Fuerteventura - polski instruktor

Forum dla początkujących
beegi
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2012, 14:38
 
Post07 mar 2012, 18:27

Przede wszystkim witam serdecznie wszyskich.
Wybieram się na Fuerteventure na przełomie kwietnia i maja, gdzie chciałbym rozpocząć swoją przygodę z kitesurfingiem. W związku z tym mam pytanko do ludzi, którzy tam byli. Do jakiej mieściny najlepiej jechać (z tego co się orientowałem w grę wchodzą Corallejo i Costa Calma), czy są tam jakieś szkólki z polskimi instruktorami i czy kurs trzeba rezerwować z wyprzedzeniem?

Z góry wielki dzieki za pomoc.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ogi
Posty: 147
Rejestracja: 01 lip 2006, 23:07
Lokalizacja: Wałbrzych/Świebodzice
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 mar 2012, 14:12

Lepiej do costa calmy. jest tu rene egli center gdzie pracuje ja.. mozesz tez napisac do Wiktorii, ktora szkoli na lagunie w costa calmie..http://www.wiktoriarosinska.com/

beegi
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2012, 14:38
 
Post23 mar 2012, 18:39

serdeczne dzięki ogi

Alaska27
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2012, 23:47
 
Post29 mar 2012, 00:00

Hej ja byłam w Costa Calma na Sotavento , plaża typowa dla kitesurferów tylko trzeba trafić w okres kiedy wieje

seba76
Posty: 398
Rejestracja: 18 wrz 2009, 13:16
Deska: Nobile NHP/50Fifthy
Latawiec: Cabrinha/North/Wainman
Lokalizacja: Ireland
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 maja 2012, 21:39

beegi pisze:Przede wszystkim witam serdecznie wszyskich.
Wybieram się na Fuerteventure na przełomie kwietnia i maja, gdzie chciałbym rozpocząć swoją przygodę z kitesurfingiem. W związku z tym mam pytanko do ludzi, którzy tam byli. Do jakiej mieściny najlepiej jechać (z tego co się orientowałem w grę wchodzą Corallejo i Costa Calma), czy są tam jakieś szkólki z polskimi instruktorami i czy kurs trzeba rezerwować z wyprzedzeniem?

Z góry wielki dzieki za pomoc.
Pozdrawiam


w Bazie Rene Egli jest tez Polski Instruktor - rowniez z Polski organizowane sa wyjazdy i Szkolenia na Fuercie ( tansza opcja - kwestia tylko zalapania sie na szkolenie )

PS: Corallejo nie jest na nauke Kajta - chyba ze na lagunach w El Cotillo - nie daleko Corallejlo - Sotavento owszem (blisko Costa Calma)

Awatar użytkownika
JAhO
Posty: 7
Rejestracja: 06 sie 2018, 09:01
 
Post23 kwie 2019, 20:30

Witam. Chciałem odświeżyć temat. Wybieram się na Fuerte przełom maja czerwca. Czy ma może ktoś aktualne namiary na polskiego instruktora. Z góry dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Palma
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:49
 
Post02 sie 2019, 10:51

Temat umarl ?


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości