Nagrody Master Kiteboarding 2011

Akcje promocyjne, programy lojalnościowe, przeceny, wyprzedaże, reklamy, ecommerce, etc.
MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 11:47

Nagrody Master Kiteboarding 2011 ,dla najlepszych zawodników kitesurfingu w Polsce wyłonionych podczas głosowania *które zostały upublicznione otrzymują:

Zawodniczką roku została Karolina Winkowska !
Obrazek

Zawodnikiem roku został : Tomek Daktera !


Obrazek

Serdecznie gratuluje zwycięzcą !


Nagrody zostaną uroczyście przekazane podczas jednego z eventów lub zawodów kitesurfingowych w sezonie 2012.


Pozdrawiam , Janek Lisewski


PS.
*http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=43658&start=105

temat upadł i prawie miesiąc sie nikt tym nie interesował ale
głosowanie było ogólnodostępne , oddano 32 głosy.
Należą się podziękowania dla kiteforumowicza RadkaSz który zadbał o stronę techniczną .
Ostatnio zmieniony 14 lut 2012, 12:07 przez MASTER KITEBOARDING fuu1, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 11:51

:clap: :clap: :clap:

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post13 lut 2012, 13:04

Było jakieś głosowanie? Co to za nagrody w ogóle?

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 14:48

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Serdecznie gratuluje zwycięzcą!

Ale Mistrzowksi cyrk :lol:
Dzięki Janek za wzięcie tego forum za pysk, społeczne konsultacje i "wypożyczenie" mego pomysłu :lol: :wink:

Czekamy na memorandum prezesa wolnego kajta i obrony praw forumowicza w sprawie tyranizowania tego forum :wink:

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 15:04

Te nagrody są przyznane przeze mnie i mój brand Master Kiteboarding.

Mogę przyznawać tyle nagród ile mi się podoba i rozdawać je komu chce .

Uważam że TYM laureatom jak najbardziej się należą.

Nikomu nie zabraniam nagradzać innych .Robię we własnym zakresie i z własnych środków.

Prestiż samej nagrody będzie zależał od jej odbiorców .

Pozdrowienia, Janek Lisewski

Awatar użytkownika
fokus123
Posty: 506
Rejestracja: 31 paź 2008, 20:24
Deska: SU-2
Latawiec: Core
Lokalizacja: Koszalin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post13 lut 2012, 21:19

Janek jak dla mnie jesteś mistrzem ciętej riposty :) Popieram taką akcję w 100% bez zbędnego udawania, że coś chce się zrobić z użytkownikami KF.pl a potem obrażaniem ich, że mają jakieś uwagi co do formy konkursu i składu jury. Bracuru na prawdę wyluzuj trochę i zastanów się, że może coś w tym jest skoro większość użytkowników o twojej retoryce wypowiada się negatywnie.

Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post13 lut 2012, 22:21

Janek a dlaczego Tomek a nie np. Błaszko czy Victor Borsuk?

Jakie było kryterium wyboru? Dlaczego Karolina a nie Asia Litwin? Nie sądzisz że ktoś może poczuć się urażony? Wiadomo to są Twoje nagrody i możesz przyznawać co chcesz i komu chcesz i kiedy chcesz.

Najlepszym kitesurferem możesz określić nawet Pluta i wręczyć mu nagrodę... Tylko czy to o to chodzi?

Widzę że wiele osób nie rozumie na tym forum że Bracuru poświęca wiele energii i cierpliwości dla polskiego kitesurfingu i to nie po to by startowało mu się lepiej w rejsie czy aby jego syn zgarniał więcej kasy na zawodach..

Stworzył w czynie społecznym kitesurfingowe prawo drogi, którego karton dostałem za darmo by rozdawać w szkole najbardziej obiecującym kursantom - PO TO BY WAM WSZYSTKIM "nie ładowali latawcami po głowie" gdy pływacie na Waszym ulubionym spocie.

Nie dziwi mnie też jego frustracja, która faktycznie może ostatnio mocno objawia się w jego postach, ale wynika to z tego że wiele osób komentujących negatywnie jego pomysły nie ma pojęcia jak dużo pracy i wysiłku trzeba włożyć (ZA DARMO) po to by coś zorganizować, rozwinąć itp.

Za to łatwo każdemu jest przez forum napisać "jesteś taki" "nie chce tego, nie chce tamtego, po co mi to". Przyjmując taki sposób myślenia KITE się uwsteczni i uważajmy tylko by przypadkowo jakiś widzący latawiec w roli parawanu na plaży polityk nie stwierdził że "trzeba tu zrobić porządek, bo waha do motorówki SARU kosztuje - wprowadźmy płatne licencje tym wszystkim parawaniarzą - widzałem w internecie ile te kejty kosztują - chyba sami dziani biznesmeni na tym fruwają - niech płacą". Podobny "porządek" został zrobiony niedawno w PZŻ gdzie wielu instruktorów żeglarstwa nagle zostało pozbawionych uprawnień, bo ktoś kto nie miał z tym styczności stwierdził że wie lepiej..

Wiadomo że mój przykład jest mocno abstrakcyjny, ale skoro ktoś chce coś dobrego zrobić, to mu chociaż nie utrudniajmy jeżeli nas to nie interesuje a jeżeli mamy odmienne zdanie do wyraźmy je - lecz na poziomie i może sami zaangażujmy się jeśli nam zależy.

Pozdrawiam wszystkich, tych którzy się buntują, plują i wojują - tylko pamiętajcie, że Wasza obojętność bądź wasz upór może dotknąć Was bezpośrednio i raczej nie koniecznie dlatego że "z nienacka" dostaniecie od kogoś nagrodę dla najlepszego kitesurfera kempingu kaper.

Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 22:55

Jezeli juz to ¬ zawodnikiem "MASTER KITEBOARDING ROKU"

a nie "zawodnikiem roku ....."

Chyba,ze jestes upowaznionym podmiotem do przyznawania oficjalnie takich tytułów :wink:


+ kolega wyzej - Brawo za konkretna wypowiedz :!: :!: :!:

roonek
Posty: 167
Rejestracja: 01 wrz 2009, 23:18
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 22:59

Lachon pisze:Jezeli juz to ¬ zawodnikiem "MASTER KITEBOARDING ROKU"

a nie "zawodnikiem roku ....."

Chyba,ze jestes upowaznionym podmiotem do przyznawania oficjalnie takich tytułów :wink:


+ kolega wyzej - Brawo za konkretna wypowiedz :!: :!: :!:


a jednak zawodnika roku....
jak widać ten wybór nie jest JANKA ale głosu kiteforum.pl
każdy mógł zagłosować ->
viewtopic.php?f=1&t=43658&start=105
tutaj są wyniki ankiety.

następnym razem proponuje dokładniej śledzić kiteforum.pl....

pozdrawiam

Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 23:03

to ty kolego czytaj ze zrozumieniem bądź sledz slowko po slowku :wink:
Co daje jankowi moznosc do przyznawania komus tytułu ZAWODNIKA ROKU. Jest on założycielem firmy master kiteboarding, a nie polskiego kitesurfingu, wiec wnioskuje,ze moze on przyznac nagrode ZAWODNIKA ROKU,ALE MASTER KITEBOARDING.
Rozumiesz teraz o co mi chodzi ?
pozdrówki

roonek
Posty: 167
Rejestracja: 01 wrz 2009, 23:18
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 23:11

Lachon pisze:to ty kolego czytaj ze zrozumieniem bądź sledz slowko po slowku :wink:
Co daje jankowi moznosc do przyznawania komus tytułu ZAWODNIKA ROKU. Jest on założycielem firmy master kiteboarding, a nie polskiego kitesurfingu, wiec wnioskuje,ze moze on przyznac nagrode ZAWODNIKA ROKU,ALE MASTER KITEBOARDING.
Rozumiesz teraz o co mi chodzi ?
pozdrówki


Tytuł zawodnika roku wybrała społeczność ludzi związanych z kite którzy są na kiteforum.pl (JANEK zafundował nagrodę on nie wybrał zawodnika roku)
w czym ty masz problem?
kto według Ciebie może przyznawać tytuł zawodnika roku?
jeżeli PSKITE to napisz dlaczego.:)

pozdrawiam

Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 23:13

dla mnie przemawia jeden argument - bo jest oficjalne : )

sorry za wyrazenie CIUL WIE kto tam glosowal, czy komus sie nie nudzilo i nie resetowal IP co 2 minuty zeby uzyskac swoje glosy, sami wiecie,ze w determinacji ludzia przychodza rozne pomysly do glowy.
Wydaje mi sie,ze tak powazny TYTUL powinien byc przyznany przez odpowiedni do tego organ i po sprawie
pozdrówki
Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 23:15 przez Lachon, łącznie zmieniany 2 razy.

Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post13 lut 2012, 23:13

A skąd pewność że to Karolina sama sobie nie na wrzucała głosów? Przecież ankieta była anonimowa, 32 pełne i niepełne anonimowe, a może oddane przez jedną osobę głosy pozwalają w Polsce wyłonić NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA ROKU W POLSCE? A może głosy zostały sfałszowane bo Radek Sz. to wujek Karoliny.. pomyślcie jak poczulibyście się gdyby ten "plebiscyt" był naprawdę i bylibyście Asią Litwin.


Gdyby wszystko tak profesjonalnie funkcjonowało to bałbym się na naszym miejscu czy wędkarze i ekolodzy nie zagłosują w anonimowej ankiecie pt. "czy uważasz że można strzelać do kitesuferów pływających po zatoce puckiej, którzy dewastują środowisko oraz płoszą nam ryby" a jakiś anonimowy darczyńca ufunduję dla osób, które oddadzą najwięcej głosów "na tak" kałasznikowy z rocznym zapasem amunicji + lewe pozwolenia na broń ;)

Wiadomo że to co powyżej napisałem to ABSTRAKCJA ale może pozwoli ona uświadomić Wam o co w tym wszystkim chodzi

Naprawdę - proszę pomyślcie zanim coś skrytykujecie - bo łatwo jest być tzw. krokodylkiem - "duża paszcza do kłapania, małe rączki do roboty".

Pozdrawiam

roonek
Posty: 167
Rejestracja: 01 wrz 2009, 23:18
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 23:18

Lachon pisze:dla mnie przemawia jeden argument - bo jest oficjalne : )

sorry za wyrazenie CIUL WIE kto tam glosowal, czy komus sie nie nudzilo i nie resetowal IP co 2 minuty zeby uzyskac swoje glosy, sami wiecie,ze w determinacji ludzia przychodza rozne pomysly do glowy.
Wydaje mi sie,ze tak powazny TYTUL powinien byc przyznany przez odpowiedni do tego organ i po sprawie
pozdrówki


ok to co znaczy oficjalnie?:)-> PSKITE to Twór powołany od tak sobie nie wiem może się mylę ale to stowarzyszenie a nie oficjalna organizacja reprezentująca kite...
-równie dobrze oficjalnie tytuł może przyznać GRUPA WOLNEGO KITA.(czy jak jej tam było:))

pozdrawiam

Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 23:21

Z Twoim nastawieniem i z moja obojetnością raczej nie dojde do wytlumaczenia Ci meritum mojej wypowiedzi :wink:


Wróć do „Biznes Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości