[S] Kite 12m F-one Bandit 7 - 2014r

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
motard
Posty: 13
Rejestracja: 24 sie 2016, 14:37
Deska: Bracuru/North/DrzwiDoLasu
Latawiec: Mi-28 by FSB
 
Post19 lip 2018, 17:45

Do oddania za 1750zł Kite 12m F-one Bandit 7 - 2014r prywatny, bardzo mało używany kite firmy F-one model Bandit 7 rozmiar 12m z roku 2014.

Ciągnie ładnie od 10knt. Jeden z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się kajtów na świecie. Typ allround - nadaje się do freeride, wave, freestyle. Przez długi czas Fone miało w ofercie tylko Bandita i tym samym udowodniło, że jednym modelem można odnosić sukcesy w zawodach wave i freestyle.

Oferta widoczna na OLX wraz z dużą galerią zdjęć, ale nie mogę dodawać tutaj linków, więc mogę przesłać przez prv.

Stan latawca bardzo dobry, jedno małe kilkucentymetrowe przeszycie na poszyciu materiału (widoczne na ostatnim zdjęciu, uszkodzenie powstało wskutek obsunięcia się na materiał kajta skrzydła od foila, ostre szkrzydło pod wpływem nacisku jak nóż przecięło materiał), w żaden sposób nie zmienia to właściwości lotnych. Zawory oryginalne, wszystkie tuby całe, 100% szczelne i oryginalne. W zestawie wraz z mocnym fabrycznym plecakiem.

Sprzedaję, bo przesiadam się na nowy sprzęt.

Możliwa wysyłka za pobraniem - dodatkowy koszt 25zł.

Preferowany odbiór osobisty we Wrocławiu. Możliwe sprawdzenie na miejscu.

Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości