Kitesurfing na Rodos - nauka

Forum dla początkujących
Awatar użytkownika
Viral
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2017, 12:03
 
Post27 lip 2017, 12:13

Cześć
Planuję w tym roku wybrać się na Rodos (we wrześniu) żeby dokończyć rozpoczęty kurs szkolenia.
Czy ktoś z Was potrafiłby powiedzieć mi, jak wygląda organizowanie sobie takiego ~5 dniowego kursu? Trzeba rezerowować wszystko przed przyjazdem, czy raczej bez problemu znajdziemy instruktora już na miejscu? W Gdańsku bez problemu coś takiego załatwialiśmy na miejscu, ale nie wiem jak to działa na Rodos. Polecacie może jakieś konkretne szkółki, do których warto się tam udać?

Awatar użytkownika
micha30
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2017, 22:07
 
Post27 sie 2017, 22:20

Cześć,
Udało się załatwić? Chętnie bym się podpieła pod wyjazd z opcja "dla początkujących". W grupie raźniej. Ktoś, coś?

rafalmik
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2014, 14:42
Deska: no
Latawiec: no
Dostał piwko: 2 razy
 
Post28 sie 2017, 12:43

Jak jeszcze aktualne, to mogę powiedzieć jak przebiegało moje szkolenie.
Dwa podobne wyjazdy. Wyjazdy był rodzinne więc odpuściłem sobie hotele na praso i szukałem czegoś na wypasie z basenami placami zabaw itp. Wycieczki szukałem w biurach podróży typu itaka, tui itp. Przed wyjazdem umówiłem się mailowo z wind4fun w celu zaklepania sobie instruktora. Udało się umówić chyba na 5 dni po 1,5h. Ustawiłem sobie lekcje w taki sposób żeby mieć jeden dzień po przylocie na wypożyczenie samochodu, na rodos to żaden problem. Raz wypożyczałem auto w przyhotelowej wypożyczalni, bo hotel był na totalnym odludziu, drugi raz wypożyczalnia była na przeciwko hotelu, otwarta chyba kilka godzin w ciągu dnia. Samo szkolenie na praso we wrześniu bardzo udane. Na praso są jeszcze inne szkółki i są w nich Polscy instruktorzy.

Awatar użytkownika
micha30
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2017, 22:07
 
Post28 sie 2017, 23:09

Dziękuje za cenne wskazówki. Jeśli jednak jakaś grupa byłaby w stanie przygarnąć jedna dusze na wyjazd we wrześniu, proszę o kontakt!


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości