DESKI SHINN JUŻ DOSTĘPNE!!!

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
SHINN_POLSKA
Posty: 47
Rejestracja: 11 maja 2010, 16:20
Deska: SHINN
Latawiec: BLADE
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2010, 16:28

W związku z wejściem marki deskowej Shinn na polski rynek mamy bardzo atrakcyjną ofertę dla pierwszych pięciu zainteresowanych!!!
Do zakupionej deski z kolekcji Shinn'a, dowolnie wybrany trapez dorzucimy gratis i wyślemy kurierem prosto do CIEBIE!!!

ZAPRASZAMY NA WWW.ENERGYSPORTS.PL

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post11 maja 2010, 16:39

spam ? :lol:

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2010, 17:00

fando pisze:spam ? :lol:


Raczej super okazja, kto pierwszy ten lepszy :) Gratulacje pomysłu :) :)

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 maja 2010, 19:47

Trzymam kciuki za powodzenie Shinn deseczek.

A czy kupie u wave-cudeńko the Duke? Ile to ma kosztować?

SHINN_POLSKA
Posty: 47
Rejestracja: 11 maja 2010, 16:20
Deska: SHINN
Latawiec: BLADE
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2010, 14:21

czesc
niestety wave'owka nie bedzie dostepna na poczatku sezonu, jest szansa ze pojawi sie we wrzesniu
pozdrawiamy

ZAINTERESOWANYCH TESTAMI DESEK PROSIMY O KONTAKT :)

SHINN_POLSKA
Posty: 47
Rejestracja: 11 maja 2010, 16:20
Deska: SHINN
Latawiec: BLADE
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2010, 14:30

Obrazek
Typowo freeride'owa deska w kolekcji Shinn'a. Zapewnia najwyższy komfort, łatwość prowadzenia i bezproblemowe halsowanie a to wszystko w grafice, która nie będzie przestarzała za pół roku.
Obrazek
Typowo freeride'owa deska. Identyczna konstrukcja jak deski Luigi, różniąca się tylko grafiką. Zapewnia najwyższy komfort, łatwość prowadzenia i bezproblemowe halsowanie a to wszystko w grafice, która nie będzie przestarzała za pół roku.
Obrazek
Kultowa deska freestyle'owa dostępna w Polsce od kwietnia 2010
http://www.shinnboarding.com/site/board ... Player.htm
Obrazek
Masz dość jazdy na desce swojego faceta? Monokini to nie deska zrobiona dla mężczyzn i pomalowana na różowo lecz rezultat naszych prac i wyjście poza szablonowe myślenie.

regul
Posty: 39
Rejestracja: 15 wrz 2008, 12:56
Lokalizacja: Szczecin
 
Post31 sie 2010, 12:18

Obiecałem ekipie z energysports, że coś skrobnę na temat deski, którą wpierw dała mi do testów, a później jako zadowolony użytkownik zakupiłem - dotrzymuję więc słowa :)
Pływam na Shinnie Luigi's brother, którego malowanie spodobało mi się, gdy tylko zobaczyłem te deski w ofercie. Z kitesurfingiem musiałem jednak poczekać do końca lipca, gdyż zimą przeszedłem naprawę kolana. Szukałem więc deski, która będzie dobrym sprzętem na rehabilitację. Shinn spełnia się w tej roli wyśmienicie. Jest dość miękki, ale bez przesady. Pływam na padach mystica d30 (są super) i taki zestaw doskonale radzi sobie na zalewie czy bałtyckim kartoflisku (a było w zeszłym tygodniu kilka dni na utwierdzenie się w tym przekonaniu). Żeby nie było za kolorowo to minusem Luigiego jest to, że na pewno nie łapie krawędzi jak twardsze deski (kolano rozwaliłem na 666). Ale myślę, że nie można oczekiwać cudów od deski, która nawet w opisie producenta jest przeznaczona do freeride'u, a w tym przypadku Luigi się na pewno spełnia. Poza tym z czystym sumieniem mogę dodać, że naprawdę dobrze się na niej ostrzy.
Choć malowanie to rzecz gustu, to przyznam, że kolorowe paski modeli Luigi są o tyle fajne, że łatwo jest dostrzec deskę, która nieplanowanie uciekła spod nóg (co odgrywa nie małą rolę w procesie nauki kite'a).
Luigiego oceniam pozytywnie :thumbsup: i na pewno polecam go osobom, które nie chcą nadwyrężać kolanom. Oczywiście, gdy nie popełnia się błędów przy lądowaniach, zwrotach czy po prostu pływaniu nie ma to znaczenia, ale na pewno jest duża grupa osób, które takowe błędy jeszcze popełniają i muszę przyznać, że Luigi błędy te wybacza.


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości