Opanowanie death loop'a

Wszystko o bezpieczeństwie - dział prowadzony przez BraCuru
JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post16 lip 2018, 12:44

Widzę, że rozkmina jakby był luty i wszystkie zbiorniki wodne były skute lodem i pokryte śniegiem.
Jakbym miał zabierać kalkulator na spot to raczej bym zmienił hobby. A wyliczenia bzdurne.

Każdy latawiec ma inną charakterystykę, do tego dochodzi decha, preferencje. XR4 + TS 138
Ja wiem, że w moim przypadku jest tak:
+/- 15 - 13,5
+/- 20 - 11
+/- 25 - 9,
>30 - 7.

Jeżeli ktoś pływa i zna swój sprzęt to nie musi wyciągać wiatromierza, a kalkulatora tym bardziej.

Awatar użytkownika
KarlsonzDachu
Posty: 179
Rejestracja: 13 mar 2012, 20:15
Deska: do prasowania
Latawiec: Nie, dobrze się prowadzę
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post10 lip 2020, 17:02

Nie znam się , to się wypowiem i ja :D ....zaliczyłem taki temat w Chałupach.było leciutko offshore i ca 20-25k, jak wylądowałem przy brzegu, to latawiec lekko opadł, sterująca złapała luz, i wtedy przyszedł kopniak. sterówka owinęła się o bar, no i...pierwsze siedem metrów poleciałem poziomo jak batman, a potem kilka kaczek i wleczenie pod powierzchnią wody. Przez ten cały czas próbowałem liszować, ale napięcie było takie, że nie mogłem ruszyć zrywki. jak w końcu puścił, to dostałem tym mały dzyndzlem metalowym w paluch tak, że mi spuchł. jak już się to skończyło, to byłem centrum uwagi wszystkich w promieniu 100 metrów :lol: Także te rady z szukaniem linek za które pociągnąc itd to nie bardzo widzę....


Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości