SU 2 2011 + Cabrinha bar 2011 Egipt TESTY!!!!

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
zbykite
Posty: 47
Rejestracja: 10 wrz 2007, 09:22
Lokalizacja: Swinoujscie
Dostał piwko: 1 raz
 
Post15 gru 2010, 10:58

Witajcie
Podczas pobytu naszej grupy w Sharm 23.11-07.12 nie tylko byla nauka na kite i latanko ale tez testowalismy sprzet.
Dzieki uprzejmosci naszego uczestnika Bogdana''doktora" ze Stargardu Szcz. zameczalismy deske Su2 ProRider 2011 137x43
o swietnej zloto-czarnej grafie.Potwierdzam jego opinie ze jest zupelnie inna niz ,,bambus,, Plusy:niska masa,swietne ostrzenie i trzymanie wysokosci,nowoczesne pady i strapy ,dzieki lekkosci bez problemu przejscie na freeride.Jest tak dobrana elastyka ze bez problemu zwalcza czop.Wole krotsze deski wiec pewnie byloby jeszcze lepiej.Polecam zwlaszcza ze mozna zamowic wlasna grafike i ustawienie padow.Uwaga!Jak twierdzi producent -oddajac stara deske dostaniesz nowa prawie za 50% ceny.Ja w kazdym razie zamowie w SU 2 na nowy sezon nowa deseczke z wlasna grafika zwlaszcza ze cenowa bija na glowe te przereklamowane.
Rowniez dzieki uprzejmosci Boardsport testowalem nowy bar Cabrinha 2011.W koncu Cabrinha zrobila porzadek z uciekajacym stoperem po deepowerze.Zamiast stopera jest sprezyna ktora utrzymuje bar na granicy dzialania sily.
Nie polecam dla kursantow bo jednak nawet calkowicie odpuszczony bar generuje troche mocy,mozna ja chyba wyjac ale nie probowalem.Sprawdza sie w silnych szkwalach a mielismy w sharm od 22-31 kn.Generalnie pozytywnie bo juz zastanawialem sie czy nie przejsc na inne latawki no i teraz mam dylemat.
pozdr
zibi

wichr
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2010, 16:55
 
Post18 sty 2011, 18:19

Witam,

Tydzień później deski były testowane w polskiej bazie Kitesurfingu w Sharm El Sheikh przez Ahmeda Johariego kitera z Maroka - Essaouira.

Obrazek

Obrazek


„W ciągu swojej kariery zawodowej wiele desek przewinęło się przez moje nogi. Niektóre z nich ujeżdżały kilku metrowe fale wybrzeża Essaouiry, inne cięły płaską wodę w Dakhla, jeszcze inne w szybkim tempie pękały pod wpływem masywnych trików. Dzisiaj miałem przyjemność przetestować produkt firmy Su -2 w polskiej bazie kitesurfingowej http://www.windsurf.pl w El Nabq w Egipcie .

Komfort, świetne właściwości skoczne, lekkość desek Su-2 przy zachowaniu bardzo wytrzymałej konstrukcji, którą osobiście przetestowałem podczas twardych lądowań. Te i inne zalety sprawiły, że właśnie zamieniłem swoją starą deskę na nową maszynę Su-2, którą z przyjemnością zabiorę z powrotem do Maroka.

Nie wiem czy deska ma „ lepsze footstrapy , jeszcze wygodniejsze padsy itp., gdyż nie testowałem starszych modeli, ale myślę, że zdjęcia najlepiej opiszą frajdę, jaką Su-2 dostarczyła mi na wodzie.”

Obrazek

więcej zdjęć na http://www.windsurf.pl/galeria?album=7&gallery=4

pozdrawiam
wichr

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post18 sty 2011, 21:33

Nie bylem jescze w Sharm..... prosze prosze nowe twarze :thumb:

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 sty 2011, 14:17

już jest w dziale recenzje temat SU-2 2011 - nie ma sensu zakładać nowego //Admin


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości