Kurs Instruktorski POIK

Poszukiwani instruktorzy, dam pracę, szukam pracy, kursy instruktorskie
POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post24 kwie 2014, 12:52

Witamy,

Mamy wrażenie (nie jednoosobowo jak sugeruje Pan Darek), że chyba została przekroczona pewna granica i to w żenującym stylu.
Staramy się dyskutować merytorycznie, prosząc o powoływanie się na przepisy i aktualny stan - nie chcemy i nie będziemy dyskutować o "informacjach" dopływających do pana Darka. Niczym są bowiem cytaty bez podpisu autora, o które za każdym razem upomina się pan Darek. Takich listów można w 5 minut spreparować i upublicznić mnóstwo więc wartości nie mają żadnej. A skoro ich autor ma na to dowody (uważamy jednak że ich nie ma i nie prawdą jest co pisze), to zgodnie z prawem powinien zawiadomić stosowne władze o popełnieniu przestępstwa - jeśli tego nie zrobił i nie robi, to ... naraża się na odpowiedzialność.

Wspólnie odnieśliśmy po powyższym poście (jak i po poprzednich) wrażenie, że do ingerencji pana Darka (komentowanie wielu wątków, używanego języka, retoryki, ..) w życie społeczności kitesurfingowej a zwłaszcza POIK pasują idealnie słowa, które cytujemy poniżej:

" ...Daj z siebie wszystko.
Ziomek cel jest tak blisko.
Reprezentuj zawsze swe nazwisko.
Choć za rogiem wciąż czeka Mefisto (czyt. POIK).
Zostaw mu pobojowisko..."

Pozdrawiamy
POIK

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2014, 13:07

POIK pisze:
Mamy wrażenie (nie jednoosobowo jak sugeruje Pan Darek), że chyba została przekroczona pewna granica i to w żenującym stylu.


Licencje z POIK dostali po tym jak Łukasz wpłacił kaskę na odpowiednie konto - nikt z nich nie odbył nawet 1/2 dnia szkolenia.



..tak, zgadzam się z tym , że "została przekroczona pewna granica i to w żenującym stylu" :hand:

Panie POiK - myślał Pan, że takie fakty nie wyjdą na jaw? :hand:
że JAK długo da się TAK pociągnąć?
to za małe środowisko, żeby takie akcje nie wyszły zbyt szybko :doh:

POIK
Posty: 93
Rejestracja: 07 lip 2011, 15:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post24 kwie 2014, 13:19

"... skoro ich autor ma na to dowody (uważamy jednak że ich nie ma i nie prawdą jest co pisze), to zgodnie z prawem powinien zawiadomić stosowne władze o popełnieniu przestępstwa - jeśli tego nie zrobił i nie robi, to ... naraża się na odpowiedzialność."

Dalej nie otrzymaliśmy odpowiedzi na pytanie. Skoro takie "...akcje wyszły ...",
dlaczego nie zostało to zgłoszone do Prokuratury jako oszustwo, wyłudzenie, ... ?


POIK

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2014, 13:52

..daj Pan pokój, Panie POiK :hand:

SurfSzkoła.pl
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2011, 23:29
Deska: Liquid Force Influence
Latawiec: F-one Bandit VII
Lokalizacja: Jastarnia przy molo
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2014, 15:35

Sprawy zaszły za daleko - upublicznianie NIEPRAWDZIWYCH informacji, oczernianie innych jest NARUSZENIEM PRAWA. Wysuwanie tak poważnych ozkarżeń nie mając dowodów nie pozostanie bez echa. Nie sprawdził Pan informacji dostarczonych przez Panią X, ale mimio to postawnowił upublicznić - kursantka wezwała policję ( to podobało nam się najbardziej)? powinna być jakaś notka na policji?! nikt nie odbył nawet1/2 dnia szkolenia podczas kursu POIK? dokumentacja, opinie uczestików oraz osób towarzyszących mówią co innego...reszta komentarza nie wymaga bo to jakaś żenada i nie zniże się do Pana poziomu, żeby w tak "słaby" sposób oczerniać konkurencje.

Tyle w temacie na FORUM, sprawa POMÓWIENIA będzie miała swój finał w innym miejscu.

korzystając z POPULARNOŚCI mojego wątku zapraszam wszystkich do NAS na choćby na wspólne pływanie!
Najbliższy termin kursu instruktorskiego POIK 05.05.14 - 10.05.14

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2014, 15:58

Wy wiecie jak było
Pan POiK wie jak było
nie gotujcie się tak, chyba przewidywaliście, że sprawy ujrzą światło dziennie :hand:
a czemu Panią X? gdzie mowa o Pani? :wink:

SurfSzkoła.pl
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2011, 23:29
Deska: Liquid Force Influence
Latawiec: F-one Bandit VII
Lokalizacja: Jastarnia przy molo
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2014, 16:06

Tak długo jak zajmowałeś się trolowaniem na temat mojej szkoły, spływało to po mnie. Jednak powyższym wpisem przekroczyłeś granicę pomiędzy zwykłym trolowaniem, a kłamstwem, i za to kłamstwo poniesiesz konsekwencje prawne.

A co do Pani to zacytuje:
"to za małe środowisko, żeby takie akcjie nie wyszły na jaw"

i na tym zakończmy ten spór na FORUM!

r00bal
Posty: 18
Rejestracja: 27 kwie 2012, 14:29
 
Post24 kwie 2014, 16:40

Siema wszystkim ! : )) Powstał nam tu całkiem gorący wątek.. :D
Przeważnie omijam takie kółka dyskusyjne gdzie każdy na siebie wrzuca jak u Jerrego Springera tak, że nie wiadomo, o co chodzi.. (a jak nie wiadomo, o co chodzi to dokładnie wiadomo o co chodzi.. :D ) Myślę, że Pan „guru - najstarsze konto kiteforum na świecie” dopiął swego - wprowadził duży zamęt informacyjny. Nie za bardzo mnie obchodzi cała ta wojna IKO vs POIK PZkite vs POik .. to jest temat na inny wątek.. ale z tym listem anonimem to już przeginka pały !! Równie dobrze można napisać, że słyszałem opinie z „różnych środowisk” z „różnych stron” że w Łejku małe dzieci gwałcą ;p ale tego nie napisze ! bo dowodów nie mam !:D Mam natomiast dowód na to, że to co pisze Pan Ziomek to wyssane z d#py pomówienia. Tak się składa że jestem instruktorem Surf Szkoły !! i byłem uczestnikiem kursu prowadzonego przez Łukasza. I powiem tak: Łukasz mógł po koleżeńsku wystawić nam sam papier z racji, że wszyscy w szkółce znamy się na długo przed powstaniem Szkoły ! ALE TEGO NIE ZROBIŁ ! !! Przeprowadził kurs dokładnie do bólu w najdrobniejszych szczegółach tak, że momentami aż działał nam na nerwy. Była teoria, praktyka, metodyka, i jeszcze więcej dyskusji, tak że każdy mógł podzielić się własnymi doświadczeniami ze szkoleń i uzupełnić widzę.. Do tego każdy musiał przeprowadzić część zajęć teoretycznych i praktycznych a całość zakończona była egzaminem i podsumowana komentarzem Łukasza – który swoją drogą też posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie szkoleniowe (może dlatego, że sam bardzo dużo szkoli a nie siedzi na dupie i chwali się blaszkami IKO z brzegu jak co niektórzy właściciele szkółek..) Także wszystko odbyło się profesjonalnie i po bożemu i z tego co mi wiadomo tak właśnie powinien wyglądać porządny kurs instruktorski. I bezkitu każdej szkółce życzę takiego szkolenia kadr .. A nie jestem jakimś tam ziutkiem, któremu „wydaje się” jak taki kurs powinien wyglądać. Skończyłem AWF, szkoliłem na wodzie i na śniegu i byłem uczestnikiem paru kursów instruktorskich i wiem o co w tym wszystkim chodzi.. CO DO STANDARDÓW SZKOLENIA.. powiem tylko, że jak ktoś ma wątpliwości to niech pogada z naszymi kursantami, którzy co roku do nas wracają, przyprowadzają swoich znajomych, są zadowoleni z kursów i własnych postępów ! – nie ma chyba lepszej definicji jakości usług na najwyższym poziomie. Mało tego ! nie raz zdarzało się, że ludzie przechodzili do nas z innych szkółek bo widzieli, jak nasi instruktorzy pracują na wodzie. Może dzieje się tak dlatego, że większość naszych instruktorów jest po awefie, oprócz kajta ma doświadczenie ze szkolenia innych dyscyplin i na kursie poświęca się w pełni kursantowi a nie szlifowaniu własnych triczków. To tyle mojej strony. .
Pozdrawiam
Niżej podpisany
Piotr Andrzejewski , ksywka Robal :D
instruktor POIK
co za kurs instruktorski zapłacił 4 razy mniej niż za IKO i z powodzeniem szkoli na takich samych standardach a w dodatku z działającym w Polsce ubezpieczeniem :D i ma kase w kieszeni a nie na Dominicanie :D

dr frizbi
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:55
Postawił piwka: 1 raz
 
Post24 kwie 2014, 18:11

zabawne to troche wszystko.
1) w Jastarni jest chyba kilkanaście szkólek (dużych, średnich i całkiem małych) a jak coś słychać źle to zawsze z surf szkoły - reszta jakoś umie żyć na jednym podwórku... i nie wierzę że chodzi o zazdrość
2) czemu zakładacie, że właściciel musi pływać na kajcie lub szkolić? moim zdaniem zeby mieć kopalnię złota to nie trzeba być górnikiem, więc własciciel szkółki może mieć 84 lata i śrendio wiedzieć o co chodzi w kajcie - zatrudni sobie menago, ktory już raczej powinien ogarniać jak się szkoli. no ewentualnie menago moze zarządzać szkołą od strony merytorcznej a właściciel od strony księgowej
3) Pan Andrzej sam bez bicia się przyznał, że zrobił kurs u kolegi swego serdecznego :) ciekawe jakie było prawdopodobieństwo oblania egzaminu :) albo zdania warunkowego (shadowing)??
4) a Pan egzaminator skąd ma uprawnienia do egzaminowania?? i to swoich ludzi? lekka patologia... chyba powinien to być ktoś z zewnątrz... przecież już nawet matury są sprawdzane poza szkołą, w której były zdawane
5) a Pan Andrzej jako pracownik mógłby się odnieść do zarzutów szkolenia w burzy albo z zagrożeniem dla kursanta - było nie było? na policji to chyba łatwo sprawdzić czy było wezwanie
6) tak czy siak anonim anonimem, ale w każdej plotce jest ziarno :) prawdy
7) nie kumam też akcji z tymi uprawnianiami: powołujecie sie na przepisy, które nikomu nie pozwalają na takie działania a jednak POIK funkcjonuje jako bliżej nie określony twór
8) i przestańcie się straszyć sądami bo to śmieszne jest choć typowe w tym kraju

SurfSzkoła.pl
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2011, 23:29
Deska: Liquid Force Influence
Latawiec: F-one Bandit VII
Lokalizacja: Jastarnia przy molo
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2014, 19:07

Widać wyrażanie anonimowych opini robi się coraz modniejsze na forum - szczególnie z "świeżutkiego" konta.
Proponuje wczytać się w treści w wątku tam znajdzie PAN/PANI odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Prowokowanie do ROZSIEWANIE PLOTEK jest tu mocno nie na miejscu - szczególnie z anonimowego konta.

dr frizbi
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:55
Postawił piwka: 1 raz
 
Post24 kwie 2014, 19:23

A niby czemu nowy użytkownik nie może zadać kilku pytań?
całe lata czytam sobie forum i nie udzielam się a ten temat na tyle mnie zaciekawił, ze postanowiłem się zapytać o kilka kwestii

najlepszą obroną jest atak.. ja rozumiem... stąd główny zarzut w moją stronę żem anonim... ale skoro sumienie takie czyste to czemu brak odpowiedzi na pozostałe pytania?
nikogo nie obrzucam błotem (jak inni nie-anonimowi) tylko zwyczajnie pytam... to tez jest problem? chyba że sprawa faktycznie smierdzi i lepiej kijkiem nie tykać

SurfSzkoła.pl
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2011, 23:29
Deska: Liquid Force Influence
Latawiec: F-one Bandit VII
Lokalizacja: Jastarnia przy molo
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2014, 19:29

W takim razie naprawdę polecam lekturę tego wątka, a znajdzie Pan/Pani odpowiedzi na wszystkie pytania.
"Nikogo" nie obrzucam błotem" - faktycznie w Pańskich wypowiedziach brak stronniczości ;)

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2014, 21:35

Dorzucił bym od siebie jeszcze 2 grosze, ale w zasadzie wszystko już zostało napisane i tu i w wątku wcześniejszym o POIK ....

dr frizbi
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:55
Postawił piwka: 1 raz
 
Post24 kwie 2014, 21:45

no niestety ciezko nie być stronniczym jezeli nie ma możliwości uzyskania odpowiedzi na proste dość pytania i w koło macieju udowadniane jest przez użytkownika Surf Szkoła ze to ja jestem winien bo śmiałem zadać kilka pytań....


PS: poza tym proszę przestać nazywać mnie Panem/Panią bo nie jestem obojnakiem i chyba dość wyraźnie wypowiadam się w osobie pierwszej rodzaju męskiego

Awatar użytkownika
zawodowiec
Posty: 586
Rejestracja: 21 cze 2007, 22:20
Lokalizacja: Szczecin
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2014, 21:46

Juz wczesniej pisałem o kursie poik na który przyjechałem z konca Polski z kolega na tydzień nasz kurs miał trwać 6 dni kazdego dnia mowili ze pan Kunysz przyjedzie i zrobi skroconą wersje poniewaz wycofala się jakaś grupa i jesteśmy tylko my, i tak do ostatniego dnia przez cały tydzień Kurs się nie odbył... :) tydzien na helu fajnie że wiało poplywaliśmy kasa wydana .... trudno. A z wydawaniem legitki bez kursu cos moze byc....

Zostaliśmy pięknie po Polsku wyje&^%%& ( przepraszam za słownictwo i offtop ale mam nadzieje ze uchronie inne osoby )

Pozdrawiam


Wróć do „Praca dla Surfera”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości