[S] North Dyno 17m, 2014r., 3.900 zł, stan idealny

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
pan_hrabia
Posty: 10
Rejestracja: 31 sie 2017, 21:24
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Core XR
 
Post22 wrz 2018, 22:23

Sprzedam latawiec North Dyno 17m, zielony, rocznik 2014. Latawiec kupiłem nowy – prosto z firmy nanoszącej brandowanie (latawiec kupiłem nowy od panów, którym rozszedł się pomysł biznesowy – kite jest obrandowany profesjonalnie wykonanym, czarnym napisem „Infosys” idącym przez całe poszycie latawca).
Stan latawca idealny, bez żadnych przetarć, obtarć, łatek, napraw czy innych uszkodzeń. Latawca używałem sporadycznie w wakacje na Zatoce jako słabowiatrowego sprzętu w dni, gdy inni siedzieli na brzegu. Dla osoby sporo cięższej ode mnie (ja ważę 72 kg) może być jednym z podstawowych latawców w zestawie, dla takich jak ja – sprzęt słabowiatrowy (na desce twin tip pływałem na nim od ok. 8 węzłów).
Możliwość podpięcia barów 4 oraz 5 linkowych (ja pływam na barach 4-linkowych).
Latawiec sprzedaję z oryginalnym plecakiem, bez baru. Latawiec sprzedaję, bo przesiadłem się z całym kompletem na sprzęt Core.

Mogę ewentualnie dodatkowo do kompletu sprzedać mój zapasowy bar North Quad Control (czterolinkowy) 24m - bar ma założone w 2017r. wszystkie nowe linki (sterówki, mocy, depowera - cały komplet nowych linek), kupione u dystrybutora Northa, ale ma trochę uszkodzoną piankową owijkę drążka i lekko piankową osłonkę przy drążku (linki są w stanie idealnym!). Cena za bar nabywany w komplecie z latawcem = 600 zl, bar kupowany osobno (bez latawca) 700 zł.

Sprzęt po umówieniu do obejrzenia w Warszawie na Kabatach. Do końca czerwca na Chałupy 6.

Tel 601 530 988
Ostatnio zmieniony 13 cze 2019, 15:13 przez pan_hrabia, łącznie zmieniany 3 razy.

pan_hrabia
Posty: 10
Rejestracja: 31 sie 2017, 21:24
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Core XR
 
Post29 wrz 2018, 20:24

Foto latawca w słabej rozdzielczości.

Wyraźne fotki w większej rozdzielczości - na allegro / olx.
Załączniki
01axxxx.jpg
01axxxx.jpg (220.21 KiB) Przejrzano 1824 razy

pan_hrabia
Posty: 10
Rejestracja: 31 sie 2017, 21:24
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Core XR
 
Post13 cze 2019, 15:14

Cena 3.900 bez baru. Do końca czerwca na Chałupy 6.


Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

cron