RRD 10.5 + bar; RRD 13.5; NEGOCJACJE

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
elAmino
 
Post23 wrz 2017, 16:16

Aloha,

moja propozycja na dzisiaj to dwa latawce na osób robiących pierwsze kroki w pływaniu freeride (lewo-prawo i powrót w to samo miejsce...)

latawiec RRD model HyperType 2 rozmiar 10.5m2 łącznie z barem. Latawiec jest z 2008 roku. Metryka nie odzwierciedla dni spędzonych na wodzie. Używałem go głównie w Rewie, czyli mało słonej wodzie. Latawiec suszony w garażu po każdym pływaniu. Posiada 1 łatkę oraz jedno szycie, co nie wypływa na właściwości lotne. Ogólnie jestem zadowolony z latawca i gdyby nie chęć zrobienia kolejnego kroku dalej bym na nim pływał bo spełnia wszystkie oczekiwania. Latawie kupowany nowy. Porponowana cena 550 pln (z barem)

dodatkowo mam też RRD Vision 13.5m2 (2013 - dokładnie nie pamiętam, w którym roku kupowałem, na życzenie sprawdzę w billingach). tak samo jak 10.5 pływany głównie w Rewie, suszony, zadbany. Bez awarii, wytrzepania materiału etc. Pierwszy właściciel (nie bity :-) ) sprzedaję z tego samego powodu. Proponowana cena 1100 pln.

Ewentualnie mogę dorzucić pompkę. Ogólnie działa ale żeby lekko chodziła trzeba ją przeczyścić i czymś nasmarować.

Do odbioru osobistego na terenie Trójmiasta lub przy okazji mogę podrzucić gdzieś w Polsce lub wysłać kurierem - do ustalenia telefonicznie. Więcej fotek na żądanie. Szczegóły telefonicznie lub email: czoczi@world.pl, 601 744 766.

Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości