WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post03 cze 2017, 14:14

gredy pisze:Ostatnio i ja polatałem, na moje oko ze 20.32cm było :doh: Tylko co do stylu nie jestem pewien czy godnie to zrobiłem, ktoś postronny musiał by ocenić :lol: Polecacie kogoś?? :wink:

Jest tylko jedna osoba godna do oceny stylu i ona wystawia certyfikaty

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 cze 2017, 14:54

Oj dziewuchy, błagam was kochane - przestańcie marudzić.
Szczególnie Piotruś - Twoje posty są po ludzku pisząc nudne.
Nie chcemy oglądać znowu cyrku z twoim lamentem, usuwaniem avatarów, skokami nastroju i emocji oraz bezwartościowymi postami poprawiających ci samopoczucie.
Tak jak powyższy! bez klasy, bez jaj, na poziomie 7 letniej dziewczynki.
Niby skaczesz tak wysoko, łamiesz rekordy a na forum przedstawiasz się w zupełnie odwrotnym świetle.

Mikolpa pisze:Na szuwarach taki warun zdaża się może raz w roku i zazwyczaj jest wtedy hardcorowo. Szkwały i kartoflisko.

Z waszym doświadczeniem w szkwalistytm wietrze na pewno złamiecie 20m w takiej Łebie lub Ustce przy dobrych 30kts.

Choć ostatnio też polatałem :twisted: na mój gust też tak po 20m jak nic :wink: tylko piq po aktualizacji oprogramowania jakoś sam się podczas sesji wyłączył i nic nie zmierzył :lol:

czy wszystko co napisze bierzesz na serio? trochę chili nie zaszkodzi ;)

Powiedz mi lepiej czy wy latacie po 15 sekund po szuwarach? Wg mnie to jest duzo trudniejsze niż 15m w górę.
Z chęcią bym zobaczył jak to robicie - obiecuję że ani słowa nie napisze o stylu (no bo przecież wiem jaki macie) ;) taki żarcik.

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post03 cze 2017, 15:58

BraCuru pisze:czy wszystko co napisze bierzesz na serio? trochę chili nie zaszkodzi ;)

Powiedz mi lepiej czy wy latacie po 15 sekund po szuwarach? Wg mnie to jest duzo trudniejsze niż 15m w górę.


No właśnie nie wziąłem tego na serio :wink: dlatego pociągnąłem dalej no ale fakt, mój wpis można było odczytać dwojako.


No ja to raczej takich 15s to nie pokażę bo maks zmierzony mam 7s na 9m Nagranych kilka po 6s na 12 i 14m.
Ja za słabo operuje latakiem pidczas skoku żeby to wydłużyć, poza tym rebel jest za wolny do takich zabaw. Ale kto wie może złapię jakiś mega szkwał na 14m lub 18m i odlecę na 30s :D

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post03 cze 2017, 16:07

Byku wyluzuj, po h... się wkur...
BraCuru moim zdaniem przesadziłeś wtedy z tymi komentarzami unoszenia deski. Moim zdaniem trochę Cię poniosło.
Inny kolega ze spotu palną na forum do Byka uszczypliwy żart i wyszła z tego awantura. A po co? To nie wiem :doh:
Jeżeli ktoś obróci się na 14m do góry nogami i zyska z 1m to dla mnie ma jaja. Ja jak jestem na 12-14m to raczej skupiam się na tym żeby czegoś nie spier... i nie przywalić w wodę.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 cze 2017, 16:54

Mikolpa pisze:No ja to raczej takich 15s to nie pokażę bo maks zmierzony mam 7s na 9m Nagranych kilka po 6s na 12 i 14m

7s to dużo, 10s to bardzo dużo, Koniu pokazał filmik sto lat temu jak latał około 11s i do tej pory niczego dłuższego w Polsce nie widziałem.
Moje woo pokazało ponad 10s ale wątpię szczerze. Z filmików i moich doznań wynikało, że było wyraźnie mniej.
Naprawdę chciałbym zobaczyć Polaka, który lata dłużej niż 10s. Dla mnie to wciąż kosmos.
Dlatego jak ktoś wbija zrzut ekranu z wynikiem 16s i nie chce pokazać żadnego filmiku ze swoich jakichkolwiek skoków, do tego dolewa oliwy do ognia, to wybacz - trudno traktować to poważnie.
Ale nie mówię, że nie jest to możliwe. Nie tylko ja chciałbym to zobaczyć.
Jeśli chcesz pobić rekord airtime to najlepsze miejsce w Polsce to chyba Trzęsacz przy N 15kts. Można tam wisieć aż umrze się z głodu ;)

Mikolpa pisze:BraCuru moim zdaniem przesadziłeś wtedy z tymi komentarzami unoszenia deski. Moim zdaniem trochę Cię poniosło..

Wielu tak uważa, że przegiąłem wtedy pałę i mnie poniosło ale nie zmieni to faktu, że dla mnie stylówa skoku jest ważniejsza niż wygibasy podrasowujące wynik.
Jestem w mniejszości i to mi nie przeszkadza, bo wiem, że ludzie z czasem dorosną do stylówy. Są po prosty dobrzy tylko brakuje im tego elementu.

Przypominają mi się identyczne dyskusje sprzed lat jak nawoływałem do wywalenia strapów z desek wave bo to wg mnie pedaliada na maxa.
A skoki na desce wave w strapach to największy obciach w kiteboardingu.
Zaczeło się od kontrowersyjnego "Strapy to kajdany, leash to pejcz" :wink:
Dżizas, co się działo na forum hahaha. I co?
Z ówczesnymi oponentami co chcieli usunąć mnie z forum jesteśmy teraz dobrymi funflami, szanujemy się a nawet zdarza się razem popływać wave unstrap :)

Podsumowując - super że pojawiły się takie rejestratory wysokości skoków i możemy łamać swoje granice, poprawiać technikę.
Tylko czemu muszę czekać już drugi miesiąc na moje WOO2 ?!?! Pytam czemu?

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post03 cze 2017, 18:03

BraCuru pisze:Koniu pokazał filmik sto lat temu jak latał około 11s

Oglądałem go wiele razy :D jak zaczynałem skakać to mażyłem żeby tak odlecieć i dalej mażę żeby poza wysokością utrzymać się tyle co na filmiku. Inne przeloty na wysokości 2m po nawet 30s mnie nie interesują :twisted:
BraCuru pisze:
Mikolpa pisze:BraCuru moim zdaniem przesadziłeś wtedy z tymi komentarzami unoszenia deski. Moim zdaniem trochę Cię poniosło..

Wielu tak uważa, że przegiąłem wtedy pałę i mnie poniosło ale nie zmieni to faktu, że dla mnie stylówa skoku jest ważniejsza niż wygibasy podrasowujące wynik.

Do góry nogami i głową w dół na 14m nie jest stylowe?
Ten prosty trik nawet się jakoś nazywa. Dla mnie bardziej stylowe niż skok na baczność i tak jak pisałem wcześniej szacun jak ktoś to zobi na 14m i więcej.
Zobacz na filmiki z zawodów jak biją rekordy. Kręcą mega loopa i obracają się do góry nogami, był tu filmik. Robią to bo chcą wycisnąć każdy centymet i zwiększyć atrakcyjność skoku. Czy przy mega lopie trzeba się obrócić do góry nogami? Absolutnie nie. Niektórzy wolą mieć "klasyczną" pozycję inni wciskają centymetry robiąc wygibasy
BraCuru pisze:Tylko czemu muszę czekać już drugi miesiąc na moje WOO2 ?!?! Pytam czemu?

Kup piq to problem zniknie :wink:

Co ma mieć więcej woo2?

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 cze 2017, 18:44

Mikolpa pisze:Do góry nogami i głową w dół na 14m nie jest stylowe?

Jeśli ręce trzymane są na barze to wiocha. Szczególnie na 14m.
taki trik nazywa się "Paczcie, paczcie, robiem dedmena na 14m" ;)

Jak gościu puści ręce z baru i zrobi nimi wyprost to nazywamy to deadmanem.
O proszę bardzo, nawet na 1cm :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Ale, ale! Zmarlak zmarlakowi nie równy!
Jeśli ktoś tak wykończa deadmana to jest to słabe i robi wrażeni na rodzinie ale nie na kajciarzach:
Obrazek

Stylówa:
Obrazek


Zobacz na filmiki z zawodów jak biją rekordy. Kręcą mega loopa i obracają się do góry nogami, był tu filmik. Robią to bo chcą wycisnąć każdy centymet i zwiększyć atrakcyjność skoku.

ale nie widziałem żeby robili tak, bo to ma tyle samo z atrakcyjnością co te kwiatki na desce ;)
Obrazek

Kręcicie megaloopy na 14m? Jeśli tak to wypiszę się z KF.pl w trybie natychmiastowym.

Co ma mieć więcej woo2?

Nie wiem. Staram się być lojalny ;)

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post03 cze 2017, 20:06

Ale kto mówi o deadmenie?
Wiemy jak wygląda

apek pisze:
1.JPG
Przechwytywanie.JPG



Z rękoma na barze też ma nazwę. To że dawno zapomniane to nie znaczy że nie ma

Jak cytuję to ucina zdjęcie.
Ale wpisz w google stiffy jump a znajdziesz co nieco.
Dla jednych to wiocha a dla innych fajny wygibas.
Dla mnie sporo rzeczy związanych z kite to wiocha a wielu to robi i im się podoba, dlatego szanuję i nie psuję im zabawy.


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości