Jesteś nowy na forum? Przedstaw się

Forum dla początkujących
rafalmik
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2014, 14:42
Deska: no
Latawiec: no
Dostał piwko: 2 razy
 
Post25 sie 2014, 15:25

Witam :D
Mam na imię Rafał, od tego toku zaczynam przygodę z ks. Jest to mój pierwszy sport wodny więc nauka idzie powoli. Obecnie po kilku godzinach z instruktorem ćwiczę starty z wody, albo ćwiczyłem teraz brak mi trochę wolnego czasu. Już teraz mogę powiedzieć że z ks wiąże się na długie lata, po prostu wspaniały sport.
Plan na ten rok ukończyć kurs (może w Grecji na Kos) kupić sprzęt, popływać samemu. :thumb:

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post25 sie 2014, 17:15

rafalmik pisze:Witam :D
Mam na imię Rafał, od tego toku zaczynam przygodę z ks. Jest to mój pierwszy sport wodny więc nauka idzie powoli. Obecnie po kilku godzinach z instruktorem ćwiczę starty z wody, albo ćwiczyłem teraz brak mi trochę wolnego czasu. Już teraz mogę powiedzieć że z ks wiąże się na długie lata, po prostu wspaniały sport.
Plan na ten rok ukończyć kurs (może w Grecji na Kos) kupić sprzęt, popływać samemu. :thumb:


:thumb:

Pozdro...

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 sie 2014, 00:24

pinch pisze:Czołem Wszystkim, jestem Piotrek :)

Szukam miejsca do wyjechania (jak prawie każdy, który tu zaczyna ;)

Przejrzałem już multum postów, gdzie i jak się uczyć i im dalej czytam tym większy mętlik w głowie :?:

Każdy spot okazuje się fajny a jednoczesnie nie fajny :shock: (sardynia, paros, boracay, porugalia, egipt, etc. )

jestem na średnio-początkującym poziomie (tj. miałem kiklka dni szkolenia ze sterowania kitem, bodydragi (w te i wewte ), pierwsze próby stawania na desce,łącznie z 10-12 godzin przy słabym lub średnim wietrze (kite'y 9-14M).

Ostatecznie chciałybm pojechać na Rhodos / Prasonisi na początku września i mam pytania do bardziej doświadczonych "kiterów", tj.:

- w jakich godzinach tam wieje (hotel organizuje wyjazd do prasonisi o 11 i powrót po 18) i zastanawiam się czy wtedy jest szansa na wiatr lub czy się coś rano traci?
- czy są tam dobre waunki do nauki np. czy jest tam bardzo tłoczno?
- czy realistyczne jest dojeżdanie skuterem z Genadi? (czas? bezpieczeństwo na drodze?) czy trzeba wypożyczyć samochód? (czy łatwo z parkowaniem na wyspie?)

będe wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

p


zadałeś tyle dziwnych pytań, że przytłoczyłeś chyba nimi potencjalnych forumowiczów w tej kwestii.. :) Generalnie z Genadi skuterem dojedziesz :) aha..., z parkowaniem pełen luz :)

pozdrawim

stiv a

Matriodali
Posty: 44
Rejestracja: 27 sie 2014, 01:20
Lokalizacja: Dublin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post27 sie 2014, 01:34

Witam.
Mam na imię Robert i właśnie zaczynam przygodę z kitem.
Obecnie mieszkam w Bettystown w IE i grzechem byłoby nie wykorzystać tych warunków, które tutaj panują ;)

Pozdrooo!

Kub
Posty: 62
Rejestracja: 12 gru 2014, 10:15
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post12 gru 2014, 10:30

Witam,

jestem Kuba i pływam na kite dopiero jeden sezon. Pierwsze kroki stawiałem na Helu i w okolicach Pucka.

powoli kompletuje własny sprzęt i zapewne będziemy się widywać na spotach :)
będę pływać głównie na Helu i na Śniardwach.

Pzdr!

dzawor
Posty: 10
Rejestracja: 02 sty 2015, 20:36
Deska: nn
Latawiec: nn
 
Post02 sty 2015, 20:43

Witam,
Przymierzam się do nauki pływania na KS, więc trafiłem chyba do odpowiedniego grona profesjonalistów.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Awatar użytkownika
kenzo
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2015, 10:27
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Cabrinha Swichblade
 
Post22 sty 2015, 10:31

Witam wszystkich.

Awatar użytkownika
rucinsky
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2015, 21:37
Kontaktowanie:
 
Post30 sty 2015, 21:45

Siemanko, już po kilku minutach na forum, widzę, że trafiłem w odpowiednie miejsce ;)
jako, że lat 30 na karku w tym roku, ruchu mało i z kondycją kulawo a kocham wodę... pora na coś nowego.

Awatar użytkownika
mlodyles
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2015, 19:48
 
Post11 lut 2015, 20:02

Siema! Jestem z centrum Polski mieszkam przy Zalewie Sulejowskim i zafascynowałem się kajtem w tamte wakacje jak chłopaków zobaczyłem :). Więc i czas na mnie!

Awatar użytkownika
motogrzech
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2015, 21:57
Deska: north gonzalez
Latawiec: north rebel
 
Post12 lut 2015, 11:06

Witam wszystkich na forum

Awatar użytkownika
aek111
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2015, 00:13
Latawiec: Kahoona
Lokalizacja: Gdansk
 
Post05 mar 2015, 19:52

Hej, we wrześniu/październiku 2014 zrobione IKO2. Dużo nauki przede mną, jeszcze więcej chęci. Pozdr, Arek

Awatar użytkownika
izach
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2015, 21:10
 
Post13 kwie 2015, 21:50

Witam, właśnie jestem po pierwszej lekcji... Wielkie Dzieki za Wasza wiedzę I chęc dzielenia sie nią!

olafd
Posty: 12
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:57
Deska: SU-2
Latawiec: Best Kahoona 9.5
Lokalizacja: Zgierz
 
Post11 maja 2015, 20:12

Witam, mam na imię Olaf, mieszkam w okolicach Łodzi. Od wielu, wielu lat podobał mi się ten sport. Nie wiem czemu tak późno ale dopiero teraz wpadłem na pomysł i w weekend majowy zrobiłem IKO 1+2 w Sharm el Sheikh.
Szkoła ........, miałem szczęście i uczył mnie polski instruktor uczący też w jednej z polskich szkółek.Teraz mam zamiar doszliwowywać zdobytą wiedzę i umiejętności w okolicach Łodzi,
jak pogoda, rodzina i praca na to pozwolą.

Pzdr
Ostatnio zmieniony 12 maja 2015, 15:27 przez olafd, łącznie zmieniany 2 razy.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2015, 20:29

olafd pisze: w weekend majowy zrobiłem IKO 1+2 w Sharm el Sheikh.
Szkoła kitejunkies, miałem szczęście i uczył mnie polski instruktor uczący też w wake.pl.


..czyli Tomek "BRAZYL" - jeden z najlepszych Instruktorów ever :thumb: faktycznie dusza człowiek pozytyw - miałeś szczęście :thumb:
od końca maja wraca do WAKE.PL , sezon w Polsce to jest jednak odpowiedni czas i miejsce :thumb:

peace

olafd
Posty: 12
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:57
Deska: SU-2
Latawiec: Best Kahoona 9.5
Lokalizacja: Zgierz
 
Post12 maja 2015, 12:15

Ziomek. pisze:
olafd pisze: w weekend majowy zrobiłem IKO 1+2 w Sharm el Sheikh.
Szkoła kitejunkies, miałem szczęście i uczył mnie polski instruktor uczący też w wake.pl.


..czyli Tomek "BRAZYL" - jeden z najlepszych Instruktorów ever :thumb: faktycznie dusza człowiek pozytyw - miałeś szczęście :thumb:
od końca maja wraca do WAKE.PL , sezon w Polsce to jest jednak odpowiedni czas i miejsce :thumb:

peace


Dokładnie tak, przesympatyczny "gość",z którym chciałbym, jeżeli czas, warunki itp pozwolą skończyć IKO3 :D


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości