Śmietnik: Ford Kite CUp 2015

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
roninXpl
Posty: 552
Rejestracja: 22 wrz 2013, 09:49
Deska: Imperator, NHP Split, MosesT22
Latawiec: XR 9-7, Soul15, Ultra 12-9-7-5
Lokalizacja: Sopot
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 12 razy
 
Post04 cze 2015, 19:44

Czy ktoś się orientuje czy ekpia jeżdżąca quadem po plaży to ktoś od organizatora? Mam nadzieję, że poziom imprezy był lepszy niż poziom kultury tych osób - zostałem zbluzgany i o mało nie pobity "bo zaparkowałem na przejeździe" :doh:

Obrazek

MiloRD
Posty: 47
Rejestracja: 02 cze 2009, 18:23
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2015, 21:38

Ja Jeździłem tym quadem i w tej sytuacji również brałem udział. Niestety "kolega" powyżej zapomniał wspomnieć, że najwpierw został grzecznie poproszony o przestawienie samochodu, ponieważ często będziemy tędy jeździć(szlaban, był zamknięty i nie wiedzieliśmy wtedy że wystarczy go otworzyć, bo dzień wcześniej nie było takiej możliwości), a nie zmieścilibyśmy się. W odpowiedzi usłyszeliśmy abyśmy spierda... i "kolega" stanął dumny jak paw, wypiął pierś zaprezentował pozycję - "mam Was w dupie i co mi zrobicie". W zaistniałej sytuacji posypało się trochę bluzgów, ale z tym biciem to bym się nie rozpędzał.

Patrząc na twoje zachowanie to żenujące jest to, że teraz wylewasz swoje żale tutaj. Tyle mam do powiedzenia na ten temat, bo nie chce mi się wdawać w żadne polemiki.

ps. Na zdjęciu samochód jest już przestawiony do przodu. Brawo za przebiegłość :lol:

Pozdrawiam,
Milo :wink:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2015, 09:26

MiloRD pisze:Patrząc na twoje zachowanie to żenujące jest to, że teraz wylewasz swoje żale tutaj.

Zgadzam się. Kiteforum za często jest traktowane jako miejsce do bluzgania. Więcej szacunku dla siebie i forum.
Ronin - zamiast wylewać swoje może i słuszne żale napisałbyś jak wyglądał Ford z zewnątrz, czy byłeś tam, widziałeś, gadałeś, poznałeś parę kultowych osób, popatrzyłeś na foile lub nie.

Zaq zrobił to:
phpBB [video]


Redbull to:
http://www.redbull.com/pl/pl/stories/13 ... *******

Łukasz Nazdraczew to:
https://www.facebook.com/fordkitecup/ph ... =1&theater

Ja to:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1015794901
Ranking w innych dyscyplinach jest w zakładakch powyższego excela.

Czekam na filmik ze dzidowego studia :thumb: Coś czuję, że znowu pędzie petarda.

Awatar użytkownika
roninXpl
Posty: 552
Rejestracja: 22 wrz 2013, 09:49
Deska: Imperator, NHP Split, MosesT22
Latawiec: XR 9-7, Soul15, Ultra 12-9-7-5
Lokalizacja: Sopot
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 12 razy
 
Post09 cze 2015, 09:45

BraCuru pisze:
MiloRD pisze:Patrząc na twoje zachowanie to żenujące jest to, że teraz wylewasz swoje żale tutaj.

Zgadzam się. Kiteforum za często jest traktowane jako miejsce do bluzgania. Więcej szacunku dla siebie i forum.
Ronin - zamiast wylewać swoje może i słuszne żale napisałbyś jak wyglądał Ford z zewnątrz, czy byłeś tam, widziałeś, gadałeś, poznałeś parę kultowych osób, popatrzyłeś na foile lub nie.


Chyba sobie kolego żartujesz. Nie było Cię tam więc nie rozumiem dlaczego się wypowiadasz.
Właścicielka baru po lewo gdzie zaparkowałem wjechała mi w drzwi i zaproponowała parkowanie tam gdzie stanąłem. Przede miom autem stały dwa inne auta więc kłamstwem jest to, że cokolwiek ruszałem. Wypakowywałem swoje rzeczy z auta kiedy podjechał quad - przeniosłem rzeczy, aby mieli miejsce. W ogóle się nie odzywałem do tych osób bo byłem nie w sosie, ale za to usłyszałem w swoim kierunku kilka inwektyw więc dalej sytuacja potoczyła się z górki.
Jasne, że mamy dwie różne wersje zdarzeń.

Co myślę o zawodach? Myślę, że były to zaściankowe popisy organizowane przez osoby bez żadnej kultury.
Kultowe osoby? Żartujesz chyba.
W tym roku pływałem w Cape Town z zawodnikami RB KOTA czy twórcami WOO, a w kwietniu w Taryfie z Youri Zoonem i Len10em i nigdzie nie spotkałem tak wulgarnego zachowania jak tutaj szczególnie ze strony kogoś kto organizuje zawody.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2015, 11:53

BraCuru pisze:Zgadzam się. Kiteforum za często jest traktowane jako miejsce do bluzgania. Więcej szacunku dla siebie i forum.
Ronin - zamiast wylewać swoje może i słuszne żale napisałbyś jak wyglądał Ford z zewnątrz, czy byłeś tam, widziałeś, gadałeś, poznałeś parę kultowych osób, popatrzyłeś na foile lub nie.


:thumbsup:

ale czas skończyć z tą niestety słuszną opinią, teraz będzie porządek :)

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2015, 12:07

Pablo pisze:ale czas skończyć z tą niestety słuszną opinią, teraz będzie porządek :)

Brawo Pablo za idealne miejsce dla powyższych postów :clap:
Myślę, że forum potrzebuje silnego gospodarza jeśli chcemy utrzymać poziom :shock:
Owszem, odejdzie parę oburzonych spamerów, troli oraz zwolenników nieograniczonej wolności ale za to Ci co zostaną dostaną dostęp do praktycznej wiedzy i użytecznej informacji. czego nie da się odnaleźć na stronach producentów, środowiskowych mediach, instrukcjach obsługi, zawiadomieniach o zawodach etc.

Osobiście nie będę płakał po autorach postów jak powyżej. Otóż dlaczego:
roninXpl pisze:Chyba sobie kolego żartujesz. Nie było Cię tam więc nie rozumiem dlaczego się wypowiadasz.

Nie żartuję sobie.
Uważam takie zachowanie na forum za co najmniej żenujące i niebezpieczne.
Dlatego się wypowiadam, aby bronić poziomu kultury, o który ponoć Ci tak bardzo zależy.
Napisałem, że może i masz racje. Nie wnikam. Takie rzeczy załatwia się inaczej a nie wykorzystuje się do tego forum!
Czy to tak trudno zrozumieć? :shock:
Jakby na facebooku zamiast "lajków" były tylko "hejtki" to FB już by nie istniał :shock:
A Ty będziesz dalej udowadniał jakie to chamy na tym Fordzie.
Po co? Jaki w tym jest cel? Nie potrafisz zaparkować na normalnym parkingu, tylko upychasz się bliżej wody i teraz mamy czytać Twoje żale z tego powodu?
Nie zrobisz organizatorom, ani kiteforum, ani przede wszystkim sobie dobrze.

Kultowe osoby? Żartujesz chyba.

Ponownie nie żartuję.
Chopie - więcej optymizmu a świat nie będzie tak upierdliwy i brutalny, a miejsca parkingowe znajdą się wszędzie i za darmo :wink:
Mark Shinn, Alvaro Onieva w Rewie dla forumowiczów to już za mało. Teraz forumowicze pływają na zawodach tylko z aktualnymi mistrzami świata.

Swoją drogą to ile czasu spędziełeś w strefie zawodów na rewie?

MiloRD
Posty: 47
Rejestracja: 02 cze 2009, 18:23
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2015, 16:07

"Kolego". Mam czterech świadków na twoje zachowanie i nie byli to organizatorzy, bo z organizatorów byłem tylko ja plus ktoś od redbulla, ktoś ze związku PZKite i ojciec jeden z zawodniczek. Nie prawda jest, że nic się nie odezwałeś i że tylko się odsunąłeś i dobrze o tym wiesz. Ja nie mam zamiaru dalej ciągnąć tej żenującej rozmowy i proszę cię abyś założył oddzielny wątek jak chcesz po nas jeździć, możesz nazwać go jak chcesz, ale proszę nie zaśmiecaj wątku informacyjnego o zawodach.

Twoje słowa o naszej kulturze są zabawne zważywszy, że ty pierwszy zacząłeś mnie obrażać, więc nie rób z siebie matki Teresy. Widzę, że czujesz się strasznie dotknięty całym zdarzeniem i nie rozumiem czemu? Finalnie wyszło na to, że ty obrażałeś nas, a my ciebie, nikt nie ucierpiał na zdrowiu, wszyscy się rozeszli i mam nadzieje, że spędzili dobry dzień, wiec po co całe to zamieszanie?

Na przeprosiny nie licz. :hand:


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości