czym się charakteryzuje latawiec wave?

Forum dla początkujących
Awatar użytkownika
Gemsi
Posty: 90
Rejestracja: 08 lip 2015, 16:52
Deska: Makani Sharp
Latawiec: Ultra 12,Passion 9,Religion 6
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post11 wrz 2017, 23:48

Podobo nie ma głupich pytań, to pytam, jaka cecha latawca mówi o jego waveowości?

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post12 wrz 2017, 18:09

Nie pływam wave, ale pewnie chodzi Ci o drift ... latawiec powinien grzecznie cofać się (nawet będąc w zenicie przy luźnych linkach) wraz z riderem podczas spływania z wiatrem. Oprócz tego powinien być szybki, generować dużo mocy ale przy możliwie krótkim skoku baru

Awatar użytkownika
Gemsi
Posty: 90
Rejestracja: 08 lip 2015, 16:52
Deska: Makani Sharp
Latawiec: Ultra 12,Passion 9,Religion 6
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post18 wrz 2017, 15:44

zaaaak pisze:Nie pływam wave, ale pewnie chodzi Ci o drift ... latawiec powinien grzecznie cofać się (nawet będąc w zenicie przy luźnych linkach) wraz z riderem podczas spływania z wiatr. Oprócz tego powinien być szybki, generować dużo mocy ale przy możliwie krótkim skoku baru


No więc na ostatniej piątkowej sesji zerfikowałem część rzeczy o których napisałeś, bohaterem był RRD Religion 6mkw. Co do driftu, to nie jestem w stanie sie wypowiedzieć ponieważ pływalem po wodach zatokowych, oraz zachwycony i zaskoczony prędkością tego lataka, że na nic innego nie zwracalem uwagi. Na wodę schodziłem jako pierwszy, nie miałem dostępu do wiatromierza, więc ciężko było ocenić warun, ale część ludzi schodziła na 12mkw, 8/9 to były przeważające rozmiary. Ja z moją wagą 80, obawiałem się, że nic z tego nie będzie, jakżesz się zdziwiłem kiedy ta mikroskopijna szmatka pociągnęła mnie żwawo do przodu. Faktem jest, że zajęło mi jakąś chwilę zanim ogarnąłęm jak to maleństwo szybko lata, ale jak już wystartowałem, to ponad dwie godziny latałem jak pies za piłką. Bardzo szybko reaguje na ruch baru, bardzo szybko łapie pełną moc, super płynnie przyspiesza... w pewnym momencie poczułem się jak na skuterze, jak chciałem przyspieszyć to przyspieszalem, jak chciałem zwolnić do zwalniałem, pływanie góra dół, wydaje mi się że czasami baaardzo ostro. Super sprawa.


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości