szkółka w okolicach Słupska-opinie

Forum dla początkujących
Rafraf
Posty: 37
Rejestracja: 13 sie 2014, 22:58
Lokalizacja: Słupsk
Postawił piwka: 2 razy
 
Post19 sie 2014, 08:21

Cześć.
Jako nowicjusz witam wszystkich "starych".
Jestem jeszcze przed nauką, więc moje pytanie dotyczy wyboru szkółki. Z racji zameldowania w Słupsku mam dwie możliwości: "Angoola" lub "Surfcamp-Gardno". Poszperałem trochę w interku, ale za dużo nie znalazłem. W Surfcampie, jak sama nazwa mówi i obrazują fotki w sieci, skupieni są chyba bardziej na WS-sie. Angoola z kolei to tylko kite. Do żadnej ze szkółek nie dzwoniłem i z nikim jeszcze nie gadałem, bo myślałem, że w necie coś znajdę. Proszę o opinie i podpowiedzi riderów, którzy "latali" w tych szkółkach. Z góry wielkie dzięki.

Rafraf
Posty: 37
Rejestracja: 13 sie 2014, 22:58
Lokalizacja: Słupsk
Postawił piwka: 2 razy
 
Post20 sie 2014, 09:27

Hej ludzie!
Nikt nie uczył się kitować w okolicach Słupska? Zadzwoniłem do Surfcampu-Gardno i powiadomiono mnie, że uczą kitesurfingu, ale nie wydają certyfikatów IKO, bo sami takich nie mają. W Angoola cisza. Ani nie odbierają telefonów, ani nie odpowiadają na maila. Może urlop jakiś mają.
Nadal czekam na opinie forumowiczów czy warto zaryzykować naukę w Surfcampie mimo braku IKO i na info z Angoola.
pozdr.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 sie 2014, 09:52

"w okolicach" godziny samochodem masz Pólwysep :idea:

przy tych warunkach , które obecnie są w kilka dni nauczysz się pływać , z IKO i uśmiechem na twarzy :hand:

peace

Rafraf
Posty: 37
Rejestracja: 13 sie 2014, 22:58
Lokalizacja: Słupsk
Postawił piwka: 2 razy
 
Post20 sie 2014, 10:29

Trochę bliżej 2 godzin w jedną mańkę (żal mi trochę czasu i środowiska naturalnego ), ale jak sprawa w Słupsku nie rozwinie się pomyślnie, to bankowo pojawię się na Helu.
pozdr

Awatar użytkownika
samson231
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2019, 16:21
 
Post26 kwie 2019, 17:06

Może teraz ktoś ma jakieś opinie o szkole Angoola?

heja banana
Posty: 277
Rejestracja: 03 lis 2009, 17:28
Deska: Nobile T5
Latawiec: Best Kahoona
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post26 kwie 2019, 17:31

Uczą jak wszyscy i tyle:) większym problemem jest miejsce. Na Gardnie można pływać od połowy lipca do końca sierpnia. A koło Słupska to jedyne sensowne miejsce do nauki.

Chyba że jeżdżą na półwysep.

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post04 maja 2019, 00:23

Na półwysep to raczej dwie godziny w jedną stronę niż jedna. Chyba, że z podjęciem ryzyka, że tylko jeden raz pojedziesz...
Szkółki masz w też w Łebie i Sarbsku. Dużo bliżej i łatwiej umówić się na prognozę.

1. Kiteafera - https://www.facebook.com/lebakiteafera/ - 604 951 301 lub 535 094 620
2. Airman - http://airman.pl/index.php/szkola-kitesurfingu/kursy-kitesurfing
3. Pro Sport - http://www.pro-sport.net.pl/szkola-kite


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości