Cabrinha SB - przepadanie latawca przy granicznym wietrze

Forum dla początkujących
Awatar użytkownika
nakeddenim
Posty: 9
Rejestracja: 15 wrz 2015, 19:51
Deska: Nobile T5
Latawiec: Cabrinha SB
Dostał piwko: 1 raz
 
Post27 wrz 2015, 23:14

Dzis pojechalismy z kolega poplywac na maszoperie. (Z tego co miało wiac a na prawde wiało, wychodzi, ze wgl nie powinnismy sie ruszac z domu z naszymi 12stkami :D ) Ale do rzeczy. Ustawiłem linki na opcje B, czyli "more power" i z tego mojego plywania wychodziło tyle co nic, bo latawiec praktycznie caly czas mi przepadał. Czytałem wczesniej jakis artykuł, ze ktos spotkał sie z czyms podobnym wlasnie na tym ustawieniu, ale stwierdziłem, ze spytam w osobnym poscie, poniewaz zauwazylem dzis mikro przerwanie na poszyciu ( okolo 4mm dl, 1 mm szer. ) i zastanawia mnie to, czy jednak takie cos mogloby stac sie powodem gubienia wiatru.

Famay
Posty: 1154
Rejestracja: 04 paź 2010, 14:46
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post28 wrz 2015, 15:29

Cześć,
Siedzę u Konia w serwisie już kilka lat i jak jesteś okolice trójmiasta to możemy się spotkać to zobaczę co jest nie tak z twoim switchem . Trochę tych tematów przekonałem ;)


Jak coś to pisz na pw

orlen
Posty: 91
Rejestracja: 01 cze 2014, 10:58
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post29 wrz 2015, 22:33

nakeddenim pisze:Dzis pojechalismy z kolega poplywac na maszoperie. (Z tego co miało wiac a na prawde wiało, wychodzi, ze wgl nie powinnismy sie ruszac z domu z naszymi 12stkami :D ) Ale do rzeczy. Ustawiłem linki na opcje B, czyli "more power" i z tego mojego plywania wychodziło tyle co nic, bo latawiec praktycznie caly czas mi przepadał. Czytałem wczesniej jakis artykuł, ze ktos spotkał sie z czyms podobnym wlasnie na tym ustawieniu, ale stwierdziłem, ze spytam w osobnym poscie, poniewaz zauwazylem dzis mikro przerwanie na poszyciu ( okolo 4mm dl, 1 mm szer. ) i zastanawia mnie to, czy jednak takie cos mogloby stac sie powodem gubienia wiatru.


każdy latawiec będzie ci przepadał jak jest przebrany i masz graniczny warun albo ponizej zakresu.
albo odpuszczasz bar albo ściągasz depower dopóki nie przestanie przepadać.


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości