Nagrody Master Kiteboarding 2011

Akcje promocyjne, programy lojalnościowe, przeceny, wyprzedaże, reklamy, ecommerce, etc.
Awatar użytkownika
mecalac
Posty: 210
Rejestracja: 19 lut 2011, 13:38
Deska: Nobile T5
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Wro/PL
Postawił piwka: 3 razy
 
Post14 lut 2012, 16:50

BraCuru pisze:***


:clap: :clap: :clap:

Jurgen
Posty: 2943
Rejestracja: 19 wrz 2006, 00:39
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 17:14

BraCuru pisze:
Jurgen pisze:Ok. Faktycznie nie napisałeś....


No i teraz drodzy forumowicze napiszcie czy wiecie dlaczego upierałem się i będę upierał, że kategorie zawodnicze powinny być wybierane przez PSKite :idea:


A jednak :hand: :hand: :hand: :hand:

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post14 lut 2012, 17:32

A ja tak tylko odbiegajac nieco od tematu jedno pytanie;
czy jak szanowny Ziomek postanowil ufundowac mlodemu obywatelowi
naszego pieknego kraju ktorego imienia nie pamietam,
za co bardzo go przepraszam, szkolenie w swojej szkole,
to pskite i cala spolka nie miala nic przeciwko ?
Czy Ziomek nie powinien byl tego uzgodnic z szanowna komisja ?
Jednemu wolno a drugiemu nie wolno ?

Pozdro...

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 19:18

Marku, przymruż na chwilę oczy i wyobraź sobie piękny słoneczny wietrzny dzień nad zamarzniętą zatoką ,połacie pięknego spotu SK. Słońce aż oślepia wiatr muska twarz a 20 cm świeżego sniegu czeka na pierwsze ślady.....
Teraz otwórz oczy a zobaczysz moja uśmiechniętą twarz po za..jebistym dniu którego żaden post nie zepsuje .

Różnica miedzy nami jest TYLKO jedna : TY jesteś teoretykiem a Ja praktykiem :)

Na wszystkie swoje pytania znajdziesz odpowiedzi w 5 ( piątym) poscie tego topicku.

pozdrawiam , Janek

PS. Dzięki za 1 -sze miejsce ale czy to nie było za" Kitesurfera Roku" :) :)

Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post14 lut 2012, 21:25

A ja tak tylko odbiegajac nieco od tematu jedno pytanie;
czy jak szanowny Ziomek postanowil ufundowac mlodemu obywatelowi
naszego pieknego kraju ktorego imienia nie pamietam,
za co bardzo go przepraszam, szkolenie w swojej szkole,
to pskite i cala spolka nie miala nic przeciwko ?
Czy Ziomek nie powinien byl tego uzgodnic z szanowna komisja ?
Jednemu wolno a drugiemu nie wolno ?

Pozdro...


Nie udawaj że nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi... :doh:

Ziomek ufundował nagrodę sam z siebie, chłopakowi za to że tak strasznie się tym interesuje i pewnie nie miałby mozliwości finansowej spróbować kitea...za co mu chwała.

A Janek ufundował nagrodę "na złość", bądź w ramach protestu czy niechęci do PSkite by sobie powalczyć dalej, podkładać kłody i ogólnie pobić nic nikomu nie dającą a jeszcze bardziej środowisko niszczącą toksyczną pianę...

Ja to wiem, Bracuru to wie, Smokie to wie jeszcze kilka osób pewnie też to wie.. a pozostali albo udają że nie widzą co się dzieje albo po prostu mają fun z dorzucania oliwy do ognia.

Pozdr
Lussik

Awatar użytkownika
RadekSz.
Posty: 104
Rejestracja: 24 paź 2011, 17:59
Deska: SU-2
Latawiec: Flexifoil
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 21:44

Lussik | EASY Surf Center pisze:
A skąd pewność że to Karolina sama sobie nie na wrzucała głosów? Przecież ankieta była anonimowa, 32 pełne i niepełne anonimowe, a może oddane przez jedną osobę głosy pozwalają w Polsce wyłonić NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA ROKU W POLSCE? A może głosy zostały sfałszowane bo Radek Sz. to wujek Karoliny.. pomyślcie jak poczulibyście się gdyby ten "plebiscyt" był naprawdę i bylibyście Asią Litwin.

Może dodam że:
W ankiecie niemożna było oddawać więcej głosów niż jeden ustawiłem specjalne zabezpieczenie ponadto nie byłem w stanie edytować wyników ankiety w trakcie jej trwania jak i zarówno po program Limesurvey nie udostępnia takiej funkcji przez co ankiety zyskują na wiarygodności.
A ankiete zrobiłem dla Bracuru ponieważ dał fany pomysł i myślałem że jak będzie ankieta to się ludzie ogarną i przestaną kłócić ale niestety było mało odpowiedzi ale mimo wszystko je udostępniłem.

Więc myślę że wyniki są uczciwe

Pozdro

Ps I jeszcze jedno dla niedowiarków mogę dać dowód co do zabezpieczenia przeciwko wielokrotnemu wypełnianiu przez 1 osobę
Ostatnio zmieniony 14 lut 2012, 21:51 przez RadekSz., łącznie zmieniany 1 raz.

paukwi
Posty: 38
Rejestracja: 19 sie 2009, 22:34
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 5 razy
 
Post14 lut 2012, 21:48

BraCuru pisze:Temat myślałem za zamknięty pięknymi słowami Susi ( i fotografią) ale niestety Jakowi mało więc jedziemy dalej....
roonek pisze:całość konkursu trafnie podsumował jurgen:
Ale skoro Marek daje pomysł konkursu na kf.pl, a w następnej kolejności dowiadujemy się że laureatów wybierze PSKite

Roonek - właśnie to, wg Ciebie świetne podsumowanie Jurgena, było przyczyną dalszego "twarzobicia" we wspomnianym wątku.
Otóż było to kompletnie wyssane z palca Jurgena twierdzenie. Przeczytaj sobie parę postów dalej - Wojtek napisał:
Jurgen pisze:Ok. Faktycznie nie napisałeś....


@Lussik - gratuluję cywilnej odwagi postawienia się "głównemu" nurtowi KF.pl.
Twoja retoryka bardziej przemawia do "uprzedzonych". Używałem tych samych argumentów z uporem maniaka i coraz bardzie traciłem cierpliwość widząc niechęć wolnikitowców. Mój błąd. Z czasem PSkite będzie potrzebowało doświadczonego rzecznika :wink: Byłbyś mocnym kandydatem :thumb:


Do Janka autora tego wątku który z "mistrzowskim" spokojem nadal milczy wywołany parokrotnie. Oops przepraszam - mistzrowsko edytuje źle pachnący pierwszy wątek tego postu:
Ostatnio edytowano Wt lut 14, 2012 12:07 przez MASTER KITEBOARDING fuu1, łącznie edytowano 4 razy

Janku - Twoje podejście do "pskit" i do mnie robi spustoszenie na tym forum. Dzielisz a nie łączysz.
Gdybym miał w dupie forumowiczów to dlaczego miałbym dzielić się swoim pomysłem na łamach tego forum. Szczerze? Gdybym miał ich w dupie zrobiłbym tak jak Ty to zrobiłeś: ukradł pomysł, skorzystał z nie swojej ankiety, uroczyście ogłosił lauretów i wystawiłbym w przyszłości dyplomiki za 2,50PLN.
Dla przypomnienia:
Zastanawiam się czy może wyszlibyśmy z inicjatywą rozdawania corocznych nagród dla sportowca roku w polskim kiteboardingu.
Może znajdzie się ktoś z branży kiteboardu i zafunduje cykliczną nagrodę ?
A może honorowy tytuł powinien brzmieć Sportowiec roku PSKite? Bez względu na to czy zasłużony byłby członkiem czy nie.
A może fundatorem zostanie KF.pl z chojnym sponsorem i zasłużony byłby wówczas Sportowcem Roku Kiteforum.pl? (bez względu czy tutaj się udziela czy tylko szpieguje )
Zasady wyboru trzeba byłoby dobrze dopracować.
A może wybieralibyśmy parę kategorii: kobieta, mężczyzna, firma, latawiec, deska? Na wzór taki:
http://www.sieplywa.pl/siewie/4603/Karo ... _Iksurfmag
Jak Wam się to podoba?

Spodobało sie chyba wszystkim ale potem itd, itp, etc...

Teraz bardzo konkretne pytania do Ciebie:
1. Czy pytałeś się o pozwolenie RadkaSz na wykorzystanie jego ankiety?
2. Czy pytałeś się mnie,jako pomysłodawcy, o wykorzystanie tej inicjatywy?
3. Co to jest Master Kiteboarding? Twój nick czy firma produkująca deski KS? Czy czasem nie nadużywasz sukcesu sprzed dwóch / trzech lat?
Według mojej wiedzy Su2 (producentem Twoich skądinąd świetnych desek) zaprzestała juz dawno współpracę z Master Kiteboarding.
Nawet Twoja strona nie zawiera już żadnych produktów. De facto - ostatni wpis na Twojej stronie to wywiad przeprowadzony przeze mnie (sic!) :lol:
4. Jaki wg Ciebie prestiż ma wyróżnienie zawodników przez Ciebie lub firmę Master Kiteboarding skoro nie znasz od dwóch lat sceny zawodniczej i ładujesz się brutalnie w ich świat? Co im da tytuł MK 2011? Pomyśłałeś o tym czy myślałeś raczej o autopromocji?

Chcesz więcej pytań? Jeśli nie to zakończ ten wątek po męsku w godny sposób zgodnie z:
MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Pomysl mi się spodobał ale jak to zwykle z wykonaniem gorzej . po co zaczynać coś czego się nie kończy ? ( podobno po tym się rozpoznaje mężczyzn lub chłopców) .


Ale żeby nie psuć Ci dnia mam dla Ciebie również dobrą wiadomość :wink:
Mając powyższe wątpliwości w Twoje dobre zamiary chciałbym podnieść prestiż tzw Master Kiteboarding Awards 2011.

W kategorii CUD 2011 zostało wyróżnionych przeze mnie :wink: dwóch forumowiczów:
1m - Janek Lisewski - i nie za to, że cudem przepłynął Bałtyk ale za fakt uzyskania 4 miejsca ex aequo z Błaszkiem w kategorii zawodnik roku 2011 mimo, tego że zawody widział co najwyżej w relacjach PSkite. Gratulacje, żeś pobił takie gwiazdy jak choćby pięciokrotny zwycięzca PP frestyle Victor Borsuk.
2m - zaszaleję i sam sobie wręczę nagrodę bo to naprawdę cud na łamach tego forum :wink: - Marek Rowiński Sr za zajęcie drugiego miejsca w kategorii Fair Play Kiteforum.pl :lol: :lol: :lol:
Nagrodę w postaci książeczki KsPD z bardzo osobistą dedykacją wyślę Ci pocztą jak wrócę do kraju. Adresu nie podawaj - znam.

No i teraz drodzy forumowicze napiszcie czy wiecie dlaczego upierałem się i będę upierał, że kategorie zawodnicze powinny być wybierane przez PSKite :idea:

I na koniec już zupełnie poważnie, szczerze i osobiście:
Janek - po mnie można jechać za retorykę, ton ale nie za manipulowanie faktami czy szemrane zamiary.
Po Tobie można jechać za dwuznaczną moralność, której efektem jest rozpizdziel jaki robisz na tym forum swoimi "mistrzowskimi" manipulacjami.
Życzę Ci, abyś jednym kursem szedł przez życie i dalsze crossingi.

Powodzenia :thumb:

:thumbsup: :thumb: :clap:

magic
Posty: 44
Rejestracja: 23 maja 2010, 22:51
 
Post14 lut 2012, 21:52

A Janek ufundował nagrodę "na złość", bądź w ramach protestu czy niechęci do PSkite by sobie powalczyć dalej, podkładać kłody i ogólnie pobić nic nikomu nie dającą a jeszcze bardziej środowisko niszczącą toksyczną pianę...

Ja to wiem, Bracuru to wie, Smokie to wie jeszcze kilka osób pewnie też to wie.. a pozostali albo udają że nie widzą co się dzieje albo po prostu mają fun z dorzucania oliwy do ognia.

Pozdr
Lussik[/quote]


Dość stronniczy pogląd na sprawę, oczywiście Janek dolał oliwy do ognia zagraniem z nagrodami, ale jak dla mnie większość ostatnich konfliktów spowodowanych jest aroganckim zachowaniem Bracuru. Wydanie broszurki z KSPD nie upoważniają do obrażania i ubliżania każdemu kto ma inna opinię na jakieś temat.

Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post14 lut 2012, 22:01

Dość stronniczy pogląd na sprawę, oczywiście Janek dolał oliwy do ognia zagraniem z nagrodami, ale jak dla mnie większość ostatnich konfliktów spowodowanych jest aroganckim zachowaniem Bracuru. Wydanie broszurki z KSPD nie upoważniają do obrażania i ubliżania każdemu kto ma inna opinię na jakieś temat.


Zgadzam się - dość stronniczy. Fakt że zachowanie Bracuru może wydawać się aroganckie, lecz czy zachowanie innych jest lepsze? Nie chce mi się wertować wątków by sprawdzić kto zaczął.. i w pewnym sensie rozumiem wkur.... Bracuru z którego mogła wynikać jego arogancja - w tym plebiscycie naprawdę nie chodzi o żadną kasę dla niego, PSKite, czy nawet zawodników - nawet nie wiecie jak ciężko jest pozyskać jakiegokolwiek sponsora.

Jego zaangażowanie w rozwój sportu jest bezinteresowne (chyba że ktoś za interes uzna to że jego syn jest zawodnikiem, ale przede wszystkim robi to dla WSZYSTKICH zawodników) i szczerze dziwie mu się że chce mu się to wszystko robić, pisać, walczyć, tłumaczyć mimo tak dużej niechęci "społecznej"...

Pozdr
L

Awatar użytkownika
przemekskowron
Posty: 1150
Rejestracja: 07 wrz 2006, 19:25
Deska: -SharkENERGY-
Latawiec: -SharkENERGY-
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 22:42

Master popieram twoją inicjatywę, wy "RYCERZE" przetrzyjcie oczy bo chyba za bardzo was nosi :arrow:

Awatar użytkownika
zgred
Posty: 2614
Rejestracja: 30 paź 2005, 19:20
Deska: nbl
Latawiec: ozone, best
Lokalizacja: Pułtusk-Władek-Sopot-Gdańsk :)
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 22:47

od kilku lat nic sie tu nie zmienilo

jest wrecz gozej

Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post14 lut 2012, 22:52

Zgred - zgadzam się.

Ale - łatwo powiedzieć, trudniej coś zrobić.. z takim nastawieniem nic się nie zmieni.

Pozdrawiam i znikam bo szkoda mi już na to czasu.
Lussik

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post15 lut 2012, 02:25

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Na wszystkie swoje pytania znajdziesz odpowiedzi w 5 ( piątym) poscie tego topicku.

pozdrawiam , Janek

Co z pytaniem o wykorzystanie wyników ankiety zrobionej przez RadkaSz dla urzeczywistnienia pomysłu Bracuru? Ja jakoś nie widzę tam na to odpowiedzi...
:naughty: :naughty: :naughty:

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 lut 2012, 07:54

TrueKejner pisze:
MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Na wszystkie swoje pytania znajdziesz odpowiedzi w 5 ( piątym) poscie tego topicku.

pozdrawiam , Janek

Co z pytaniem o wykorzystanie wyników ankiety zrobionej przez RadkaSz dla urzeczywistnienia pomysłu Bracuru? Ja jakoś nie widzę tam na to odpowiedzi...
:naughty: :naughty: :naughty:


Marku.jr Odpowiem kolejny raz > Topic plebiscytu odgrzebał forumowicz Kuna który znalazł Go na 2-3 stronie KF z wynikami ( ogólno dostepnymi )plebiscytu bez żadnego komentarza przez prawie miesiąc .KUNA błędnie napisał że mam coś przeciwko PSKite bo nie mam . Szanuje zawodników ( choć wiem że niektórzy nie szanują mnie ale to ich prywatna sprawa } Szkoda by było aby ten pomysł upadł bo tak jak już pisałem wcześniej bardzo mi sie spodobał . Z wiązku z tym że nikt TYM sie nie zainteresował postanowiłem Ja jako Janek Lisewski o nicku MASTER KITEBOARDING zafundować nagrode dla 2 katygorii czyli zawodnik i zawodniczka roku .

Być może ktoś inny zafunduje równie dobre nagrody a nawet lepsze bo laureatów jet więcej.

ok a teraz idę na freeraid bo spadło 30 cm świerzego puszku .

Pozdro Janek

PS. Prosze przeczytaj to i zastanów sie czy lepiej znowu zmarnowac dobry pomysł czy po prostu zacząć działać ? :)

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 lut 2012, 08:02

Lussik | EASY Surf Center pisze:


A Janek ufundował nagrodę "na złość", bądź w ramach protestu czy niechęci do PSkite by sobie powalczyć dalej, podkładać kłody i ogólnie pobić nic nikomu nie dającą a jeszcze bardziej środowisko niszczącą toksyczną pianę...

Ja to wiem, Bracuru to wie, Smokie to wie jeszcze kilka osób pewnie też to wie.. a pozostali albo udają że nie widzą co się dzieje albo po prostu mają fun z dorzucania oliwy do ognia.

Pozdr
Lussik


Lussik to jest faktycznie stronnicze i krótkowzroczne co napisałeś ale taki jest widocznie Twoje zdanie ... poczytaj wyżej na ten temat co odpisałem Markowi jr. może zrozumiesz że bez tego ten dobry pomysł by popadł w zapomnienie ....to wszystko .

Pozdro Janek


Wróć do „Biznes Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości