Kurs Instruktorski POIK

Poszukiwani instruktorzy, dam pracę, szukam pracy, kursy instruktorskie
kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2014, 10:16

Ziomek. pisze:
march_in pisze:
Ziomek. pisze:
odpowiadam: terminy Kursów Instruktorskich i Unifikacyjnych PZKite zostały już podane, min na TYM forum ..



hmmm w poście, ktory podajesz nie ma zadnych terminów i konkretów. coś przeoczyłem na forum? poproszę o zlinkowanie


nie napisałem, że są one w poście , który linkuję, ale jak wyżej : "podane, min na TYM forum"
ściślej - w TYM wątku, strona 3cia , dnia 24 kwietnia , cytuję:

Ziomek. pisze:
pozwolę więc sobie podać do publicznej wiadomości Terminy Kursów Instruktorskich PZKite:

26-28 maj 2014 - Kurs Afiliacyjny PZKite dla Instruktorów IKO
9 - 15 czerwiec 2014 - Kurs Instruktorski PZKite


Kiteranger - sam wybierz, czy wolisz Legitymację Instruktorską z podpisem Pana POiKa - czy też PZKite :idea:

peace


pzdr


Może mi się wydaje ale takie ważne informacje jak terminy kursów PZKite powinny być chyba podane w wątku PZKite a nie POIK

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2014, 10:19

kw92 pisze:
Może mi się wydaje ale takie ważne informacje jak terminy kursów PZKite powinny być chyba podane w wątku PZKite a nie POIK


zgadza się, powinny też być na http://www.pzkite.pl ..

peace
Ostatnio zmieniony 20 maja 2014, 20:54 przez Ziomek., łącznie zmieniany 1 raz.

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2014, 10:31

Ziomek. pisze:
kw92 pisze:
Może mi się wydaje ale takie ważne informacje jak terminy kursów PZKite powinny być chyba podane w wątku PZKite a nie POIK


zgadza się, powinny też być na http://www.pzkite ..

peace


Czyli nie powinieneś pisać że termin został już dawno podany skoro wrzucony był w jakimś wątku w środku, nie każdy czyta 100% postów na forum

Warto by edytować pierwszy post w wątku PZKite :thumbsup:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2014, 10:50

kw92 pisze:.. nie każdy czyta 100% postów na forum


..po frekwencji na pierwszy Kurs Unifikacyjny PZKite - widzę, że informacja jednak dotarła do zainteresowanych :thumb:
piszę PRYWATNIE - jako Ziomek. - nie widzę możliwości ani potrzeby edytowania oficjalnych postów PZKite :idea:
jak również SWOJEJ ocenie pozwolę pozostawić co "powinienem" pisać :wink:

peace

Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2014, 18:10

Czyli ,że co POiK i PZKite się dogadali?
Sory za offtop 8)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2014, 20:58

march_in pisze:hmmm w poście, ktory podajesz nie ma zadnych terminów i konkretów. coś przeoczyłem na forum? poproszę o zlinkowanie



..proszę - chcesz być na bieżąco?

lajkujesz i jesteś --> Facebook PZKIte

również strona, choć wciąż w budowie już zawiera konkretne informacje --> www.pzkite.pl

peace

Tokar
Posty: 87
Rejestracja: 23 paź 2011, 12:06
Latawiec: Rebel 10 2020
Kontaktowanie:
 
Post17 cze 2014, 11:38

Przeczytałem od deski do deski..... I mam pytanie/ pytania do obu użytkowników kiteforum.pl dyskutujących w tym temacie.
Posiadam uprawnienia instr IKO Level 2 senior, żeby nie było, od 2002 roku mam uprawnienia instruktora windsurfingu, w moim CV jest także dokument instruktor żeglarstwa, poza tym jacht. sternik morski, motorowodny sternik morski, ratownik WOPR, instruktor pływania (o reszcie rzeczy nie związanych stricte z wodą........i wiatrem nie będę pisał).
Praktyka w wyniemionych dyscyplinach od 2002. Czy możecie precyzyjnie napisać co da mi "unifikacjia" uprawnień, czy to w PZKite czy to w POIK???

Teraz może trochę szerzej.... obie organizacje zrzeszają instruktorów i szkoły. Tylko której organizacji uda sie unormować pracę instruktorów i szeroko pojętą uczciwość szkół polegającą na zatrudnianiu TYLKO I WYŁĄCZNIE wykwalifikowanej kadry tego na ta chwię nie jestem w stanie okręślić- jak obaj piszecie- poczekajmy rok.....

Patrząc na potrzebę takich organizacji podzieliłbym ich pracę na dwa niezależne "problemy"-cele (i w przypadki PZKite i POIK)
1. Zrzeszenie szkół, klubów sportowych, zawodników itd - :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: - trzymam kciuki na maxa bo tylko takie organizacje będą mogły utrzymać w ryzach to co się na naszym podwórku dzieje. POPIERAM W 100%.
2. Szkolenie kadry instruktorskiej - i tu mam pytania: w jaki sposób w ciągu 7 dni (obie propozycje szkolenia tyle trwają) chcecie przygotować wykwalifikowanych instruktorów? Od strony praktycznej zapewne poradzicie sobie o ile będą warunki wiatrowe, ale co z całym pakietem wiedzy teoretycznej, począwszy od podstaw metodyki i pedagiki przez psychologię, fizjologię wysiłku. Kursy instruktorskie z innych dyscyplin sportowych, organizowane przez Ministerstwo Sportu jak i organizacje stowarzyszeniowe (podobne do PZKite i POIK) np, PZŻ, PZN itd obejmują 90 godzin praktyki włącznie z częścią metodyczną+60 godzin teoretycznych, a w niektórych przypadkach także 30 godzin praktyk specjalistycznych. Czy 7 dniowy kurs (POIK proponuje 6 dni x 10 godzin - chyba żart, że ktoś to wytrzyma) pozwala przygotować statystycznego 19nasto-latka do bycia instruktorem? Czy on będzie wiedział co to konsoletą i jak go poprawnie napisać? Podobnych
Moje pytania w żaden sposób nie traktują negatywnie o obu przedsięwzięciach. Z racji doświadczenia, które wynika z ilości odbytych szkoleń trenerskich i instruktorskich jak i wykształcenia pojawiają się pewne niewiadome i wątpliwości na które chciałem uzyskać wyjaśnienie.
Z wyrazami Szacunku dla użytkownika Ziomka jak również dla użytkownika POIK czy też SufSzkola
Damian "Tokar" Tokarczyk
ID IKO 11719-6581


Wróć do „Praca dla Surfera”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron