CABRINHA DRIFTER - nowa wave machina

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 sie 2011, 12:41

offtopic z działu recenzji //admin

jacekdaktera pisze:Cześć. Miło jest dyskutować w gronie specjalistów .
Każdy z nas ma ulubiony model i chwali go do zatracenia do chwili kiedy nie wymieni sprzetu na nowy.


osobiście od 3 lat nie zmieniam modelu - i właśnie dziś zamówiłem sobie kolejny, taki sam, model 2006..
a moje chwalenie polega na tym, że odradzam go każdemu , jako zj38AN390 jak "robota w azbeście"
bo jego nieliczne zalety dostrzeże kilka osób, z Twoim np Juniorem na czele..

jacekdaktera pisze:.Reasumując , dając odpór tym co zajmują się głównie biciem piany. Wszystkim producentom g..na na tym forum wynoch z mojego wątku.
.


..zwijam się w podskokach..

pzdr

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post05 sie 2011, 08:10

Jeśli są modele kitów , które nie zrywają strugi powietrza przy ostrej zmianie kierunku ruchu to proszę napisać które, chetnie zweryfikuję - szczególnie 9 lub 11.Bo jam swoje ulubione .Reasumując , dając odpór tym co zajmują się głównie biciem piany
skoro chcesz to poszukaj recenzji 2010 viewtopic.php?f=4&t=31757&start=60 sam sie prosisz o zasmiecanie watku a takiego zamiaru nie mam .
Jeszcze ostatnia kwestia ... do Pabla ...jakich argumentow skoro kitey ma tylko Jacek i nikt inny na nich jeszcze w Polsce nie plywal. Mozna ewentualnie pogadac o jego recenzji i podbijac temat ? Forum omylkowo nazwano dyskusyjne bo mialo byc informacyjne. Portal po co? Dla czego temat byl na glownym!!! przepraszam :hand:

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 sie 2011, 16:12

rolnik pisze:Dla czego temat byl na glownym!!! przepraszam :hand:


zgłosiłeś do moderatora? nie, co więc pretensje do autora :P a wisiał na głównym niezbyt długo zanim przeniosłem, więc bez przesady :naughty:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post05 sie 2011, 17:11

Cześć. Miło jest dyskutować w gronie specjalistów .
Każdy z nas ma ulubiony model i chwali go do zatracenia do chwili kiedy nie wymieni sprzetu na nowy. Wtedy tamten stary jest już be. Nie wydaje mi się aby proba szydzania z czyiś indywidualnych odczuć po zapoznaniu się ze sprzetem stanowila pozytywnie o osobie odpowiadającej. O wiele dojrzalej zapewne byłoby wskazać błedy w sposobie oceny . Ocena sprzetu zawsze jest subiektywna. Nie raz kupowałem sprzet opisywany niezmiernie chwalebnie przez wieksze kitowe autorytety niż te bredzące na
naszym krajowym kf . I marnie na tym wychodziłem. Być może szanowni koledzy lepiej potrafią wybrac sprzet. Czekam wtedy na merytoryczną dyskusję o zaletach i wadach ale na Boga nie o kolorach, obszyciach, wzmocnieniach, balonach, krętlikach na barze itp. Dzielcie się swoim doświadczeniem tak, abyśmy w przyszłości nie robili błedów.
Jeśli są modele kitów , które nie zrywają strugi powietrza przy ostrej zmianie kierunku ruchu to proszę napisać które, chetnie zweryfikuję - szczególnie 9 lub 11.Bo jam swoje ulubione .Reasumując , dając odpór tym co zajmują się głównie biciem piany. Wszystkim producentom g..na na tym forum wynoch z mojego wątku.
Pozdrawiam. Jacek Daktera.

Admin jesli przesadziłem prosze o łagodny wymiar kary.

jacekdaktera

Posty: 210
Dołączył(a): sty 2005
Lokalizacja: Warszawa
:
:



Nie wiem czym Jacekdaktera zasluzyl sobie na takie wzgledy u admina ale prosil bym o wiecej obiektywizmu . Znajac Pabla to do niego niepodobne wiec ktos nam sie pod admina podzszywa :naughty:


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron