pompka do buggy - poszukuje. Co polecacie ?

Forum dla początkujących
takpoprostu
Posty: 18
Rejestracja: 16 wrz 2012, 22:42
 
Post24 cze 2018, 00:50

Hej,
nie jestem biegły w latawcach pompowanych więc pytam. Nabyłem i polatałem na Rapace Eaglu 12m po czym zakochałem się w prowadzeniu pompki. Nic się nie kundli, nic nie przepada itd.. Tak więc szukam niedrogiego latawca do buggy na ląd +/- 8m. Przyjaciel Regis zaproponował mi kilka modeli m.in rrd passion 7m który wygląda bardzo ciekawie, jednak pytam jeszcze tutaj bym miał większy wybór w trakcie poszukiwań. Większe szanse że coś się trafi w dobrej cenie itd.

Nie zależy mi na windzi i hangtajmie - latał będzie tylko na buggy więc chciałbym by miał dobry ciąg boczny i łagodnie odpuszczał skrzwał. Rapace Eagle ma zaje***y zakres depowera a zaciąganie baru działało jak gaz w aucie - natomiast odpuszczenie ładnie pozbawiało go mocy. Bardzo spokojny - Czegoś podobnego oczekuje - konstrukcja Bow / Delta ? Rocznik ok 2013 by mnie nie zabił cenowo i jak pisałem okolice 8m.

A więc jakie modele polecacie ?
Ostatnio zmieniony 24 cze 2018, 13:58 przez takpoprostu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post24 cze 2018, 02:55

Stary edge 2008 v 2007, będziesz miał baaardzo mięciutko na barze(9m, 13m), bardzo dużo mocy i spory zakres depowera, no i nie będzie szkoda jak pykniesz o glebę :wink:


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości