Jet Surf w Polsce, alternatywa na brak wiatru

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post19 lip 2018, 23:55

Born2ball pisze:
"Dojeżdżam na spot autem, które zanieczyszcza środowisko milion razy bardziej niż Jet Surf" , ale nie o to chodzi ? Bije czystą hipokryzją. Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem wcześniej o Jet Surfie, o drzewach, o zerowej emisji i z czego to wynika..


Jakie kurde drzewa? Zanim te niby posadzone zaczną przetwarzać odpowiednią ilość CO2, to nikt już o tych smród surfach nie będzie pamiętał.
Born2ball pisze:Twoje auto w ciągu jednego tygodnia zanieczyszcza środowisko bardziej, niż Jet Surf przez cały swój żywot


Czyli jednak zanieczyszcza, tak?
Skoro jednak zanieczyszcza i zastosowane super technologie nie działają, to zrozum, że to jest dodatkowy syf, którego można uniknąć.
Zdaję sobie sprawę, że takich "pseudowodnych" wynalazków się nie da uniknąć, bo zawsze się znajdzie grupa osób, która gdzieś wciśnie silnik. Znajdą się tacy, którzy będą to sprzedawać czy wynajmować i bronić będę tej zajebistej idei. W końcu to ich biznes,
Born2ball pisze:
Od razu taki skojarzenie przyszło do głowy:

Obrazek


Dziwne rzeczy masz w głowie.

Awatar użytkownika
Born2ball
Posty: 57
Rejestracja: 30 maja 2012, 22:08
Deska: Xenon Laluz 2015
Latawiec: F-one Bandit 2015/12m, 2014-8m
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 lip 2018, 11:17

gareon pisze:
Born2ball pisze:Ja tutaj nikogo nie przekonuje, ale nie znoszę hipokryzji, a jej tutaj pełno.
Mam pełno kajt, wind i surferow, którzy idą z duchem czasu i się dobrze bawią na moim JetSurfie:)
Wszystkiego dobrego :thumb: :clap:


Widzicie troglodyci? Trzeba iść z duchem czasu.... :lol: Plus tego ustrojstwa jest taki, ze raczej mało kto będzie na tym pływać jak my będziemy na wodzie i będzie wiać.... oby bo średnio takie "pierdziawki" chciałbym mijać...


Świetnie Amiszu :)

Dobrze, że na spot dojeżdżasz swoją trującą "pierdziawką" i żyjesz w zgodzie z naturą :)

a teraz wybacz, bo muszę ubić masło puki świeci słońce, żeby nie używać sztucznego światła - jestem eko

Ps. informacja dla nieamiszów, jetsurf to najbardziej ekologiczny, jednoosobowy pojazd wodny na świecie i to są fakty.

gareon
Posty: 513
Rejestracja: 11 lis 2014, 14:04
Deska: SU-2 Prorider 136/41
Latawiec: FX9 / Radar10 / Switchblade12
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 20 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 lip 2018, 16:50

Born2ball pisze:
gareon pisze:
Born2ball pisze:Ja tutaj nikogo nie przekonuje, ale nie znoszę hipokryzji, a jej tutaj pełno.
Mam pełno kajt, wind i surferow, którzy idą z duchem czasu i się dobrze bawią na moim JetSurfie:)
Wszystkiego dobrego :thumb: :clap:


Widzicie troglodyci? Trzeba iść z duchem czasu.... :lol: Plus tego ustrojstwa jest taki, ze raczej mało kto będzie na tym pływać jak my będziemy na wodzie i będzie wiać.... oby bo średnio takie "pierdziawki" chciałbym mijać...


Świetnie Amiszu :)

Dobrze, że na spot dojeżdżasz swoją trującą "pierdziawką" i żyjesz w zgodzie z naturą :)

a teraz wybacz, bo muszę ubić masło puki świeci słońce, żeby nie używać sztucznego światła - jestem eko

Ps. informacja dla nieamiszów, jetsurf to najbardziej ekologiczny, jednoosobowy pojazd wodny na świecie i to są fakty.


Mi wisi ekologia ;) Po prostu wygląda to jak wózek inwalidzki dla kajciarzy, trochę siara na tym pływać... ale kto co lubi :lol:

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post25 lip 2018, 17:44

Born2ball pisze:jetsurf to najbardziej ekologiczny, jednoosobowy pojazd wodny na świecie i to są fakty.


Yyyy.... aby coś stało się faktem to trzeba to najpierw udowodnić. Z miejsca przychodzi mi co najmniej kilka przykładów jednoosobowych sprzętów znacznie bardziej ekologicznych, np:

87eea496-57dd-4902-b479-2ba3bf4c14d0.jpg
87eea496-57dd-4902-b479-2ba3bf4c14d0.jpg (150.38 KiB) Przejrzano 6547 razy


Chyba że chodzi o najbardziej ekologiczne jednoosobowe pojazdy wodne spalinowe dwusuwowe na których się stoi i ich nazwa zaczyna się na Jet... to wtedy zwracam honor.

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post25 lip 2018, 17:45

Born2ball pisze:
Ps. informacja dla nieamiszów, jetsurf to najbardziej ekologiczny, jednoosobowy pojazd wodny na świecie i to są fakty.


Stawiam na kajak... jednoosobowy oczywiście.

Z reklamy zrobiła się antyreklama.

Awatar użytkownika
Born2ball
Posty: 57
Rejestracja: 30 maja 2012, 22:08
Deska: Xenon Laluz 2015
Latawiec: F-one Bandit 2015/12m, 2014-8m
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 lip 2018, 23:36

Jednoosobowy z silnikiem spalinowym dla ścisłości.

A co reszty komentarzy, mogę tylko się uśmiechnąć :clap:

antyreklama ? Nie sądzę, na brak klientów nie narzekam :thumbsup: a środowisko amiszów nigdy nie było moim targetem :)

Udanego weekendu :)


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron