dobra fota - śmietnik

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
gredy
Posty: 1169
Rejestracja: 29 sty 2011, 21:17
Latawiec: Best
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post10 lis 2015, 14:42

Hehe, fota jak fota ,ale podniecanie się nią,trochę dziwnie już wygląda :lol:
Załączniki
pies.jpg
pies.jpg (17.02 KiB) Przejrzano 9368 razy

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 lis 2015, 14:19

gredy pisze:Hehe, fota jak fota ,ale podniecanie się nią,trochę dziwnie już wygląda :lol:

Czy uważasz że umieszczenie psiej foty jest śmieszne dla wszystkich, nie obraża nikogo, nie łamie regulaminu?
Czy raczej jesteś wręcz dumny ze swojego poczucia humoru?

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post11 lis 2015, 15:44

Sadzac po zalozeniu dwoch kont na pretce zeby sobie postawic piwka,
mysle ze raczej to drugie Bra... :doh:

Pozdro...

gredy
Posty: 1169
Rejestracja: 29 sty 2011, 21:17
Latawiec: Best
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post11 lis 2015, 16:54

BraCuru pisze:
gredy pisze:Hehe, fota jak fota ,ale podniecanie się nią,trochę dziwnie już wygląda :lol:

Czy uważasz że umieszczenie psiej foty jest śmieszne dla wszystkich, nie obraża nikogo, nie łamie regulaminu?
Czy raczej jesteś wręcz dumny ze swojego poczucia humoru?

Hehe więcej luzu Marku. Nie wiem czy wszystkim jest do śmiechu ,nie bardzo mnie to nawet interesuje ,ale Mnie osobiście śmieszy lajkowanie swoich fotek :lol: .
Myślę że ten psiak, liżący swoje jajka ,jak najbardziej trafnie odzwierciedla tą sytuacje. Czy jestem dumny heheh ,na pewno rozbawiony.
Moim zdaniem nie łamie żadnych regulaminów,ale jesli masz taką potrzebe, zgłoś te posty tam gdzie trzeba, myslę że dasz sobie z tym radę :doh:
Tylko wtedy będę mógł śmiało Cię nazwać Hipokrytą ,sam osobiście widziałem parę twoich postów ,które niby śmiechem, żartem mogły obrazić osoby wobec których były pisane :hand:
Na tą chwile mogę tylko polecić Snickersa ,jak nie pomoże, zostaje http://allegro.pl/masc-na-bol-dupy-smie ... 78665.html :thumbsup:
I proszę Cię ,nie obrażaj się,nie strasz :doh: To jest forum ,nie wszyscy musimy się kochać :wink:
Pozdrawiam Grzegorz.G
Ps.
mary.dk pisze:Sadzac po zalozeniu dwoch kont na pretce zeby sobie postawic piwka,
mysle ze raczej to drugie Bra... :doh:

Pozdro...

Nie wiem czy to do mnie,ale jesli tak. To Konto z którego piszę ,jest jedynym kontem które mam na tym forum :thumb:
Więc, nie tylko moją osobe rozśmieszyła fotka :thumb:

Awatar użytkownika
specjal
Posty: 631
Rejestracja: 16 lip 2014, 21:30
Latawiec: różne 7;9;12;15;18
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post11 lis 2015, 20:42

Więc, nie tylko moją osobe rozśmieszyła fotka :thumb:

Ja rozumiem, iż uważasz Swoją fotkę za dobrą i śmieszną - odczucia ma każdy subiektywne a nie obiektywne - ale zastanów się czy przedstawiona przez Ciebie fotka być może zainteresuje inne forum. Ja mam dwa pieski i setki zdjęć "psich", moim subiektywnym zdaniem ciekawszych od przedstawionego przez Ciebie zdjęcia, lecz nie przedstawiam tych fotek na tym forum, bo uważam zgodnie z regulaminem forum i zdrowym rozsądkiem, nie jest to właściwe miejsce. Chyba, ze Twoim zamiarem jest zdyskredytowanie innego postu (czy autora), ale wypadałoby w takim poście zamieścić Swoje zdjęcie związane z tematem (kite) przedstawiające jakąś ciekawą sytuację czy Swoje osiągnięcia.
Twoje zdanie "to jest forum ,nie wszyscy musimy się kochać :wink: " dobitnie świadczy o Twoim przekonaniu i nastawieniu do forum - nieważne są czyjeś odczucia i wszystkie chwyty dozwolone, by komuś dokopać.
bez wyrazów szacunku Tomek

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post11 lis 2015, 21:11

specjal pisze:Ja mam dwa pieski i setki zdjęć "psich", moim subiektywnym zdaniem ciekawszych od przedstawionego przez Ciebie zdjęcia, lecz nie przedstawiam tych fotek na tym fotum....

Mam dwa szczury [księżniczka i skarpeta) i paszport polsatu :wink: więcej luzu poproszę...
BraCuru pisze:Czy raczej jesteś wręcz dumny ze swojego poczucia humoru?

Pewnie nie, moglby wstawić jakąś aniamcję.. :wink:


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron