TRIPLE S & wakestyle videos

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 cze 2011, 17:18

...powtórzę cytat, być może niezrozumiany...

We are only calling mobes when you have the kite at 45º or lower.

MOIM zdaniem trik być może jest tak w moim zasięgu jak dla Ciebie poprawny BACKmobe... :wink: ale z tym mniejsza...

To moje zdanie - dokładnie tak samo subiektywne jak Twoje o własnym podobieństwie do Aarona :lol: ...odważne porównanie dość...

i na koniec - tak, lubię wiedzieć czego się uczę, może dlatego że ZAWSZE naukę zaczynam od oglądania filmu - mi osobiście pomaga. Np w robieniu trików na przeciwnym halsie i więcej niż z jedną rotacją - polecam spróbować.

Zrywam się z niepotrzebnej w sumie dyskusji w temacie o innych zupełnie trikach niż powyżej... :wink:


pzdr

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 cze 2011, 19:27

- nie dziwię się , że wycofujesz się raczkiem - nic innego nie pozostało..

na tym filmie widać wyraźnie (po lądowaniu i odpłynięciu na powerze) - że jak piszesz mój kite jest na 46 stopniach :lol: :lol:
a rotacji , jest co najwyżej "pół" - a nie jak mi się wydawało dwie :wink:

http://www.facebook.com/video/video.php ... 896&type=1

a jeśli przyjąć oczywiste chyba założenie, że kite ustawia się RÓWNOLEGLE z barem
to zarówno na klatce 1 (około 45 stopni) jak i 2 zdecydowanie BLIŻEJ wody (!) , jak i zwłaszcza 2b (!) - która tu się nie zmieściła - ale na Twoje życzenie mogę ją tu wstawić :wink:
a także 5tej (czerwona ciągnie znów ku wodzie) (!) WIDAĆ gdzie MUSI być kite..

Obrazek

dla mnie są to rzeczy dość oczywiste - ale rozumiem, że możesz się w tym gubić :hand:

- nie myliłbym również BACKmoba - z LOWmobem :wink: to raz
po drugie - przyznaję - że do obu mamy równie daleko / blisko - jak go klepnę, a nie tylko przełapię - podpłynę się pochwalić :wink:
bo na forum wszystko "można" :shifty:

a jeśli jesteś znów tak odważny - jak wieczorowe "gawiedzi przy ognisku"
to przyjmuję "zakład" - kto pierwszy odpłynie :
- ja lowmoba czy ten s-moba :lol:
zastanów się jednak dobrze :wink: - albo ..znów wycofaj rakiem :oops:

choć wiem, że i tak PO stwierdzisz, że kite był prawie w zenicie :lol: a mimo 5ciu sekwencji zdjęciowych i 7miu filmów "tylko mi się wydawało" że cokolwiek przełapałem :D

ale w sumie PODOBA MI SIĘ TAKA MOTYWACJA - brakowało mi jej :thumb:

Awatar użytkownika
bigfoot gt
Posty: 1115
Rejestracja: 16 maja 2006, 21:46
Latawiec: czerwony
Lokalizacja: Poznań/Września/Gniezno
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post19 cze 2011, 21:50

Chłopaki nudzicie !!

Awatar użytkownika
don Komorro
Posty: 957
Rejestracja: 27 sie 2007, 15:56
Latawiec: ss fuel
Lokalizacja: Gdańsk "Czarna dupa"
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post19 cze 2011, 21:55

oj skończcie już panowie (czy może PANIE?) :twisted: baby tyle o butach nie gadają...

mi sie tam podoba. wku*wia mnie ze tak jeszcze nie umiem :wink:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 cze 2011, 23:34

don Komorro pisze:..
mi sie tam podoba. wku*wia mnie ze tak jeszcze nie umiem :wink:


ja widać nie tylko Ciebie - i w tym problem w dyskusji :hand:

a szkoda, bo ja no BARDZO lubię popatrzeć na żywo, jak ktoś pływa
co prawda nieczęsto się t zdarza, ale np na takiej Cauipe można siedzieć tylko i patrzeć godzinami
przewartościowując sobie swoje hierarchie..
jak dziewczyny walą tam grube hpki a kolesie ..po cztery z rzędu na jednym wypięciu, z czego jednego podwójniaka a innego z jednej ręki.. :shock: wszystko stylowo, odjeżdżane na 100% , jakby tylko cztery raily robili po prostu..

mnie motywuje jak widzę obok pływających lepiej gości
np Batmana na Rzucewie, jak sieka tłustego kl-hp..
mnie to nie "wku*wia" - raczej cieszy :idea: i motywuje..

i dobrze jest powymieniać poglądy
nawet tak dla mnie oczywiste, jak to, że z kajtem NISKO jest ..ZDECYDOWANIE ŁATWIEJ :idea: przełożyć i odjechać..

pzdr

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post20 cze 2011, 12:12

Czy admin moze zrobic porzadek z tym offtopowym pier$%^leniem Ziomka i Przemasa??? Wezcie sie chlopaki ogarnijcie, bo jak patrze na te Wasze wypociny i zale to mi sie odechciewa wszystkiego!!

MiloRD
Posty: 47
Rejestracja: 02 cze 2009, 18:23
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post20 cze 2011, 12:39

Spamujecie i zachowujecie się jak dzieciaki, nie znam was osobiście ale po waszych tekstach stwierdzam że śmieszne z was chłopaki i nie macie chyba nic innego do roboty jak się kłócić na forach. Ja jak pływam to pływam dla siebie i w sumie mam w dupie co kto mówi, oczywiście fajnie jak ktoś pochwali i powie że super to wyglądało albo że dobra stylówka czy fajny trik ale generalnie pływam dla siebie i daje mi to tyle radości i tak się przy tym dobrze bawię, że jak ktoś mi nawet powie że ch*** jestem to ch*** w to wbijam i dalej będę sobie pływał.

Za bardzo się spinacie Panowie, więcej luzu...

be urazy
pzdr

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 cze 2011, 12:50

Hmm, no na razie to my dyskutujemy, a WY się spinacie - bez urazy :hand: po to jest forum, żeby wymieniać zdania - było nie w temacie więc się urwałem...

...znudziło mnie czytanie takich kwiatków

Ziomek. pisze:nawet tak dla mnie oczywiste, jak to, że z kajtem NISKO jest ..ZDECYDOWANIE ŁATWIEJ :idea: przełożyć i odjechać..


:lol:

Jednym słowem - mamy nowe, tym razem fristajlowe guru na forum :wink:

Podążajcie dalej :wink:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 cze 2011, 13:03

przemass pisze:
...znudziło mnie czytanie takich kwiatków

Ziomek. pisze:nawet tak dla mnie oczywiste, jak to, że z kajtem NISKO jest ..ZDECYDOWANIE ŁATWIEJ :idea: przełożyć i odjechać..


:lol:

Jednym słowem - mamy nowe, tym razem fristajlowe guru na forum :wink:

Podążajcie dalej :wink:


hehe
każdy kto robi power hp - WIE , która z tych dwóch odmiennych opinii jest słuszna ..
tyle w temacie mogę dodać..

a Ciebie drogi Przemysławie zapraszam na wodę - wieje mocno - tak jak lubię
może uda mi się zobaczyć drugiego Twojego ODPŁYNIĘTEGO CZYSTO jakiegokolwiek hp :idea:
pierwszego przyznaję widziałem wreszcie przedwczoraj :hand: :clap:
313 , nieco słoniowe i siłowe - bo właśnie z kajtem wysoko (choć oczywiście nie w zenicie :hand: ) - ale odpłynięte :hand: , bez moczenia choćby tyłka :thumb: ..a to osobiście doceniam :thumb:

pzdr

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post20 cze 2011, 13:23

przemass pisze:Hmm, no na razie to my dyskutujemy, a WY się spinacie - bez urazy :hand: po to jest forum, żeby wymieniać zdania - było nie w temacie więc się urwałem...

...znudziło mnie czytanie takich kwiatków


Rozumiem, ze chcecie "dyskutowac" ze soba publicznie, wiec zalozcie sobie nowy topic w "smietniku" i tam cisnijcie ze soba! Moze sobie nie zdajecie sprawy, ale robicie straszny bajzel tym swoistym "pierd##leniem"! Acha, oprocz bajzlu rowniez posmiewisko - zarowno z siebie jak i szkolek, ktore reprezentujecie wlasnymi osobami.. Juz nie wiem co jest gorsze - ataki "ruskow" czy Wasze, jak to nazwales "dyskusje"..!


Sorry za OT, ale dluzej na to nie moge patrzec/czytac! :doh:

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 cze 2011, 13:35

kamszot pisze:Sorry za OT, ale dluzej na to nie moge patrzec/czytac! :doh:


No i tak polecam - nie widzę w czym niby robimy bajzel ? Owszem, nie przepadamy za wzajemnym chwaleniem się nawzajem jak to jest w zwyczaju forum, natomiast dyskusja przynosi ciekawe efekty - np nowy ładny 3stajlowy topic - choćby dlatego było warto. Skoro nic nie wnosisz, tylko krytykujesz - to Ty jesteś spamerem...

pzdr

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post20 cze 2011, 14:00

przemass pisze:
kamszot pisze:Sorry za OT, ale dluzej na to nie moge patrzec/czytac! :doh:


No i tak polecam - nie widzę w czym niby robimy bajzel ? Owszem, nie przepadamy za wzajemnym chwaleniem się nawzajem jak to jest w zwyczaju forum, natomiast dyskusja przynosi ciekawe efekty - np nowy ładny 3stajlowy topic - choćby dlatego było warto. Skoro nic nie wnosisz, tylko krytykujesz - to Ty jesteś spamerem...

pzdr



Nie widzisz bajzlu?! To albo jestes slepy, albo glupi.. Watek, w ktorym wlasnie jestes, dotyczy "Triple-S", a Ty pieprzysz z Ziomkiem o tym, ktory z Was robi HP z kitem w zenicie! Zasmiecacie swoimi smetami niemal kazdy dzial kiteforum (zostal Wam "smietnik", ktory jest najodpowiedniejszym dzialem na Wasze dywagacje..)!! Wezcie sie w garsc ludzie..

Wiesz doskonale dlaczego spamuje (jezeli nie, to przeczytaj drugie zdanie mojej odpowiedzi). Rece mi opadaja jak otwieram kolejny watek i widze wpisy "Przemassa" i "Ziomka". Moze na wodzie reprezentujecie poziom, tutaj Wam go totalnie brak!

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 cze 2011, 14:18

Trzymanie, lub nie, kite w zenicie bardzo dobrze odnosi się do wątku o Triple S, jeśli tego nie wiesz, zacytuję

kamszot pisze: albo jestes slepy, albo glupi..


Kiedy przestało być na temat - urwałem się. Przykro mi że tak źle na Ciebie działamy, proponuję zażycie herbatki z melisą i napisanie czegoś mądrzejszego niż dotychczas w tym wątku...

pzdr

Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1190
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:57
Lokalizacja: bydgoszcz
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 cze 2011, 18:16

A mnie to na początku wk@#$wiało a teraz już tylko bawi niech se dziewczyny pogadają :D
Jak Ziomek pływa-wiem widziałem Przemasa niestety nie. Proponuję byście wrzucili tu swoje pro filmiki a my ocenimy kto ma lepszą stylówę :idea: albo lepiej :idea: :idea: wyślemy wasze filmy do kitescoopa i albo wyzwą was od pedałów albo nie co wy na to??
Co by offtopa nie było bardzo ładny filmik :thumb:

http://www.boomtingproductions.com/index.html
ps dobrze Przemass, że JESZCZE nie piszesz, że żeby pływać stylowo trzeba mieć wake'owe wiązania bo inaczej to już dupa.... :doh:

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 cze 2011, 10:52

blablablablabla press press pass

phpBB [video]


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron