UBEZPIECZENIE DLA KITESURFERÒW

Wszystko o bezpieczeństwie - dział prowadzony przez BraCuru
Matriodali
Posty: 44
Rejestracja: 27 sie 2014, 01:20
Lokalizacja: Dublin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post25 lip 2018, 16:44

Odpowiedz od PM:
Ubezpieczenie zawarte w Kartach obejmuje ubezpieczenie KL (Koszty Leczenia) oraz OC poza granicami Polski oraz kraju stałego zamieszkania. Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków obejmuje szkody powstałe w trakcie podróży zarówno po kraju zamieszkania jak i podróży zagranicznych.

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 sty 2019, 12:23

Zgłębiał ktoś ostatnio temat ubezpieczeń na cały świat ? Płatnych jednorazowo na cały rok?

Eska

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post19 sty 2019, 19:38

eska pisze:Zgłębiał ktoś ostatnio temat ubezpieczeń na cały świat ? Płatnych jednorazowo na cały rok?

Eska

Podłączam się do pytania Magdy, z tym że ja raczej bardziej jestem zainteresowany czymś całorocznym w PL.

Awatar użytkownika
damian85
Posty: 212
Rejestracja: 15 wrz 2010, 21:06
Deska: Su-2
Latawiec: Core Riot XR2
Lokalizacja: Piaski, Mierzeja Wiślana
Postawił piwka: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 kwie 2019, 22:57

boldek pisze:
eska pisze:Zgłębiał ktoś ostatnio temat ubezpieczeń na cały świat ? Płatnych jednorazowo na cały rok?

Eska

Podłączam się do pytania Magdy, z tym że ja raczej bardziej jestem zainteresowany czymś całorocznym w PL.


Też byłbym zainteresowany pełnym ubezpieczeniem i także chciałbym zapytać czy istnieje możliwość ubezpieczenia osoby innej narodowości na terenie Pl.


Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron