Dramat w Bukowinie... zaraz na półwyspie?

Wszystko o bezpieczeństwie - dział prowadzony przez BraCuru
Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post11 lut 2020, 14:24

Takie tam przemyślenie moje w związku z wydarzeniem w Bukowinie. Kto nie wie, chodzi o oderwany dach przez wiatr i śmierć trzech osób ostatnio.

Ile takich samoróbek i różnego rodzaju bud jest na 1/2? Ponadto, raczej często tu wieje a w sezonie ludzi full. Może warto przyjrzeć się swoim konstrukcjom jakoś wkrótce i uzyskać ew. pozwolenia? Albo w ostateczności dobić te kilka gwoździ/doczepić jeszcze kilka trytytek?

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post11 lut 2020, 15:32

Straszna tragedia której pewnie można było uniknąć. Na półwyspie wieje dosyć często i mocno o tej porze roku, myślę że właściciele posesji(projektanci budynków) są tego świadomi i co miało polecieć z wiatrem już dawno poleciało - pozostają te wszystkie kramiki, parasolki i inne gadżety które chyba o tej porze roku są zwyczajnie pochowane ...

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post11 lut 2020, 20:32

zaaaak pisze:... kramiki, parasolki i inne gadżety które chyba o tej porze roku są zwyczajnie pochowane ...


Myślę, że autorowi wcale nie chodziło o tą porę roku a o sezon letni. Wtedy tam "czasem" też wieje.


Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości