Bar dla dziecka

Forum dla początkujących
AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post27 lut 2017, 13:22

Taki tytuł wyszedł trochę niespecjalny, ale może przyciągnie uwagę ;)

Czy jest jakiś specjalny bar dla dziecka ? Wczoraj moja 8 letnia córka próbowała puszczania latawca i potrzebuje baru który da radę odpuścić do końca (być może to też kwestia trapezu), niby Blade Kites proponuje latawce dla dzieci, ale (mini)baru u nich nie widziałem ...

Swoją drogą nie pomyślałbym, że latawiec 3m2 na wietrze 5-10knt generuje tyle siły i jest w stanie poderwać 25-30kg w górę ... z tego co mówi córka przeżycia super - trzymałem ją za trapez bo tak skoki na kilka metrów gwarantowane ...

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 lut 2017, 21:36

AlMastar pisze:Taki tytuł wyszedł trochę niespecjalny, ale może przyciągnie uwagę ;)

Czy jest jakiś specjalny bar dla dziecka ? Wczoraj moja 8 letnia córka próbowała puszczania latawca i potrzebuje baru który da radę odpuścić do końca (być może to też kwestia trapezu), niby Blade Kites proponuje latawce dla dzieci, ale (mini)baru u nich nie widziałem ...

Swoją drogą nie pomyślałbym, że latawiec 3m2 na wietrze 5-10knt generuje tyle siły i jest w stanie poderwać 25-30kg w górę ... z tego co mówi córka przeżycia super - trzymałem ją za trapez bo tak skoki na kilka metrów gwarantowane ...


Szczerze ...polecam szkólkę która prowadzi obozy dla dzieci (nie młodzieży) a naukę dla dziecka warto zacząć powyżej 30 kg ..... tak 35-38 kg... można próbować z małym latawcem 5-7m, jak za mocno to linki na początek złożone na pół....ale szczerze to szkółka a nie latanie na wariata za trapez .... to tylko kruche, jednak dziecko.

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post01 mar 2017, 10:26

shinnworld polska pisze:
AlMastar pisze:Taki tytuł wyszedł trochę niespecjalny, ale może przyciągnie uwagę ;)

Czy jest jakiś specjalny bar dla dziecka ? Wczoraj moja 8 letnia córka próbowała puszczania latawca i potrzebuje baru który da radę odpuścić do końca (być może to też kwestia trapezu), niby Blade Kites proponuje latawce dla dzieci, ale (mini)baru u nich nie widziałem ...

Swoją drogą nie pomyślałbym, że latawiec 3m2 na wietrze 5-10knt generuje tyle siły i jest w stanie poderwać 25-30kg w górę ... z tego co mówi córka przeżycia super - trzymałem ją za trapez bo tak skoki na kilka metrów gwarantowane ...


Szczerze ...polecam szkólkę która prowadzi obozy dla dzieci (nie młodzieży) a naukę dla dziecka warto zacząć powyżej 30 kg ..... tak 35-38 kg... można próbować z małym latawcem 5-7m, jak za mocno to linki na początek złożone na pół....ale szczerze to szkółka a nie latanie na wariata za trapez .... to tylko kruche, jednak dziecko.


a jest taka szkółka na półwyspie ? Latawiec 5-7m dla 30kg to dużo za dużo - 3m2 już robi robotę co dopiero 7m - to już jak paralotnia ;) tak czy inaczej pytanie jest czy jest wtedy specjalny bar dla dzieci ?

zojsan
Posty: 1194
Rejestracja: 18 maja 2013, 07:32
Deska: SU-2, SPLEENE Door
Latawiec: Cabrinha FX 7.10.14
Lokalizacja: Lubelskie
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 33 razy
 
Post01 mar 2017, 17:00

Wystarczy bar ze stoperballem i po sprawie...
Dopasowuje się wysokość do rajdera
Airush...
Best...

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 mar 2017, 20:51

AlMastar pisze:a jest taka szkółka na półwyspie ? Latawiec 5-7m dla 30kg to dużo za dużo - 3m2 już robi robotę co dopiero 7m - to już jak paralotnia ;) tak czy inaczej pytanie jest czy jest wtedy specjalny bar dla dzieci ?


Coż, są :) Jak zapytasz w dziale szkolenia, w osobnym wątku albo poszukasz po haśle - szkolenie dla dziecka to na pewno nie jedna wyskoczy. Ale raczej skup się na tych dużych ;)


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron