Kupie uzywany latawiec z barem 3-4m2

Latawce | Baza zaginionego sprzętu <- NAPRAWIONA! BEZ SPAMU!
adam17
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2007, 10:51
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post24 mar 2019, 10:10

Czesc

Jak w temacie szukam czegos do nauki dla dziewczynki 26kg i mysle ze taki rozmiar bedzie najlepszy.
Dobrze jak by mozna bylo latwo skrocic linki o polowe (w niektorych barach trudno to zrobic na srodkowych linkach).
Dlatego ozone, fone best lub cabrinha bylyby najlepsze.

Pozdr
Adam

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post24 mar 2019, 12:35

adam17 pisze:Czesc

Jak w temacie szukam czegos do nauki dla dziewczynki 26kg i mysle ze taki rozmiar bedzie najlepszy.
Dobrze jak by mozna bylo latwo skrocic linki o polowe (w niektorych barach trudno to zrobic na srodkowych linkach).
Dlatego ozone, fone best lub cabrinha bylyby najlepsze.

Pozdr
Adam


Jeżeli to pomoże, to Airush tez ma linki w połowie łączone...

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post24 mar 2019, 18:35

Na swoim przykładzie (W zasadzie mojej córki) nie kupuj latawca 3-4 m2 ponownego tylko kup Flysurfer Viron 6m2 - zupełnie inna charakterystyka latawca bardzo mocno ułatwia naukę. Ten latawiec jest wolniejszy i nie generuje mocy przy skręcaniu - miałem też latawiec 3m2 i jak wiało żeby ten latawiec poleciał to przy przechodzeniu przez zenit moja córka leciała w górę. Przez chwilę miała też porównanie Viron do komorowego i ona czuła różnicę przy spędzonych 10h na wodzie

Napisz do airman.pl może jeszcze coś wygrzebie tak jak wygrzebał dla mnie i prawie nowy latawiec z barem masz za naprawdę małe pieniądze (powiedzmy małe pojęcie względne ale to model 2016)

adam17
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2007, 10:51
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post24 mar 2019, 21:50

Dzieki za info. Wlasnie dlatego chcialem zawinac linki i skrocic je o polowe. Nie bedzie wtedy generowal takiej mocy przy przechodzeniu przez zenit. To na prawde super pomoga w nauce. Podejrzewam ze flysurfer rozsadzi mi portfel:)

Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 mar 2019, 00:16

Jestem w trakcie nauczania chłopaka o wadze 28kg, jego podstawowy latawiec to North neo 2018 5m , ma tez Neo 2018 3m, do tego bar z odpinanymi linkami z 24 na 19. Kiedyś uczyłem w szkółce dzieci na wyżej wspomnianych vironach. Powiem tak, viron to genialny latawiec komorowy do nauki, ale tylko do nauki, w późniejszym etapie trochę ogranicza progres. Neo 2018 który wg mnie jest jednym z najlepszych latawców wyprodukowanych ever !!! Jest niesamowicie wszechstronny, niewiarygodny dolny zakres, wstawanie z wody, zwrotność, przewidywalność, łatwość-No kozak co tu dużo pisać. Młody ogarnia na Neo i uważam ze to był dobry zakup :thumb:
Ps. Mówię tylko o tym konkretnym roczniku Neo - 2018. 2017 jest inny - typowy wave, 2019 to samo. Jak to powiedział Sky Solbach na dealer meetingu latem, „w 2018 zrobiliśmy zbyt freeridowe neo, w 2019 będziemy wracali do rozwiązań z poprzednich lat” :lol:


Wróć do „Latawce / Kite'y”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości