KITE TRIP - BRAZYLIA

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Marek KITETRIPS.PL
Posty: 90
Rejestracja: 03 sie 2012, 00:50
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Wainman Hawaii
Lokalizacja: Szczecin
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 cze 2015, 13:25

Olá Amigos!

W tym wątku zamieszczam praktyczne informacje, porady i przygody z półrocznej wyprawy kite i surf do Brazylii. Chcę podzielić się z Tobą wiedzą o progno, noclegach, klimacie i innych atrakcjach w najlepszych destynacjach kitesurfingowych.

Każdego lata uczę kitesurfingu w Szczecinie i Świnoujściu, a każdej zimy, przez 6 miesięcy pływam i szkolę w egzotycznych krajach, szukając najlepszych wiatrów i najlepszej fali. Kiedy szkoliłem w Meksyku szukałem miejscówki - gdzie by tu wyjechać jesienią. Większość instruktorów z różnych krajów wybrała Brazylię, postanowiłem sprawdzić ten kierunek.

Szukałem pracy jako instruktor on-line, beskutecznie. Dlatego po prostu spakowałem plecak, quiver i poleciałem w "ciemno":
[img]
brazyliakitesurfing.jpg
[/img]

Najtańszy bilet na koniec paździetnika z Europy do Fortalezy znalazłem w Air Italy. Ze Szczecina dojechałem busem do Berlina. Z Berlina do Mediolanu Easy Jetem. W quiver 140 cm zmieściłem twin-tipa, niestety wavówkę musiałem zostawić, planowałem zakup krótkiego surfa na miejscu. Tak spakowałem się na wyjazd:

phpBB [video]


W następnym wpisie opowiem o pierwszym pływaniu na lagunie i miłej gościnie przez couchsurfing u Brazylijki pod Fortalezą.

Um abraço,

Marek

Cześć przygód, opisywałem na bieżąco w czasie podróży - na blogu [url]http://kitetrips.pl/blog[/url.
Załączniki
brazyliakitesurfing.jpg
brazyliakitesurfing.jpg (95.66 KiB) Przejrzano 6715 razy
Ostatnio zmieniony 23 cze 2015, 17:38 przez Marek KITETRIPS.PL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dziara82
Posty: 30
Rejestracja: 23 cze 2014, 11:07
Deska: Shinn Gintronic
Latawiec: Blade Trigger
Dostał piwko: 1 raz
 
Post15 cze 2015, 08:18

Dobra, ale czemu "śmietnik"?

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post05 lip 2015, 18:16

Z zazdrosci :lol:


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron