Funkcjonalność forum - nowe posty

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post25 mar 2015, 00:24

No to przy tej okazji mam pytanie do admina, bo faktycznie trudno brnąć przez nowe tendencyjne wątki... czy nie da rady WYKLUCZYĆ z działu "nowe posty", wszystkich wątków założonych i zaktualizowanych w ramach "oferty biur podroży" albo najlepiej całego działu "biznes" ?
Bo jak ktoś ma jakiś interes do działu biznes to po prostu tam zagląda i szuka co mu potrzeba - więc po co ma być widoczny w aktualnościach ?
Te oferty staja się po prostu namolne i przynajmniej u mnie powodują bardziej zniechęcenie niż zainteresowanie...

sztyvny
Posty: 178
Rejestracja: 20 lis 2012, 12:04
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post25 mar 2015, 07:30

myślę że jedna prosta opcja jak "ignor" rozwiązałaby wszystkie problemy. kto chce czytać oferty by czytał, kto nie chce dałby spamerom ignora i koniec biadolenia

kuli1970
Posty: 58
Rejestracja: 25 wrz 2013, 15:14
Deska: Nobile
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post25 mar 2015, 09:49

color1 pisze:No to przy tej okazji mam pytanie do admina, bo faktycznie trudno brnąć przez nowe tendencyjne wątki... czy nie da rady WYKLUCZYĆ z działu "nowe posty", wszystkich wątków założonych i zaktualizowanych w ramach "oferty biur podroży" albo najlepiej całego działu "biznes" ?
Bo jak ktoś ma jakiś interes do działu biznes to po prostu tam zagląda i szuka co mu potrzeba - więc po co ma być widoczny w aktualnościach ?
Te oferty staja się po prostu namolne i przynajmniej u mnie powodują bardziej zniechęcenie niż zainteresowanie...



Super rozwiązanie :thumb: i niech dotyczy całego działu "biznes".

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 mar 2015, 10:45

color1 pisze:No to przy tej okazji mam pytanie do admina, bo faktycznie trudno brnąć przez nowe tendencyjne wątki... czy nie da rady WYKLUCZYĆ z działu "nowe posty", wszystkich wątków założonych i zaktualizowanych w ramach "oferty biur podroży" albo najlepiej całego działu "biznes" ?


Wszystko się da zrobić, tylko jest nas tutaj dużo więcej i każdy ma własne preferencje. Jedni chcą wykluczyć biura podróży i biznes, inni dział giełda a jeszcze inni chcą żeby wykluczyć dział biznes ale zostawić giełdę i oferty.

Więc jedyne wyjście to ustalanie w preferencjach kto jakie działy chciałby widzieć. A to już większa przeróbka. No i oczywiście trzeba się będzie zalogować co też nie wszystkim pasuje :?

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 mar 2015, 16:40

a chodzi moze o to ze w nowych postach sie to pojawia?
pablo moze da sie do kazdego dzialu dorobic przycisk nowe posty? 4 guziki zalatwiaja sprawe

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post26 mar 2015, 21:27

wczoraj proponowałem aby ogólnie w nowych postach nie pojawiały się oferty biznesowe (ani tym bardziej wielokrotne oferty biur podróży) - ale ktoś usunął mój wpis nie wiedzieć czemu...
z forum kitesurfingowego zrobił się biznesowy szajs...

czy na kiteforum.com też jest taki biznesowy szajs ? nie sadzę...

jak ktoś ma jakiś "interes" to od razu niech zagląda do działów biznes i oferty (wystarczy dodać odpowiedni piktogram na górnym pasku pt. biznes), a tak trzeba wertować dziesiątki wpisów aby dotrzeć do jakiegoś prawdziwego newsa.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 mar 2015, 10:44

color1 pisze:ale ktoś usunął mój wpis nie wiedzieć czemu...


Post jak widzisz wcale nie został usunięty, sprawdź zawsze najpierw listę swoich postów żeby zobaczyć czy post został usunięty.

Natomiast wątek został podzielony i w tym proszę pisać o funkcjonalności.

color1 pisze:czy na kiteforum.com też jest taki biznesowy szajs ? nie sadzę...


Czytam .com od lat i jest tam mnóstwo komercji - pełno press release'ów firm kitesurfingowych odnośnie nowego sprzętu, nowych riderów, itp. Szkopuł tkwi natomiast w tym, że na kf.com jest również mnóstwo userów, którzy dają bardzo dużo od siebie, pisząc wartościowe posty, dzieląc się opiniami i robią to bezinteresownie. A u nas jest trochę jak w tym kawale o piekle...

- Dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła z Polakami?
...
- Czy Ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła?
- ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.

Tak więc zamiast biadolić proponuję, żeby każdy wziął za wzór choćby relacje z wyjazdów Bracuru i dał coś od siebie. Give and take, a nie tylko take.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 mar 2015, 11:30

march_in pisze:a chodzi moze o to ze w nowych postach sie to pojawia?
pablo moze da sie do kazdego dzialu dorobic przycisk nowe posty? 4 guziki zalatwiaja sprawe


a nie lepiej checkboxy i każdy zaznacza sobie jaki dział chce oglądać?

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2015, 10:57

Pablo pisze:
march_in pisze:a chodzi moze o to ze w nowych postach sie to pojawia?
pablo moze da sie do kazdego dzialu dorobic przycisk nowe posty? 4 guziki zalatwiaja sprawe


a nie lepiej checkboxy i każdy zaznacza sobie jaki dział chce oglądać?


ja wiem i to i to :) checkboxy dadza ci domyslne ustawienie a jak bedziesz chcial w danym dziale nowe zobaczyc to bedziesz miec jeszcze te guziki :)


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości