Strona 1 z 1

Nauka kitesurfingu Kraków

: 20 lip 2017, 09:58
autor: Filipjg1992
Witam chciałbym przeżucić się z WS na Kite .
Mieszkam w okolicach Krakowa ale nie mogę znaleść nic sensownego. Niestety wyjazd nad morze odpada i pytanie do was czy można w tych okolicach znaleść jakaś szkole czy instruktora ???
Czy może kupić jakiś sprzęt i molestować kogoś doświadczonego na jakimś spocie o poświęcenie chwili czasu ???? Z góry dzięki za odp

Re: Nauka kitesurfingu Kraków

: 20 lip 2017, 20:05
autor: wieszak1989
Ja rok temu stałem przed podobnym dylematem. Pływałem 10 lat na ws. Zatoka u mnie tez odpadała wiec postanowiłem, ze kupię sprzęt i spróbuje sam. Nie chce wywołać gównoburzy wiec jak masz pytania pisz na Priv.

Re: Nauka kitesurfingu Kraków

: 20 lip 2017, 23:11
autor: Rigus
Małopolska jest bardzo słaba jężeli chodzi o spoty z płytką wodą a takie są niezbędne jak nie masz do asekuracji motorówki.
Moja rada ogarnij wake parę godzin żeby plywać goofie i regular . Jednocześnie latawiec treningowy do oporu.
Jak to będzie na blaszkę to wtedy ... zatoka 3 dni i pływasz albo na głębokiej walczysz i się zrazisz :evil:
Jak masz jakieś pytanie priv

Re: Nauka kitesurfingu Kraków

: 24 lip 2017, 10:37
autor: Gemsi
Piętnaście lat temu, mieszkałem na śląsku. Miałem podobne dylematy, zakupiłem sprzęt, najpierw latawiec treningowy, opanowałem go w stopni bdb, potem dokupiłem kite + deska. Kilak sesji na Dziećkowicach ze dwie na półwyspie i jedyne co poamiętam z tamtego okresu to, to że był to najbardziej urazowy sezon w moim życiu. W efekcie zniechęciłem się na kilka dobrych lat. Uraz minęła mi kilka lat temu, poszedłem na kurs i po sześciu godzinach pływałem jak człowiek. WSa uczyłem się sam i dlatego podjąłem się samodzielnej nauki KS. W moim przypadku nie wyszło. Uważam, że warto odbekać te parę stówek, wziąć kilka dni urlopu i wyskoczyć na zatokę.