Strona 1 z 2

V4 16

: 19 paź 2006, 14:57
autor: Gość
Witam


Mam na sprzedaż latawiec V4 16m2 firmy, NAISH. Firma Naish to jedna z najlepszych firm zajmująca się produkcją i sprzedażą sprzętu kitesurfingowego od samego początku istnienia kajta na świecie. Sprzęt tej firmy jest wykonany z najlepszych materiałów i z super jakością wykonania.

OPIS SPRZĘTU

Model V4 jest z roku, 2004 ale kupiłem go na początku sezonu 2005 jako nowy!! Używany był praktycznie tylko w sezonie letnim 2005. Sezon 2006 spędziłem na półwyspie pracując w szkółce kajta gdzie miałem możliwość pływania na kajtach szkółkowych, co też robiłem, więc cały tegoroczny sezon przeleżał w szafie. Nie używałem go w zimie!(wiadomo jak dostają w dupę materiały w minusowych temperaturach). Wszystkie komory szczelne, nic się nie rozkleja i nie rozłazi na szwach. Ma on małe niegroźne rozdarcie na poszyciu przy tubie głównej wielkości 1cm. Drugim estetycznym elementem jest lekko poszarpany materiał odblaskowy przy tubach poprzecznych, co widać na zdjęciu. Poza tymi dwoma elementami do kajta nie można mieć zastrzeżeń. Generalnie stan materiałów jak i całego kajta oceniam na bdb. Jak się go weźmie w rączki to pięknie szeleści.

Bar do tego rozmiaru mam złożony. Sam bar jest firmy BEST, chikenloop i cały system de-powera jest NAISH-a a linki to (nowy pływany kilka razy!!) system 5 element firmy NORTH. Wszystko ładnie złożone i pięknie współgra. Bar posiada jeden z najlepszych systemów bezpieczeństwa! Odpychasz nasadkę od siebie i ucho się zwalnia. Nie ma możliwości ze coś się zapiecze, zatnie jak to ma miejsce w beznadziejnych systemach z „gwoździami” gdzie żeby się zerwać trzeba się naszarpać. Element z pozoru mało istotny, ale może od tego zależeć ”być albo nie być” b = ż J

DLA KOGO?

O charakterystyce latawca i przeznaczeniu nie będę się rozpisywał. Tu jest wszystko

http://www.kite.no/pdf/v4tfg6.pdf


"Make big jumps, cruise freestyle,

waves, whatever. Its bigger

sizes keep me in the water

even in marginal winds."

- Niccolo Porcella

- Naish International Team


Z wszystkim, co tam jest napisane się zgadzam! Latawczyk jest naprawdę przyjemny w użytkowaniu.

Posiadam też ten sam model tylko w rozmiarze 12 m2. Jeśli ktoś się zdecyduje na kupno dwóch oczywiście taniej.

Zdjęcia na mejla.

Do obejżenia w Gdańsku lub Warszawie.
tel. 500-147-937

POLECAM

: 19 paź 2006, 14:58
autor: Gość
cena 1599zł do malej negocjacji.

: 19 paź 2006, 16:03
autor: Gość
Buhahahaha:D Za taka cene to takie 3 latawce powinno sie sprzedawac... Oceniam ze jak taka cena zostanie to latawiec sie sprzeda w 2028 roku jako zabytek:)

: 19 paź 2006, 16:26
autor: Gość
jak ja lubie takich koleszków :P doskonała bajera, za sam text reklamy należy się odpowiednia kwota :p

: 20 paź 2006, 09:46
autor: Tajdżi
;] allegro , zakonczone : naish v4 !!!!

: 20 paź 2006, 13:00
autor: Gość

: 20 paź 2006, 13:04
autor: Gość
Anonymous pisze:Buhahahaha:D Za taka cene to takie 3 latawce powinno sie sprzedawac... Oceniam ze jak taka cena zostanie to latawiec sie sprzeda w 2028 roku jako zabytek:)


Cena jest spoko jak za takiego kajta!!
Jak nie jesteś zainteresowany to poco klepie jezorem?
Poszczekaj sobie na swoim podwórku :)

: 30 paź 2006, 17:04
autor: ZAK
Nowa cena 1299zł !!

: 05 lis 2006, 18:25
autor: ZAK
Cena do negocjacji.
Pozdrawiam

: 10 lis 2006, 17:49
autor: ZAK
Aktualne :) :?

: 11 lis 2006, 07:41
autor: djduel
frajer sie jakis nawinol hmm za tyle hajsu szkoda mi tego kogos:)pozdr
to moze ktos by chial x4rke size 16tke do sprzedania caly pakiet z barem:) ktos chetny???

: 11 lis 2006, 17:21
autor: ZAK
djduel pisze:frajer sie jakis nawinol hmm za tyle hajsu szkoda mi tego kogos:)pozdr
to moze ktos by chial x4rke size 16tke do sprzedania caly pakiet z barem:) ktos chetny???


Hej frajerze :lol: chcesz kupić :lol:
Czy wolisz się frajerować gdzie indziej i kupowac poszkółkowy sprzet za frajerskie pieniądze. Jak cos jest w dobrym stanie to musi kosztować.

Frajer nie zainteresowany? to spadaj kręcić te swoje płytki czy co tam robisz dla chleba a nie klepie jęzorem nie pytany.
Pozdrowienia


P.S
A teraz płyń Frajerze

P.S 2
Ładnie tak kogos kto zna się na rzeczy i wie co za ile kupić nazywac Frajerem?

P.S 3
Jak chcesz coś sprzedać to napisz to ale nie na moich plecach :!:

P.S 4
Wciaż aktualne

: 11 lis 2006, 17:38
autor: djduel
przepraszam ze urazilem twoja dupke niezamierzalem:)

: 20 lis 2006, 20:12
autor: ZAK
Aktualne :!:

: 22 lis 2006, 16:53
autor: ZAK
Aktualne!!