Podejmę współpracę.

Poszukiwani instruktorzy, dam pracę, szukam pracy, kursy instruktorskie
Matriodali
Posty: 44
Rejestracja: 27 sie 2014, 01:20
Lokalizacja: Dublin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post11 lip 2017, 15:06

Witam!
Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu beach barów nad polskim morzem. Począwszy od organizacji miejsca, budowy domków, organizacji infrastruktury (woda, prąd, szambo), odbiory sanepidu, zatowarowanie, koordynacja pracy teamu i osób zajmujących się promocja ogródka (hostessy itp). Organizowanie imprez tematycznych oraz innych wydarzeń mających na celu promocję miejsca w okolicy. Kończąc na zwijaniu całego bałaganu po sezonie.
Posiadam bardzo dobre zdolności organizacyjne, kreatywność, łatwo nawiązuje i utrzymuje kontakty, jestem lubiany, dobrze zarządzam teamem bez większych spieć jeśli osoby lubią pracować :)
Dodatkowo jestem uzależniony od wiatru, a moją pasją jest kitesurfing tak więc chętnie przekażę swoją wiedzę innym po skończeniu odpowiedniego kursu, na początek asystenta.
Pracę mogę zacząć od sierpnia i kontynuować ją do zakończenia sezonu, lecz nie dłużej jak do połowy października bo pozniej wybieram sie na kitetripa do Brazy. Po powrocie chetnie moge kontynuować współpracę przy organizacji zimowych projektów.

Pozdrawiam! I wiatrów życzę! :D

Wróć do „Praca dla Surfera”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron