wypadek na 6 ce!!...

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 18:24

Ty jak zawsze masz rację :clap:
Najpierw coś chlapniesz, później jak coś to dorabiasz ideologię - widać to po wielu Twoich wpisach. Napisałeś " JEDNAK gdyby światło dziennie ujrzały OKOLICZNOŚCI z powodu których doszło do tego wypadku, zapewniam że WSZYSCY komentujący zmieniliby pogląd o 180 stopni' Po pierwsze sami sobie wyrobimy opinię po drugie "coś wiem, ale nie powiem" to w jednej takiej partii mają speca.
Drugi cytat z pierwszego posta: "a kiedy poszkodowany wyjdzie ze szpitala, czego Mu życzę, będę pierwszym, który zliszuje mu kajta, niezależnie, czy będzie tego potrzebował.."- a ty co policja, sąd i kat w jednym?
I kolejny cytat:..mimo grubo ponad 400 h wypływanych w tym sezonie nigdy nie piję przed :hand:
..stąd "kierunek dyskusji" .. Teraz jak śmierdzi dorabiasz ideologię. TRZEBA BYŁO PISAĆ W PIERWSZYM POŚCIE co i tak nie uprawnia cię do liszowania gościa jak wróci.
Z Twoją opinią liczy się tu wielu, a tego typu wpis to zwykłe podżeganie do przynajmniej czynu niedozwolonego. Kto będzie decydował komu zrywka, komu powietrze, komu w gębę (tak pisał marydk). Ziomek pisał "sami wymierzajmy sprawiedliwość" tak to odczyta wielu i stąd moja reakcja. Jak się kopiesz z innymi (widać to w wielu wątkach) o sprzęt, szkółki itp Twoja sprawa, ale są pewne granice, które szczególnie przy tak przykrej sprawie powinny być zachowane.Przynajmniej granica dobrego smaku, bo on już swoje wycierpiał.
Na eko bywam, ale nie u Ciebie bo jak widać jesteśmy z innej bajki. Może jestem ignorantem, choć nie bardzo wiem dlaczego przypiołeś mi to w tym temacie, ale tolerancyjnym

zgodnie z Twoim pozdrowieniem
peace
Ostatnio zmieniony 14 maja 2015, 19:04 przez robertdr, łącznie zmieniany 1 raz.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 18:59

Grzegorz KiteLife pisze:Problem jest ze niby ktoś coś wie jak było ale nie powie... to chyba faktycznie najlepiej zamieść to pod dywan i będzie spokój. Nie pierwsze i nie ostatnie zdarzenie na półwyspie a i tym razem nic z tego na przyszłość dobrego w kwestii bezpieczenstwa nie wyniknie. :hand:


nikt nic nie wie ponad to co było widać na całym filmie, a o czym Wam zresztą napisałem - więcej mogą napisać chyba tylko naoczni świadkowie i sam poszkodowany jak już dojdzie do siebie. Reszta to niepotrzebne bicie piany.

Nie ma też co zamiatać - praktycznie w każdy dzień z silnym wiatrem onshore/side-onshore na Półwyspie możemy być pewni że usłyszymy karetkę - ten nie był wyjątkiem.

peace

Awatar użytkownika
Maks
Posty: 190
Rejestracja: 12 sie 2009, 11:03
Deska: Fifty50+RonixOne / NHP
Latawiec: Ozone C4
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post14 maja 2015, 19:00

Hmmm
Nie ma filmiku.

Co się stało?

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 19:46

robertdr pisze: Teraz jak śmierdzi dorabiasz ideologię. TRZEBA BYŁO PISAĆ W PIERWSZYM POŚCIE quote]

nie wiem jak u Ciebie - u mnie całkiem przyjemne powietrze ..
PISAŁEM od pierwszego postu..

robertdr pisze: a ty co policja, sąd i kat w jednym?


nie , dbam o bezpieczeństwo otoczenia na ile mogę :idea:


robertdr pisze: Ziomek pisał "sami wymierzajmy sprawiedliwość" tak to odczyta wielu i stąd moja reakcja.


GDZIE tak napisałem?
proszę o cytat :idea
napisałem, że jeśli się pojawisz z latawcem - a Twój stan będzie budził wątpliwości - pomogę Ci się zliszować, bez zbytniego pytania, w trosce o bezpieczeństwo WSZYSTKICH, w tym Twoje własne..

w tej sytuacji powód jest jeden - i niepotrzebnie brniesz w obronę..

peace

Awatar użytkownika
Rajlor
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2013, 16:56
Deska: C L A S H Reincarnation
Latawiec: rejzor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post14 maja 2015, 19:54

NO TO JAK W KOŃCU - BYŁ PIJANY CZY TO DOMYSŁY :?: :?: :?:

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 19:56

domysl sie;)

robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 20:45

I stało się - znowu sie wycofujesz i robisz głupka z kazdego NIC NIE NAPISAŁEŚ W PIERWSZYM POSCIE POZA TYM, ŻE COS WIESZ ALE NIE POWIESZ A JAK POWIESZ TO ZMIENIMY ZDANIE. Chociaż raz zachowaj twarz i przyznaj się że puściłeś bąka
Później sugerowałeś, że był pijany i jedyne co robiłeś dalej to atakowałeś za zwrócenie ci uwagi. Możesz sobie dbać o co chcesz, ale NIE MASZ PRAWA nikogo "liszować jak wyzdrowieje i wróci" bo nie ty jesteś od wymierzania sprawiedliwości.
Jak zawsze odwracasz kota ogonem, a ja nie umiem tak trolować i wklejać cytatów jak ty więc nie wycinaj zdań w kawałkach i wyrwanych z całości jak poniższe

robertdr pisze:
Ziomek pisał "sami wymierzajmy sprawiedliwość" tak to odczyta wielu i stąd moja reakcja.
GDZIE tak napisałem?
proszę o cytat :idea

Tak brzmi całość:
Z Twoją opinią liczy się tu wielu, a tego typu wpis to zwykłe podżeganie do przynajmniej czynu niedozwolonego. Kto będzie decydował komu zrywka, komu powietrze, komu w gębę (tak pisał marydk). Ziomek pisał "sami wymierzajmy sprawiedliwość" tak to odczyta wielu i stąd moja reakcja,

Jak nie było w szkole czytania ze zrozumieniem to wytłmaczę: Twoja opinia dla wielu sie liczy i majac na uwadze Twój pierwszy wpis dojdą do wniosku, że sami będą wymierzać sprawiedliwość kiedy i komu "pomóc" (vide wpis marydk). Poza tym już sobie znowu dorabiasz; jak kogoś zobaczę pod wpływem to mu pomogę i go zliszuję. NIE TAK BRZMI TREŚĆ PIERWSZEGO POSTA na który zareagowałem!!! tylko tak " a kiedy poszkodowany wyjdzie ze szpitala, czego Mu życzę, będę pierwszym, który zliszuje mu kajta, niezależnie, czy będzie tego potrzebował.." - to gdybyś zapomniał o pierwszej stronie :D
Odpisz Rajlorowi, mnie i innym CZY BYŁ PIJANY? CO TAKIEGO ZMIENI NASZE PODEJŚCIE DO FILMU? Tylko daj sobie spokój z tymi wycinkami i komentarzami - krótko na dwa pytania. I pozwól, że kazdy wyrobi sobie zdanie sam.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 21:03

robertdr pisze: przyznaj się że puściłeś bąka.


współczuję - u mnie powietrze wyjątkowo świeże :thumb:

napisałem wszystko zbyt dosadnie :idea:

jak pisałem - pewnych rzeczy z forum się nie dowiesz :idea:

z Policji jestes? czy poszkodowany materialnie ? oni wiedzą :idea: ubezpieczenie, jakiekolwiek by nie było, tego nie obejmie, więc wyjście ze szpitala to będzie początek problemów niestety ..

i za pozwoleniem: SWOJEMU doświadczeniu pozostawię decyzję, czy liszować nietrzeźwych czy nie , dla wspólnego dobra ..

a potem możesz pisać petycje gdzie chcesz, że Ziomek zliszował nietrzeźwego..

peace

kowal2x
Posty: 129
Rejestracja: 09 cze 2013, 22:48
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post14 maja 2015, 21:13

jestem ciekawy czy nasz zorro liszuje również instruktorów po oczywistym "pifku w przerwie" lub "po prostu wczorajszych", bo "taki mamy klimat na kempingach"

peace :thumbsup:

robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 21:13

I jak zawsze nie odpowiedziałeś na proste pytanie.
Zacytuj mnie jeszcze gdzieś tam sprzed 2 lat żeby zagmatwać sprawę - jesteś zwykłym trollem. najpierw szkalujesz człowieka, później mu grozisz, mnie obrażasz za zwrócenie uwagi, a jak przychodzi odpowiedzieć WSZYSTKIM to ściemniasz. Już tu nie bede zaglądał, szkoda na ciebie czasu

robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 21:15

kowal2x pisze:jestem ciekawy czy nasz zorro liszuje również instruktorów po oczywistym "pifku w przerwie" lub "po prostu wczorajszych", bo "taki mamy klimat na kempingach"

peace :thumbsup:



Nie u niego pracują sami święci - zapytaj Color-1 :D :D :D
A on sam jak papież - świety i jedyny sprawiedliwy

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 21:22

Ziomek. pisze:
robertdr pisze: przyznaj się że puściłeś bąka.


współczuję - u mnie powietrze wyjątkowo świeże :thumb:

napisałem wszystko zbyt dosadnie :idea:

jak pisałem - pewnych rzeczy z forum się nie dowiesz :idea:

z Policji jestes? czy poszkodowany materialnie ? oni wiedzą :idea: ubezpieczenie, jakiekolwiek by nie było, tego nie obejmie, więc wyjście ze szpitala to będzie początek problemów niestety ..

i za pozwoleniem: SWOJEMU doświadczeniu pozostawię decyzję, czy liszować nietrzeźwych czy nie , dla wspólnego dobra ..

a potem możesz pisać petycje gdzie chcesz, że Ziomek zliszował nietrzeźwego..

peace


Wy nie wiecie, Ja nie wiem co mogę wiedzieć że Ziomek wie, ale mówi że nie wie, bo wie że ja niby nie wiem, ale ja wiem i powiem jak Ziomek powie że wie to czego nie wiem mówiąc że wie :)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 21:23

robertdr pisze:
kowal2x pisze:jestem ciekawy czy nasz zorro liszuje również instruktorów po oczywistym "pifku w przerwie" lub "po prostu wczorajszych", bo "taki mamy klimat na kempingach"

peace :thumbsup:



Nie u niego pracują sami święci - zapytaj Color-1 :D :D :D
A on sam jak papież - świety i jedyny sprawiedliwy


..kurcze, coraz więcej was za tym węgłem, prawie nie nadążam :wink:

na codziennym , porannym zebraniu kadry mamy alkomat, na pewno "wczorajszy" Instruktor na wodę nie zostanie wypuszczony

a powtórzona "wczorajność" kończy się pakowaniem walizki ..co miało już miejsce.. zwykle do innej Szkoły niestety..

peace

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 21:25

kw92 pisze:Ziomek wie, ale mówi że nie wie..


.. Wam ta wiedza zbędna jak widać :thumb:

peace

Piotrekb
Posty: 574
Rejestracja: 27 sie 2007, 18:46
Deska: Squad 5,9/SU2 Prorider
Latawiec: LF NRG 12/ SB 8
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post14 maja 2015, 22:05

Kocham to forum! Serio! :jive:

Jako że temat zrobił się nieco... z dupy, a w niedzielę zapowiada się niezła zabawa, życzę wszystkim tu obecnym owocnej i bezpiecznej sesyjki :thumb:


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron