Gaastra Stealth 12m2

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Godlas88
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2011, 15:16
 
Post17 lip 2011, 20:35

Tak na wszelki wypadek, orientujecie się czy istnieje w ogolę jakaś szkółka na śląsku gdzie można przejść kurs? czy tylko na zatoce? (na którą najwcześniej wybiorę się w połowie sierpnia, a już mnie skręca :!:) A jeżeli chodzi o samodzielną naukę, to takie podstawowe 2h szkolenie przeszedłem w szczególności na temat bezpieczeństwa, no i bawiłem się też "treningowym" latawcem - wiem, że nie ma co porównywać ale lepsze to niż nic ...

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lip 2011, 23:29

Godlas88 pisze:Właśnie zakupiłem naisha boxera od kolegi z forum, myślę że na początek to wystarczy,


jeden z najlepszych kajtów do nauki z "tamtych czasów" :idea:

pzdr

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 lip 2011, 16:56

Godlas88 pisze:Witam

Jestem tutaj nowy i chciałbym dowiedzieć się od osób trochę bardziej doświadczonych w tym temacie, co sądzicie o zestawie poniżej (może miał okazję ktoś na takim pływać), a w szczególności o latawcu, zaznaczam że jestem początkujący- ważę 75kg przy wzroście 182 cm i to ewentualnie byłaby moja pierwsza latawka, jeżeli potrzebujecie jeszcze jakiś informacji proszę pisać, z góry dzięki za odpowiedź. Poniżej foty zestawu.


post powinien być w dziale pierwsze kroki //admin


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości