Podziękowania dla przyjaciół zaangażowanych w akc. ratunkową

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
mmaro29
Posty: 60
Rejestracja: 13 kwie 2010, 13:18
Deska: Nobile T5
Latawiec: Ozone Sport II
 
Post21 kwie 2012, 16:28


gregorg
Posty: 911
Rejestracja: 11 paź 2006, 19:27
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post21 kwie 2012, 23:55

BraCuru pisze:
A ja odpowiem Ci - zabrakło.


Marek już różne rzeczy tu czytałem ale to ... :clap:

Twierdzisz że Jankowi zabrakło pompki ? Ty tak na poważnie ?

kiteoszolom
Posty: 26
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:23
Dostał piwko: 7 razy
 
Post23 kwie 2012, 18:40

Takie na czasie :twisted: z gór :wink:
Obrazek

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2012, 11:35

Heh :lol:no niestety już nie na czasie - dobry wyjazd ,śnieg i imprezy znakomite :thumb: ale już nie aktualne ... czas zacząć przygotowania ...do sezonu :wink:

Obrazek
Trening Kwiecień 2012

Obrazek

I tobie ( haha )Oszołomie też tego życzę, nie szkoda Ci czasu na siedzenie przed kompem ? hehe
Ostatnio zmieniony 12 maja 2012, 09:57 przez MASTER KITEBOARDING fuu1, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2012, 13:26

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:I tobie Oszołomie też tego życzę, nie szkoda Ci czasu na siedzenie przed kompem ? hehe


Mnie osobiście nie było szkoda ani minuty poświęconej na "siedzenie przed kompem" i robienie wszystkiego co było w mojej (przyznam skromnej) mocy by uratować Twój tyłek Janku. By chociaż spróbować to zrobić. Jednak z obecnej perspektywy, kiedy następnym razem doprowadzisz do podobnej sytuacji (a doprowadzisz na pewno bo jak widać na błędach nie uczysz się za nic) to raczej już będzie mi tego czasu szkoda... OSZOŁOMIE...

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2012, 15:53

Świetnie, że wątek WRESZCIE trafił tam, gdzie jego miejsce - czyli do śmietnika. Powinien tu trafić już na etapie planowania tripu...

ALOHA!


ps - dobrze, że przezornie zacytowałem wypowiedź, która później została oczywiście wyedytowana (jak zwykle) i ma teraz już cieplejszy wymiar :)

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2012, 17:09

peg pisze:ps - dobrze, że przezornie zacytowałem wypowiedź, która później została oczywiście wyedytowana (jak zwykle) i ma teraz już cieplejszy wymiar :)

Jasio się tutaj tylko marnuje.
Wróżę mu świetną polityczną karierę :thumb:

Taka kopalnia wiedzy o sprzęcie, marzeniach, łamaniu barier, ludziach :idea:
Miało być tak pięknie a pozostanie tylko smród śmietnika...

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2012, 17:36

peg szacunek dla ciebie za zaangazowanie jak i za list z przeprosinami do konsula.
co do dzialan janka, to niestety najpierw kompromitacja w mediach, a potem na forum, trudno, niektorzy tak wybieraja.
watek nie wiem czy powinien trafic akurat do kosza, stanowi spory material dydaktyczny. z drugiej strony to wyrzucenie go do kosza troche nie wporzadku jest w stosunku do osob, ktore zamiescily tu tak szczegolowe analizy. moim zdaniem powinien byc podlinkowany.
jak sie ma to wyrzucenie do regulaminu? dlaczego wlasciwie on wyladowal w smietniku?
czy nie bylo tematu pt red sea cross?

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post08 maja 2012, 20:48

Witajcie. Nie wiem dlaczego temat trafił do smietnika skoro tak wiele opinii zostało tu przedstawionych przez tak szacowne grono. Nie ja opłynałem
świat dookoła bez zawijania do portu w prawie rok. Nie ja przekazałem publicznie informacje, o których poniżej. Ja natomiast ciagle pozostaje pelen wątpliwości co do postaw i opinii wielu wypowiadających się Kolegów , a dotyczacych oceny wyprawy Janka. Poniżej informacja przekazana bezpośrednio przez Kapitana Tomasza Cichockiego reporterom TVN24 we Francji pokazana w telewizorze wczoraj.

Przez ponad połowę wyprawy dookoła świata z powodu awarii systemow pozycjonowania i nawigacji elektronicznej Kapitan Tomasz Cichocki utracił wszelką łączność ze światem. Dotyczyło to równiez systemów ratunkowych.

Gotowe opinie co do kwalifikacji osób wdrażających swoje marzenia juz mamy opracowane. Pozostaje tylko odpowiednie ich zaadresowanie.
Kto pierwszy.

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2012, 10:20

jacekdaktera pisze:Witajcie. Nie wiem dlaczego temat trafił do smietnika skoro tak wiele opinii zostało tu przedstawionych przez tak szacowne grono. Nie ja opłynałem
świat dookoła bez zawijania do portu w prawie rok. Nie ja przekazałem publicznie informacje, o których poniżej. Ja natomiast ciagle pozostaje pelen wątpliwości co do postaw i opinii wielu wypowiadających się Kolegów , a dotyczacych oceny wyprawy Janka. Poniżej informacja przekazana bezpośrednio przez Kapitana Tomasza Cichockiego reporterom TVN24 we Francji pokazana w telewizorze wczoraj.

Przez ponad połowę wyprawy dookoła świata z powodu awarii systemow pozycjonowania i nawigacji elektronicznej Kapitan Tomasz Cichocki utracił wszelką łączność ze światem. Dotyczyło to równiez systemów ratunkowych.

Gotowe opinie co do kwalifikacji osób wdrażających swoje marzenia juz mamy opracowane. Pozostaje tylko odpowiednie ich zaadresowanie.
Kto pierwszy.


Jacku nie warto babrać się z "expertami " z kiteforum . Każdy klikacz zainteresowany czy mnie zeżarły rekiny jest teraz ratownikiem przez duże R !
(Ja wiem komu zawdzięczam życie i tym osobą podziękowałem ).
Prawda jest taka że TYLKO blokowali serwer ,dzwonili po kumplach z pytaniem co słychać ? Słyszałeś o Janku ? Promyk akcji w ich szarym codziennym życiu. Teraz mają jakieś pretensję ,do kogo i o co ? Niech się sami nad tym zastanowią i taka mała rada :

Jestem wolnym człowiekiem że który realizuje swoje marzenia od których nikt nie jest w stanie mnie odwieźć. To co będę robił i mówił ( gdziekolwiek) nie powinno was interesować .To są moje prywatne sprawy a wam radzę zająć się swoim życiem ..:)

a propos : pozycje ze SPOTU okazały się przekłamane i tylko wydłużały czas poszukiwań- wykazała to analiza z kanadyjskiej centrali SatSAR .( I do nich prosze kierowac jakiekolwiek pytania lub sie z nimi kłucić , ja nie mam TU nic do dodania i ogólnie mam to w ...

pozdrowienia:), idę trenować do następnego crossu :D

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2012, 13:17

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Jacku nie warto babrać się z "expertami " z kiteforum . Każdy klikacz zainteresowany czy mnie zeżarły rekiny jest teraz ratownikiem przez duże R !
(Ja wiem komu zawdzięczam życie i tym osobą podziękowałem ).
Prawda jest taka że TYLKO blokowali serwer ,dzwonili po kumplach z pytaniem co słychać ? Słyszałeś o Janku ? Promyk akcji w ich szarym codziennym życiu.

Jestem wolnym człowiekiem że który realizuje swoje marzenia od których nikt nie jest w stanie mnie odwieźć. To co będę robił i mówił ( gdziekolwiek) nie powinno was interesować .To są moje prywatne sprawy a wam radzę zająć się swoim życiem ..:)


Powiedział Mistrzu Jasio :lol:

Powodzenie w realizacjach swoich marzeń bylebyś człowieku nie narażał innych na koszty, utratę zdrowia, życia, pracy, marzeń, dyskredytował KS i robił czarny PR.

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2012, 18:01

niektorzy dziela swiat na lepszych i lepsiejszych. i patrza sobie tam z gory na tych maluczkich. inni dziela na padliny i kanibali i inne stwory. bohaterow i pospolstwo niedoksztalcone, nieambitne.

W kazdym razie w tym naszym ciezkim i codzienym znoju motorniczego z piosenki t.love, fajnie jak czasem taki tam sie pojawi
MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Promyk akcji w ich szarym codziennym życiu.


dziekujemy ci janku lisewski za ten wielki wyczyn, ktory nasz swiat nieco odmienil, choc na chwile.

najwazniejszy jest zdaje sie kolorowy zawrot glowy:

kiteoszolom pisze:Obrazek

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post12 maja 2012, 18:50

Jasiu. Wiem , że zrozumiesz. Rozdrapywałem temat z sympatii do Człowieka, a nie personalnie do Janka Lisewskiego, chociaz, co pisałem wcześniej, czuję do Ciebie sympatie. Czuję sie nie mniej wolny niż Ty w doborze celów i srodków jego wyrazu. Ale rozumiem zawarta w Twoim poście prosbę skierowaną do mnie.
Na wolność trzeba zasłużyć.
Pozdrawiam, życząc sukcesów z nadzieją na spotkanie na wodzie.
Jacek Daktera.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2012, 00:59

jacekdaktera pisze:Jasiu. Wiem , że zrozumiesz. Rozdrapywałem temat z sympatii do Człowieka, a nie personalnie do Janka Lisewskiego, chociaz, co pisałem wcześniej, czuję do Ciebie sympatie. Czuję sie nie mniej wolny niż Ty w doborze celów i srodków jego wyrazu. Ale rozumiem zawarta w Twoim poście prosbę skierowaną do mnie.
Na wolność trzeba zasłużyć.
Pozdrawiam, życząc sukcesów z nadzieją na spotkanie na wodzie.
Jacek Daktera.

:?: :?: :?: :?: :?:
Ja kutfa nie wiem czy powyższe grzeje czy chłodzi. Nie rozumiem kompletnie przekazu (od dawna dawien)
Czy ktoś może pomóc mi zrozumieć choć tak z grubsza co autor miał na myśli?
A. Autor lubi Jasia
B. Autor nie lubi Jasia
C. Autor lubiał a już nie lubi Jasia
D. Autor nie lubiał ale już lubi Jasia
E. Autor to klasyczny troll
F. Jestem imbecyl
G. Inna opcja

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2012, 08:38

oooo a to dobre! odezwał się w końcu kajtserfer przez duże K :D

..a moim marzeniem jest to, aby do każdego potencjalnego przyszłego sponsora przez duże S trafił na skrzynkę mailową ten wątek przez duże W. Wtedy każdy będzie mógł obiektywnie (przez duże O) podjąć decyzję o współpracy - oczywiście przez duże D.....

....jak DUPA.

ALOHA!!


ps. Panie Janku - mam prośbę. Mianowicie następnym razem podczas profesjonalnych przygotowań na wysokim szczeblu do "crossingu" (celowo w cudzysłowie) nie pisz Pan nic o tym na kf. Nie zakładaj Pan tematu i nie informuj. To Pańska prywatna sprawa. Płyń Pan sobie w siną dal i daj Pan sobie na luz z informowaniem kogokolwiek. Wie Pan - co by Panu serwerów nie blokowano... :D :lol: :doh:


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości