Zaginęła w Jastarni deska Nobile NHP 137-44 cm mod. 2009

Zaginiony, zgubiony i skardziony sprzęt.
Awatar użytkownika
JanekJ
Posty: 41
Rejestracja: 16 sie 2008, 21:31
Kontaktowanie:
 
Post10 wrz 2011, 08:51

Deska zaginęła 9 września ( piątek ) koło godziny 17 na wysokości nieco na zachód od Ośrodka "Draga".
Po całym dniu intensywnego pływania, przed lądowaniem kajta, pchnąłem deskę w kierunku brzegu i znalazła się ona od niego ostatecznie jakieś - góra 6-8 m; po wylądowaniu, zwinąłem bar i na jakieś 20 minut nieszczęśliwie zapomniałem o desce, będąc nieco zdekoncentrowanym ze zmęczenia.
Wobec sporej ilości osób na brzegu i wodzie, wydaje się być niemożliwym by została niedostrzeżona; przy ówczesnym kierunku wiatru - W - nobilas dryfując tuż przy brzegu, wylądowałby najdalej przy trzcinach koło miniporciku rybackiego.

Proszę ewentualnego uczciwego znalazcę ww. sprzętu o zwrot. Odpowiednie "znaleźne", rozumie się, jest przewidziane :)

Deska była oznaczona charakterystycznymi naklejkami; nr seryjny podam po powrocie do domu, gdy sprawdzę w papierach.

Wierzch deski był zdobiony biało-niebieskimi motywami, dno w kolorze niebieskim, czerwone finy.

Mój tel. : 784279796

Z ostatniej chwili : rozpytując się wśród braci kajtowo-windsurferskiej dowiedziałem się że moja nobilka została podjęta z wody i pozostawiona na brzegu. Dalszy jej los nieznany, jak na razie.

Obrazek
Obrazek

milczan
 
Post20 gru 2016, 19:29

Trzeba było sobie pilnować, matołku :D


Ostatnio przesunięty w górę 20 gru 2016, 19:29 przez: Anonymous.


Wróć do „Zaginione”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron