Kiteforum.pl - quo vadis?

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post07 gru 2016, 19:32

!!edytowano -> pkt 4 regulaminu!!

Pozdro...

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 gru 2016, 20:39

mary.dk pisze:No to gratulacje... :clap:
!!edytowano -> pkt 4 regulaminu!!

A w którym wątku cię "ostrzyżono"?

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post07 gru 2016, 21:15

To byłem ja, ośmieliłem się zwrócić Mary_dk uwagę że zwyzywał "od wieśniar" innego forumowicza, co prawda to było dawno - zgłoszenie wisiało(nie tylko to, na inne posty też) a instrukcja przedawnienia nie została jeszcze wdrożona :wink: Nikt do tej pory tego nie ruszał - teraz już wiem dlaczego, następnym razem tez się zastanowię ... :wink:
mary.dk pisze:No to gratulacje... :clap:

Zupełnie nie rozumiem dlaczego się spinasz, pm od Ciebie nie zacytuję no bo po co - patrząc na to co piszesz tutaj, można się bez problemu domyślać...
Parafrazując klasyka, Twoja "riposta" to świetna odpowiedź na tytuł posta: Kiteforum.pl - quo vadis?

pozdrawiam
Krzysiek

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post08 gru 2016, 23:00

zaaaak pisze:To byłem ja, ośmieliłem się zwrócić Mary_dk uwagę że zwyzywał "od wieśniar" innego forumowicza, co prawda to było dawno - zgłoszenie wisiało(nie tylko to, na inne posty też) a instrukcja przedawnienia nie została jeszcze wdrożona :wink: Nikt do tej pory tego nie ruszał - teraz już wiem dlaczego, następnym razem tez się zastanowię ... :wink:
mary.dk pisze:No to gratulacje... :clap:

Zupełnie nie rozumiem dlaczego się spinasz, pm od Ciebie nie zacytuję no bo po co - patrząc na to co piszesz tutaj, można się bez problemu domyślać...
Parafrazując klasyka, Twoja "riposta" to świetna odpowiedź na tytuł posta: Kiteforum.pl - quo vadis?

pozdrawiam
Krzysiek


Po pierwsze nawrzucalem Jovitravel, czyli powszechnie znanemu oszustowi w branzy, zycie.
Co do priva do ciebie, to odpisalem na twoje ostrzezenie ze sie chyba nie myles - wielkie mecyje ;-)

Sledzac twoje wypowiedzi, jestes najbeznadziejniejszym adminem z mozliwych, chocby dlatego ze w wielu watkach jestes stronniczy !
no ale to forum juz i tak umarlo... w budowie jest nowe ktore polknie to obecne w jeden miesiac.

Pozdro...

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post08 gru 2016, 23:01

zaaaak pisze:To byłem ja, ośmieliłem się zwrócić Mary_dk uwagę że zwyzywał "od wieśniar" innego forumowicza, co prawda to było dawno - zgłoszenie wisiało(nie tylko to, na inne posty też) a instrukcja przedawnienia nie została jeszcze wdrożona :wink: Nikt do tej pory tego nie ruszał - teraz już wiem dlaczego, następnym razem tez się zastanowię ... :wink:
mary.dk pisze:No to gratulacje... :clap:

Zupełnie nie rozumiem dlaczego się spinasz, pm od Ciebie nie zacytuję no bo po co - patrząc na to co piszesz tutaj, można się bez problemu domyślać...
Parafrazując klasyka, Twoja "riposta" to świetna odpowiedź na tytuł posta: Kiteforum.pl - quo vadis?

pozdrawiam
Krzysiek


Po pierwsze nawrzucalem Jovitravel, czyli powszechnie znanemu oszustowi w branzy, zycie.
Co do priva do ciebie, to odpisalem na twoje ostrzezenie ze sie chyba nie myles - wielkie mecyje ;-)

Sledzac twoje wypowiedzi, jestes najbeznadziejniejszym adminem z mozliwych, chocby dlatego ze w wielu watkach jestes stronniczy !
no ale to forum juz i tak umarlo... w budowie jest nowe ktore polknie to obecne w jeden miesiac.

Pozdro...

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post08 gru 2016, 23:36

mary.dk pisze:!!edytowano -> pkt 4 regulaminu!!

Pozdro...

pachnie nadgorliwością nowych funkcjonariuszy na forum, ale może się mylę.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 gru 2016, 14:25

mary.dk pisze:no ale to forum juz i tak umarlo... w budowie jest nowe ktore polknie to obecne w jeden miesiac.

Naprawdę komus się chce?
Możesz sprzedać więcej info?
Kiedy premiera nowego forum?

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 gru 2016, 14:44

były już próby tworzenia nowego forum i to nie jedne. Ale nic z tego nie wyszło. Podejrzewam że i teraz nic z tego nie będzie.

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post09 gru 2016, 20:21

apek pisze:pachnie nadgorliwością nowych funkcjonariuszy na forum, ale może się mylę.

Mylisz się.
mary.dk pisze:Po pierwsze nawrzucalem Jovitravel, czyli powszechnie znanemu oszustowi w branzy, zycie.
Co do priva do ciebie, to odpisalem na twoje ostrzezenie ze sie chyba nie myles - wielkie mecyje ;-)

Wybacz nie jestem w branży~wolno nie wiedzieć. Chcecie moda z "branży" ? Uderzaj do Pabla niech mnie wykopie, nie ma żadnego problemu ~ na pewno nie będę płakał na głównej, raczej zastanowię się co było nie tak i wyciagnę wnioski.
mary.dk pisze:Sledzac twoje wypowiedzi, jestes najbeznadziejniejszym adminem z mozliwych, chocby dlatego ze w wielu watkach jestes stronniczy !

Jeśli wypowiadam się prywatnie to raczej piszę to co myślę, a nie to co wypadałoby pomyśleć (np. bo branża czyta) ~ tą cechę charakteru mamy chyba obaj nieźle wyeksponowaną. Jeżeli pojawiają się przeciwstawne opinie ciężko być po obu stronach jednocześnie ~ nie przypominam sobie jednak abym kogokolwiek kogoś obraził, nawrzucał lub powiedzał/napisał coś co nie byłoby zgodne z prawdą ~ chyba że nieświadomie.
mary.dk pisze:no ale to forum juz i tak umarlo... w budowie jest nowe ktore polknie to obecne(...)

Nie forów nie do zastąpienia ~ podobnie jak userów. Nie wiem jak inni, ale mój kitesurfing zaczął się od kiteforum. Tutaj znalazłem odpowiedzi na pierwsze pytania, tutaj kupiłem pierwszy sprzęt. Prawdziwa kopalnia wiedzy, można wydłubać prawdziwe kwiatki sprzed 10ciu i więcej lat...pokopałem ostatnio może zbyt głęboko :wink:
Spam to nie jedyna kicha która psuje fora, to głównie my sami~nie potrafimy zachować dystansu, nie potrafimy zgodzić się z czyimś zdaniem, flustracje i porażki z życia prywatnego wypluwamy na forach w postaci chorych klimatów które innych userów odstraszają. Stara gwardia która jeszcze parę(naście) lat temu była młoda(jakby nie pamiętali jak było) zamiast pomagać nowym wkręcić się w sport, najczęściej spamuje tematy ofertami sprzętu którym samia handluje lub ofertami szkoleń których sama udzielaja.... i jeśli sytuacja powtarza się po raz n~ty n~ty n~ty to po cholerę to czytać ...takie jest moje zdanie.

Mam nadzieję że nowa inicjatywa bez spamu, chamstwa, komercji wyznaczy nową jakość w internetowym kitelife każdego z nas :wink:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post11 gru 2016, 00:31

zaaaak pisze:
apek pisze:pachnie nadgorliwością nowych funkcjonariuszy na forum, ale może się mylę.

Mylisz się.
mary.dk pisze:Po pierwsze nawrzucalem Jovitravel, czyli powszechnie znanemu oszustowi w branzy, zycie.
Co do priva do ciebie, to odpisalem na twoje ostrzezenie ze sie chyba nie myles - wielkie mecyje ;-)

Wybacz nie jestem w branży~wolno nie wiedzieć. Chcecie moda z "branży" ? Uderzaj do Pabla niech mnie wykopie, nie ma żadnego problemu ~ na pewno nie będę płakał na głównej, raczej zastanowię się co było nie tak i wyciagnę wnioski.
mary.dk pisze:Sledzac twoje wypowiedzi, jestes najbeznadziejniejszym adminem z mozliwych, chocby dlatego ze w wielu watkach jestes stronniczy !

Jeśli wypowiadam się prywatnie to raczej piszę to co myślę, a nie to co wypadałoby pomyśleć (np. bo branża czyta) ~ tą cechę charakteru mamy chyba obaj nieźle wyeksponowaną. Jeżeli pojawiają się przeciwstawne opinie ciężko być po obu stronach jednocześnie ~ nie przypominam sobie jednak abym kogokolwiek kogoś obraził, nawrzucał lub powiedzał/napisał coś co nie byłoby zgodne z prawdą ~ chyba że nieświadomie.
mary.dk pisze:no ale to forum juz i tak umarlo... w budowie jest nowe ktore polknie to obecne(...)

Nie forów nie do zastąpienia ~ podobnie jak userów. Nie wiem jak inni, ale mój kitesurfing zaczął się od kiteforum. Tutaj znalazłem odpowiedzi na pierwsze pytania, tutaj kupiłem pierwszy sprzęt. Prawdziwa kopalnia wiedzy, można wydłubać prawdziwe kwiatki sprzed 10ciu i więcej lat...pokopałem ostatnio może zbyt głęboko :wink:
Spam to nie jedyna kicha która psuje fora, to głównie my sami~nie potrafimy zachować dystansu, nie potrafimy zgodzić się z czyimś zdaniem, flustracje i porażki z życia prywatnego wypluwamy na forach w postaci chorych klimatów które innych userów odstraszają. Stara gwardia która jeszcze parę(naście) lat temu była młoda(jakby nie pamiętali jak było) zamiast pomagać nowym wkręcić się w sport, najczęściej spamuje tematy ofertami sprzętu którym samia handluje lub ofertami szkoleń których sama udzielaja.... i jeśli sytuacja powtarza się po raz n~ty n~ty n~ty to po cholerę to czytać ...takie jest moje zdanie.

Mam nadzieję że nowa inicjatywa bez spamu, chamstwa, komercji wyznaczy nową jakość w internetowym kitelife każdego z nas :wink:
Pozdrawiam


Idz sie umyj !

Pozdro...

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post11 gru 2016, 00:47

zaaaak pisze:Spam to nie jedyna kicha która psuje fora, to głównie my sami~nie potrafimy zachować dystansu, nie potrafimy zgodzić się z czyimś zdaniem, flustracje i porażki z życia prywatnego wypluwamy na forach w postaci chorych klimatów które innych userów odstraszają. Stara gwardia która jeszcze parę(naście) lat temu była młoda(jakby nie pamiętali jak było) zamiast pomagać nowym wkręcić się w sport, najczęściej spamuje tematy ofertami sprzętu którym samia handluje lub ofertami szkoleń których sama udzielaja.... i jeśli sytuacja powtarza się po raz n~ty n~ty n~ty to po cholerę to czytać ...takie jest moje zdanie.

Mam nadzieję że nowa inicjatywa bez spamu, chamstwa, komercji wyznaczy nową jakość w internetowym kitelife każdego z nas :wink:
Pozdrawiam

A przede wszystkim - bez zbędnego mędrkowania adminów i moderatorów

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post11 gru 2016, 07:58

Nawet w śmietniku nie można..

Awatar użytkownika
nindza
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2012, 11:34
Deska: paździerz
Latawiec: pompowany
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 gru 2016, 19:48

Idz sie umyj !

możesz to rozwinąć....


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości