[S] Sprzedam Slingshot RPM 2014 10 m kw.

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
Awatar użytkownika
maliniak
Posty: 226
Rejestracja: 07 maja 2011, 14:00
Deska: CLASH 134
Latawiec: SS RPM 10m
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post07 cze 2016, 21:30

Sprzedam latawiec Slingshot RPM 2014 w rozmiarze 10m kw. Latawiec jest w perfekcyjnym stanie! Zero jakichkolwiek napraw, rozdarć, mikrorysek i dziurek :thumbsup:

Wygląda prawie jak nówka sztuka. Większość czasu spędził na słodkich akwenach, słonej wody praktycznie nie widział (no chyba ze woda w Kadynach).

Czyszczony po każdej sesji. Nigdy niespakowany wilgotny do plecaka.

Co to dużo mówić... idealny rozmiar dla średniowagowych kiterów jako podstawowy. Ja przy wadze 66kg pływam od 12 knt do nie wiem ilu bo jeszcze się na nim nie przeżaglowalem a pływam na najbardziej poje**nym spocie w Polsce czyt. Zegrze.

Sprzedaje tylko kite z plecakiem. Ewentualnie mogę dorzucić jakąś pompkę których mam całkiem sporo i mi się walają po piwnicy.

Cena 2 350zl bez baru. Baru nie sprzedam bo potem musiałbym kupić sobie drugi. Odrazu mowie, że proszę mi nie składać ofert, że ktoś mi dorzuci 5 stówek i bierze z barem. Do niego pasuje praktycznie każdy bar 4-linkowy (wszystkie linki muszą być tej samej długości przy max. zaciągniętym barze).

Latawca chyba nie muszę zachwalać.. no dobra powiem tylko ze aktualnie moim zdaniem to najlepszy kite jaki można sobie kupić za te kasę. Bez kitu! Jeszcze jak on jest uszyty! Lepszej krawędzi spływu nie widziałem! Wytrzyma naprawdę bardzo długo :thumbsup:

Sprzedaje tylko dlatego, że naoglądałem się filmików z Yuri zoonem i doszedłem do wniosku ze w tym sporcie umiejętności nie mają żadnego znaczenia bo liczy się tylko sprzęt - najlepiej z 2016 :lol:

Możliwość zobaczenia kajta przed zakupem (dla okolic Warszawy). Wysyłka kurierem w cenie;)

Masz pytania to dzwoń lub pisz!

tel. 504-304-180 Mateusz
pozdro, maliniak

Narazie tylko to zdjęcie mam. Jutro wrzucę więcej świeżych;)
Obrazek

Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

cron