Czego oczekujecie po dobrej szkółce?

Forum dla początkujących
Awatar użytkownika
unit731
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2019, 13:15
 
Post06 mar 2019, 14:24

Przymierzam się do kitesurfingu w dwójnasób: z jednej strony wreszcie zacząć pływać i latać, a z drugiej nieco pomóc bratu w prowadzeniu szkółki sportów wodnych.
Lokalizacja na Prawobrzeżu w Szczecinie wydawała się optymalna... ale szału nie ma :/ Także zanim zabierzemy się za wprowadzanie zmian, chciałbym się dowiedzieć, CO i JAK należałoby zrobić :doh: ?

Czyli podsumowując:
    godna zaufania kadra
    lokalizacja
    sprzęt
A jak przekonać ludzi, że te rzeczy u mnie są na wysokim poziomie? Chyba będzie potrzebna witryna internetowa, która wzbudzi zaufanie - i chyba wiem, kto mi ją zrobi. Afterweb oferuje mi nie tylko wykonanie strony, ale też szereg działań w rodzaju https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/szczecin/ czy obsługi mediów społecznościowych. Brzmi kompleksowo i profesjonalnie :thumb:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2019, 08:56 przez unit731, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post06 mar 2019, 15:00

Chyba po pierwsze primo - kompetentni instruktorzy, a nie tacy co jako-tako prawo-lewo (co jak słyszę, coraz częściej się zdarza)...

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post07 mar 2019, 10:28

też tak uważam - nie sprzęt, nie baza a instruktorzy - mieć stałą ekipę a nie instruktorów z przypadku, którzy akurat będą w okolicy to i przy okazji lekcje dadzą (a tak się zdarza i jest kiepsko)

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 mar 2019, 11:54

Sam zauważyłeś że potrzebujesz przede wszystkim dobrej LOKALIZACJI, tam gdzie się dobrze szkoli i są na to chętni ludzie. Później kadra i sprzęt plus baza, w tej kolejności.


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron