SKRADZIONO LATAWIEC !!!

Zaginiony, zgubiony i skardziony sprzęt.
Awatar użytkownika
.. .mike. ..
Posty: 272
Rejestracja: 19 cze 2009, 14:58
Lokalizacja: olsztyn
Kontaktowanie:
 
Post13 sie 2011, 23:04

teoysta pisze:Kolego, współczuje utraty latwca ale... Raz -nie możesz być 100% pewnien że został skradziony a dwa za publiczne podżeganie do przestępstwa jakim jest pobicie grożą dwa lata...

zgadza sie...ch*** opcja strata mienia (ja tez stracilem tak trapez) ale wlasciciel nie dbajac o swoj sprzet a jest nim zostawianie go bez opieki na dluzszy czas tak naprawde sam jest sobie winien, bo nie zyjemy w swiecie idealnym niestety.. .a zlodziejstwo JAK NAJBARDZIEJ nalezy scigac i karac, lecz nawolywanie do linczu, na forum :/.. .sie nie zgadzam :hand:

Awatar użytkownika
przemekskowron
Posty: 1150
Rejestracja: 07 wrz 2006, 19:25
Deska: -SharkENERGY-
Latawiec: -SharkENERGY-
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 sie 2011, 23:36

leszcz007 pisze:oj tam, oj tam. ch*owa opcja na maksa... :?


chyba nie wiesz co to znaczy oj tam, oj tam :mrgreen:

Awatar użytkownika
primo04
Posty: 880
Rejestracja: 25 lis 2006, 00:05
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 sie 2011, 23:38

bobek_h pisze:Jestem na prawdę w szoku że coś takiego się stało, często zostawiałem latawce moje na całe dnie z plecakami z drogą zawartością i nigdy nikt na to nie spojrzał krzywym okiem :?
Gdzie dokładnie leżał Twój kite, tam gdzie ja zawsze przebywam tj na samym początku kite'owiska czy gdzieś dalej w trzcinach? bo tam się nie zapędzam.
O której mniej więcej to było, i co wtedy wiało?
Bo ze mną chyba nie rozmawiałeś, tylko z mamą albo siostrą i dość przejęte były jak mi to mówiły. ( Pracownia Maszynoszycie)


Latawiec zostawiłem poniżej spotu prawie w trzcinach, ale niestety musiałem zejść awaryjnie szybko z wody ( sytuacja losowa ) i niestety wróciłem dopiero późnym wieczorem.

Wiało, a w zasadzie pierdziało z południa i tak rozwiałem z kimś z dream kite dzięki.

Tak jak pisałem wyżej ewidentnie moja wina, ale nie miałem niestety ani czasu ani nikogo znajomego w pobliżu, aby poprosić go o zebranie latawki.

Na 100% pewien nie jestem że ktoś go ukradł, ale rozwiesiłem ogłoszenia na całym kempingu oraz wszędzie gdzie mogłem jak np w hydrosferze, która ma odwiedzalność większą niż kościół w niedziele i nic więc przypuszczam że to jednak kradzież.

Ja nikogo nie podjudzam, ani do niczego nie namawiam po prostu proponuję nagrodę za znalezienie mojej własności reszta to bonus! :lol: jeżeli ktoś będzie miał obawy przed podniesieniem ręki na delikwenta proszę dać znać bo ja na pewno zaryzykuję i ewentualnie dobrowolnie poddam się każe!

dressen
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2009, 21:18
 
Post17 sie 2011, 22:44

...a na posterunku był?...czytałem że ostatnio zgarneli chłopaczka ze sprzętem do windsurfingu (skradzionym.....info potwierdzone), to może dla nich windsurfing i kitesurfing to to samo....deska to deska :)... i moze latawka sobie leży spokojnie i czeka.

Awatar użytkownika
primo04
Posty: 880
Rejestracja: 25 lis 2006, 00:05
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 sie 2011, 10:50

dressen pisze:...a na posterunku był?...czytałem że ostatnio zgarneli chłopaczka ze sprzętem do windsurfingu (skradzionym.....info potwierdzone), to może dla nich windsurfing i kitesurfing to to samo....deska to deska :)... i moze latawka sobie leży spokojnie i czeka.


Był, był, ale zgłosiłem w Gdańsku na razie bez odzewu.


Wróć do „Zaginione”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości