Smietnik - NEW SU-2 DESIGN

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post21 maja 2015, 10:55

Ziomek. pisze:C L A S H dla przykładu produkowany jest w nieco bliższej prowincji Chin:
..zwanej przez niektórych Austrią, a czego jak czego - ale im znajomości drewna odmówić nie można..
które to nawiązując od tematu W OGÓLE nie występuje w wielu modelach SU-2 :idea:

A czy Klesz ma 1 drewniany model do wszystkiego, czy po 5-6 różnych modeli, które odpowiadają różnym zapotrzebowaniom? Może Karaś nie widzi potrzeby ładowania drewna do każdego z tych modeli i może stąd ich niższa cena, niż np. topowego Bamboo, który to jak doskonale wiesz posiada w pełni drewniany rdzeń? :idea:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2015, 11:09

Rigus pisze:Extra byłoby zrobić blind test desek . Jest to technicznie mozliwe . Raz na zawsze można by stwierdzić czy clashe są w ch. lepsze od su2 . First time blind test kite board ever ?


nie trzeba - bez blind - na pierwszym halsie różnicy nie poczuje tylko ktoś kto w ogóle nie ma nóg :hand:

mary.dk pisze:
Ziomek. pisze:no widzisz, to NADER przyzwoite deski , zwłaszcza North i Airush w mojej ocenie :thumb:


Mysle ze sa bardzo przyzwoite, zwlaszcza jak piszesz North i Airush,
ale kazda z tych desek ma sklonnosci do delaminacji.
Jak Airush zaczynal zabawe z carbonem to w Austri wlasnie robili FS'y - pekaly nagminnie,
na dzisiaj z tego co sie orientuje Austryjacy opanowali dosc dobrze technologie carbonowa,
Airush sie wycofal do Playmakera i niestety dalej sa problemy :doh:
choc nie takie jak ma F-one na przykled ;-)
...


..ale carbon to wg mnie gruba pomyłka, jeśli chodzi o deski kite
nie miałem jeszcze Carbonu pod nogami, który pracowałby choćby przyzwoicie, a miałem kilkadziesiąt..

boldek pisze:
Ziomek. pisze:C L A S H dla przykładu produkowany jest w nieco bliższej prowincji Chin:
..zwanej przez niektórych Austrią, a czego jak czego - ale im znajomości drewna odmówić nie można..
które to nawiązując od tematu W OGÓLE nie występuje w wielu modelach SU-2 :idea:

A czy Klesz ma 1 drewniany model do wszystkiego, czy po 5-6 różnych modeli, które odpowiadają różnym zapotrzebowaniom? Może Karaś nie widzi potrzeby ładowania drewna do każdego z tych modeli i może stąd ich niższa cena, niż np. topowego Bamboo, który to jak doskonale wiesz posiada w pełni drewniany rdzeń..


..i jest topową kłodą w kolekcji :thumb:
tanie narty i deski snb też nie miały drewna w rdzeniu - i też się dało na tym zsuwać po stoku :thumb:
i też się łamały na "potęgę czerepu" :idea: pewnie jeszcze w marketach do nabycia po kilka stówek..

ludzie - nie czytajcie forum - spróbujcie sami , OBU ..
DESKA powinna zawierać w środku DESKĘ :idea:
mam deskę pod nogami od 6tego roku życia - ja CZUJĘ różnicę w deskach i kłodach :hand:

peace

heja banana
Posty: 277
Rejestracja: 03 lis 2009, 17:28
Deska: Nobile T5
Latawiec: Best Kahoona
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post21 maja 2015, 12:49

Skoro nie polecasz tak bardzo tych desek to dlaczego je sprzedajesz?:)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2015, 12:57

heja banana pisze:Skoro nie polecasz tak bardzo tych desek to dlaczego je sprzedajesz?:)


żeby się ich pozbyć, w cenie makulatury jak widzisz
dobrego słowa o nich nie znajdziesz :idea:
NIE POLECAM :idea:
W OGÓLE :idea:

peace

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post21 maja 2015, 17:33

Ziomek. pisze:
nie trzeba - bez blind - na pierwszym halsie różnicy nie poczuje tylko ktoś kto w ogóle nie ma nóg :hand:

peace



Ziomku..... po prostu masakra :(
Masz plecak, baaa, tira doświadczenia, wiedzy na temat sprzętu, pływania i całego kitesurfingu, jest mnóstwo na tym forum ciekawych i rzeczowych Twoich postów.... ale niestety jeszcze więcej takich, w których toczysz wojnę ze wszystkimi i o wszystko. Niestety wiele z nich są po prostu żałosne, powiem szczerze że nie przystoi komuś takiemu ja Ty do schodzenia na tak niski poziom jaki reprezentujesz w wielu swoich postach. To przykre..... tracisz w oczach wielu kto zagłębi się w forum, czy o to własnie Tobie chodzi? Ziomku z kim i o co Ty walczysz???

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post21 maja 2015, 20:47

Mikolpa pisze:
Ziomek. pisze:
nie trzeba - bez blind - na pierwszym halsie różnicy nie poczuje tylko ktoś kto w ogóle nie ma nóg :hand:

peace



Ziomku..... po prostu masakra :(
Masz plecak, baaa, tira doświadczenia, wiedzy na temat sprzętu, pływania


Więc to doceń i przetestuj Clasha :wink:

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post21 maja 2015, 21:30

Fasolix pisze:
Mikolpa pisze:Więc to doceń i przetestuj Clasha :wink:


Ostatnio przetestowałem, jak łatwo znaleźć go na wodzie jak zginie :D i muszę przyznać że te zielone pady są oczojebne, szybko znalazłem kumpla deskę :wink:
Warunek był wtedy taki że szkoda mi było tego marnować na testy pływania na innej desce i dalej świetnie się bawiłem na mojej su2 :lol:
Skoro Clash jest taki genialny to nie ma co porównywać, po co porównywać np. wyścigówki z autem rodzinnym albo mercedesa z oplem?? Niby wiadomo że mercedes lepszy ale i tak na drogach więcej opli :wink: a i tak sprzedawcy/użytkownicy mercedesa nie biegają po każdym parkingu przekonując z uporem maniaka że opel jest do bani.
Może kiedys się przesiądę, na razie w 100% jestem zadowolony z mojej su2.

A wracając do tematu design-u to wiadomo o gustach ciężko dyskutować ale producenci Clasha mogli by się nieco bardzie postarać bo design jest kiepski, a ta trupia czacha nieco tandetna, wrrrrr patrzcie jaki jestem zły :lol: Niektóre su2 z 2014 (uważam w średnim design-ie) są ładniejsze :D

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post21 maja 2015, 21:41

Mikolpa pisze:
Fasolix pisze:
Mikolpa pisze:Więc to doceń i przetestuj Clasha :wink:


Ostatnio przetestowałem, jak łatwo znaleźć go na wodzie jak zginie :D i muszę przyznać że te zielone pady są oczojebne, szybko znalazłem kumpla deskę :wink:
Warunek był wtedy taki że szkoda mi było tego marnować na testy pływania na innej desce i dalej świetnie się bawiłem na mojej su2 :lol:
Skoro Clash jest taki genialny to nie ma co porównywać, po co porównywać np. wyścigówki z autem rodzinnym albo mercedesa z oplem?? Niby wiadomo że mercedes lepszy ale i tak na drogach więcej opli :wink: a i tak sprzedawcy/użytkownicy mercedesa nie biegają po każdym parkingu przekonując z uporem maniaka że opel jest do bani.
Może kiedys się przesiądę, na razie w 100% jestem zadowolony z mojej su2.

A wracając do tematu design-u to wiadomo o gustach ciężko dyskutować ale producenci Clasha mogli by się nieco bardzie postarać bo design jest kiepski, a ta trupia czacha nieco tandetna, wrrrrr patrzcie jaki jestem zły :lol: Niektóre su2 z 2014 (uważam w średnim design-ie) są ładniejsze :D


Czyli krótko mówiąc nawet koło niej nie stałeś :lol:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post21 maja 2015, 23:28

Ja regularnie stoję obok, stałem też na, a nawet raz się przepłynąłem jak mi kiedyś dałeś. Ale większe wrażenie zrobiły na mnie Twoje nowe latawce, aniżeli ta niby superzadowalająca deska. Czy to znaczy że powinienem jej robić czarny PR? :wink:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2015, 19:38

boldek pisze:Ja regularnie stoję obok, stałem też na, a nawet raz się przepłynąłem jak mi kiedyś dałeś. Ale większe wrażenie zrobiły na mnie Twoje nowe latawce, aniżeli ta niby superzadowalająca deska. Czy to znaczy że powinienem jej robić czarny PR? :wink:



..to znaczy jedynie że pora "schuść"..

te deski na C. jak wielokrotnie oznajmiałem na forum, nie mają rozmiaru na +90 maax 95 kg :idea:

peace
Ostatnio zmieniony 22 maja 2015, 21:45 przez Ziomek., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post22 maja 2015, 21:00

Też mi motywacja ;) Jest jeszcze na szczęście multum innych firm, dla których nie trzeba być wysportowanym ideałem z circa 80 kg, bo robią dłuższe dechy i jest w czym wybierać :mrgreen: Jaka ulga, że Klesz nie ma monopolu na dechy :jive:

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post22 maja 2015, 21:33

boldek pisze:Ja regularnie stoję obok, stałem też na, a nawet raz się przepłynąłem jak mi kiedyś dałeś. Ale większe wrażenie zrobiły na mnie Twoje nowe latawce, aniżeli ta niby superzadowalająca deska. Czy to znaczy że powinienem jej robić czarny PR? :wink:



Nie pamiętam bym udostępniał ci moją deskę, ale pewnie mam słabą pamięć. Bynajmniej moja żona tak twierdzi.
Pamiętam tylko jak wspominałeś że niestety Clash nie robi rozmiarów na twój kaliber.

Poza tym patrząc na uczucie którym darzysz Darka nie dziwi mnie twoja opinia o w/w desce.

Do zobaczenia na wodzie.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post22 maja 2015, 21:41

Fasolix pisze:Nie pamiętam bym udostępniał ci moją deskę, ale pewnie mam słabą pamięć. Bynajmniej moja żona tak twierdzi.

Ucałuj żonę, bo ma niewątpliwie rację :) Kaper, początek roku jakoś. Musiało wiać z południa lub wschodu bo robiłem halsy pod Swarzewo. Wymieniliśmy się dechami i jeszcze się dziwiłeś, że tak ciasno w moich strapach rzepy zaciągam i musiałeś je poluzować. Chyba miałeś jeszcze wtedy Cannibale. Pamiętasz już? :)
Fasolix pisze:Poza tym patrząc na uczucie którym darzysz Darka nie dziwi mnie twoja opinia o w/w desce.
Do zobaczenia na wodzie.

Ja tylko odwzajemniam jego nieokiełznane uczucie :wink:
Tak poza tematem - pod ikonką masz już też 16 - na co się zdecydowałeś?
Do zobaczenia Seba, coś by mogło powiać w przyszłym tygodniu <papa>
Pozdr

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post22 maja 2015, 21:50

boldek pisze:
Fasolix pisze:Nie pamiętam bym udostępniał ci moją deskę, ale pewnie mam słabą pamięć. Bynajmniej moja żona tak twierdzi.

Ucałuj żonę, bo ma niewątpliwie rację :) Kaper, początek roku jakoś. Wymieniliśmy się dechami i jeszcze się dziwiłeś, że tak ciasno w moich strapach rzepy zaciągam i musiałeś je poluzować. Chyba miałeś jeszcze wtedy Cannibale. Pamiętasz już? :)
Fasolix pisze:Poza tym patrząc na uczucie którym darzysz Darka nie dziwi mnie twoja opinia o w/w desce.
Do zobaczenia na wodzie.

Ja tylko odwzajemniam jego nieokiełznane uczucie :wink:
No do zobaczenia Seba, coś by mogło powiać w przyszłym tygodniu <papa>
Pozdr


Dziękuje, ucałuje!
Zabij nie pamiętam :oops:
Fakt dzieci z tego nie będzie :lol:
Ja w Niedziele może bo Żaglowiec dziś nabyłem :D
Pozdrawiam

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2015, 22:01

boldek pisze:Ja tylko odwzajemniam jego nieokiełznane uczucie :wink:


muszę Cię rozczarować: nie żywię wobec Ciebie ŻADNYCH uczuć, nawet kiedy mnie pieszczotliwie nazywasz Zatokowym Zorrem, Królem Zatoki etc

ŻADNYCH ..niestety ..

peace


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości