Śmietnik - Jak z trymowac RPM do wypinania z haka

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2015, 10:41

Pablo pisze:Niestety na forum pierwszych kroków raczej nikt z użytkowników RPM'a nie zagląda, stąd brak rzeczowych odpowiedzi, bo trudno inaczej nazwać te kilka postów powyżej dystrybutora latawców BEST na Polskę.

Generalnie ...


Generalnie ten post powyżej , napisany przez dystrybutora latawców SLINGSHOT na Polskę trudno nazwać rzeczowym :idea:

opisałem jak mogę MOJE doświadczenia z tym BEZNADZIEJNYM do unhook modelem - na podstawie KILKU egzemplarzy, kilku roczników - wymieniając spostrzeżenia z wieloma dobrymi riderami, oczywiście Pablo - dystrybutor - admin :idea: zaraz zarzuci mi - że piszę "ktoś - gdzieś" - mam nazwiska i nicki z kf wstawiac, by być wiarygodnym? mam to gdzieś :hand: - jak widać NASZE opinie są zbieżne z założycielem wątku :idea:
niech TO wystarczy

..ciekawe ILE sekund powisi ten mój post w tym wątku :wink:
bo wszyscy wiemy , że to moja aktywność w TYM wątku - była powodem ochrzczenia mnei TROLLEm przez Admina :thumb:

peace

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2015, 12:09

..a ogóle co to Q jest?
JAKI prawem podważasz moją opinię?
odwiecznym prawem admina? :doh:

nie pływam i się wypowiadam - źle
popływam i to sporo, na kilku rocznikach - też źle, "nieobiektywny" jestem :doh:

to co ? już NIC nei mogę napisać?
WYŁĄCZNIE słodkopierdzieć o Slingshotach?

TEGO , że RPM jest BEZ-NA-DZIEJ-NY jako model dedykowany do uh freestyle jestem pewien na 100%
i w ogóle oceniam go słabo - ma BARDZO niestabilny ciąg :idea: o dolnym zakresie nie wspominając :hand: nie istnieje..

jakby to był zaj.. model - PIERWSZY bym go od Ciebie kupił dla siebie :idea:

peace

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2015, 13:11

Ziomek. pisze:..a ogóle co to Q jest?
JAKI prawem podważasz moją opinię?
odwiecznym prawem admina? :doh:

nie pływam i się wypowiadam - źle
popływam i to sporo, na kilku rocznikach - też źle, "nieobiektywny" jestem :doh:

to co ? już NIC nei mogę napisać?
WYŁĄCZNIE słodkopierdzieć o Slingshotach?

TEGO , że RPM jest BEZ-NA-DZIEJ-NY jako model dedykowany do uh freestyle jestem pewien na 100%
i w ogóle oceniam go słabo - ma BARDZO niestabilny ciąg :idea: o dolnym zakresie nie wspominając :hand: nie istnieje..

jakby to był zaj.. model - PIERWSZY bym go od Ciebie kupił dla siebie :idea:

peace



Ziomek. pisze:..ciekawe ILE sekund powisi ten mój post w tym wątku :wink:
bo wszyscy wiemy , że to moja aktywność w TYM wątku - była powodem ochrzczenia mnei TROLLEm przez Admina :thumb:


Chcesz być postrzegany jako zwykły obiektywny użytkownik forum, który w dodatku jest rzekomą biedną ofiarą niesprawiedliwości na forum.

Prawda jest taka, że jesteś dystrybutorem sprzętu kitesurfingowego Best na Polskę, sprzedawcą desek Clash i innych produktów -> http://www.bestkiteboarding.com/en/best ... hoplocator

Ktoś taki jak dystrybutor sprzętu powinien być szczególnie wyczulony na etykę i przejawy nieuczciwej konkurencji. Jeżeli w wątku o trollowaniu piszesz, że krytykowanie innych "póki co - POPŁACA" to czy nie brzmi to conajmniej dwuznacznie?


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości