Rysiek, relacje z wyjazdów [2013/2014]

Zakaz umieszczania komercyjnych opisów wypraw.
Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 lut 2014, 08:07

jadak pisze:Opiszę swoją relację,Bra będziesz zadowolony.
Są tutaj szkoły, instruktorzy zainteresowani reklamą w dziale relacje z wypraw?
Napiszę na czym pływałem, z kim gdzie i kiedy, opiszę besty, wake.pl-mogę Ziomek? lub slingshoty,szkoły slinga?-co Ty na to Pablo?, boardandkite? cabrinha-Koniu co myślisz? ozony?surfpoint? gaastry? Easy? f-one? itd

Trzymam kciuki i naprawdę czekam na każdą relację nawet z biznesową podszewką.
Wydaje mi się, że Twoje restrykcyjne podejście może spowodować efekty o jakich napisałem we wcześniejszym poście i 90% relacji, filmów, zdjęć, postów będzie lądowało w dziale biznes.

Nie mam prawa pisać, ponieważ mam tylko 11 wpisów na forum, ale pomimo wszystko spróbuję :lol:

Jadak - czy ja tak napisałem? Zbóju jeden :twisted:
Owszem zwróciłem uwagę, na fakt, że podobnie jak Plewa, zadebiutowałeś na KF parę sekund temu i masz od razu roszczenia.
Łatwo przypuszczać, że mogliście się tutaj pojawić wyłącznie w tym celu. Tak tutaj zwykle bywa. Najwięcej krzyczą anonimy lub paropostowi debiutanci.
Albo pojawiają się takie pasożyty jak Bubel co traktują KF wyłącznie jak instrument do załatwiania swoich prywatnych spraw.

Może zrób najpierw coś dla KF, odkryj swoje umiejętności kajtowe i okołoklawiaturowe, daj się poznać, przekonaj forumowiczów do siebie i swoich poglądów, stań się wiarygodny i potem wróć do tego tematu jeśli nadal będzie Cię raził. Nie potrzebujesz pisać latami. Już Twój 12 post może być taki :idea:

Po Twojej odpowiedzi wierzę, że będziesz wyjątkiem od powyższej reguły i faktycznie zrobisz dla nas więcej niż pisanie protest-postów :thumb:

plewa
Posty: 6
Rejestracja: 08 lut 2014, 12:35
Deska: Nobile
Latawiec: Cabrihna
 
Post11 lut 2014, 12:23

Nie mam potrzeby być tu aktywnym i pisać dziesiatek postów by dojść do meritum sprawy. Przyszło Ci do głowy że można mieć staż w kite i nie mieć aktywnego konta na kiteforum? Tak jak pisać pochwał o Cabrinha i Nobile. Pływam na nich od lat i nie będę ich tutaj zachwalał czy reklamował. Więc nie oceniaj innych przez tak proste rzeczy. Oceniaj po tym co ludzie mają do powiedzenia. Co w tym dziwnego że wypowiadam się na temat reklamy na tym forum? Mam zakaz wypowiedzi???

Szkółka która tutaj pisze ma pieniądze bo zarabia na takich kursach, więc niech wykupi sobie reklamę w tym forum i reklamuje ten wątek w dziale biznes. Stać ją i to najlepsza forma by dotrzeć do wszystkich zainteresowanych takimi kursami a nie spamowanie działu z relacjami użytkowników. Lepiej się taka forma reklamy przyczyni dzielenia się jak piszesz: "radością ze wspólnego pływania i progresu, chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Jeszcze raz napiszę, moim zdaniem to wątek biznesowy i jako biznes powinien być przeniesiony do działu biznes - oferty biur podróży lub szkółek. Jeśli uważasz inaczej, to dlaczego watki np. z konkurencyjnego kursu od Victora Borsuka od razu poleciały do działu biznes. Albo traktujesz wszystkich tak samo albo są wyjątki od tej reguły.

Przy okazji, bardzo lubię czytać twoje relacje z wyjazdów i czekam na kolejne!

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 lut 2014, 18:36

plewa pisze: Co w tym dziwnego że wypowiadam się na temat reklamy na tym forum? Mam zakaz wypowiedzi???

Dziwne? Tak według mnie.
Zakaz? Absolutnie nie!

Dlaczego dziwne? Bo doświadczony gość jak Ty powinien już dawno dzielić się swoim doświadczeniem na kiteforum, gdyby faktycznie miał potrzebę dawania pomocy innymi, udzielania praktycznych porad, itd. Nie zrobiłeś tego i całkiem prawdopodobną przyczyną Twojego zarejestrowania się na KF była potrzeba przyczepienia się do kogoś za reklamę i to już w swoich pierwszych 3 postach.
Zamiast tradycyjnego: "witam, jestem tutaj nowy ale mam tonę bagażu KS, pływam kupę lat, chciałbym Wam pomóc a może przy okazji dowiedzieć się coś od Was no i oczywiście pomóc KF" w pierwszych swoich słowach na forum piszesz:
plewa pisze:Ten dział miał być wolny od ogłoszeń i reklamy szkółek. Posty z konta biznes, powinny być w dziale biznes. Zdjęcia z nazwami szkółek też w dziale biznes. Posty osób uczących się na kursach w dziale biznes jako reklama. Nawet pisane zamiast z konta biznes z innego konta będzie reklama, to nic nie zmienia. Czy admin albo pomysłodawca tego działu może przesunąć ten watek do działu BIZNES? To nie jest relacja to jest reklama szkółki i jej kursu.
Ten dział był dobry właśnie bez tego bo można było poczytać ciekawe relacje, bez reklamy.


Jestem ostatnio uczulony na tak pouczających w pierwszych postach lub pasożytów typu "bubel", bo widzę ile złego mogą robić dla tej społeczności.
Kiteforum to przestrzeń nie tylko do załatwiania swoich potrzeb. Dajmy coś z siebie dla forum a nie tylko odwrotnie.
Wybacz ale dla nas jesteś anonimem. Nikt Cię tutaj jeszcze nie zna, bo dopiero się pojawiłeś pod wymyśloną ksywką.
Dlatego z takim wejściem przypominasz komentatorów z onet.pl. Narobić komuś pod górkę i to tak bezboleśnie dla Plewy. Mam nadzieję, że nie o to Ci chodzi.

Przy okazji, bardzo lubię czytać twoje relacje z wyjazdów i czekam na kolejne!

Dziękuję bardzo i mimo tego, że trochę jadę po Tobie (jako przykład dla innych), liczę, że nie zniechęcę tak bardzo do pisania pozytywnych postów :thumb:

Ksiaze
Posty: 209
Rejestracja: 01 paź 2003, 13:46
Lokalizacja: W-wa
Dostał piwko: 29 razy
 
Post12 lut 2014, 12:37

Hej,
decyzję gdzie jesteśmy na forum podejmuje admin,
byliśmy na głównym, teraz jesteśmy tu, jak komuś to przeszkadza to napiszcie do admina żeby nas przesunął..
jeśli na forum mają być ciekawe i merytoryczne wpisy to nie można hejtować każdego zdania,
ale oczywiście każdy na forum ma prawo do wyrażenia własnej opinii.

relacja według niektórych powinna wyglądać:
"Hej, jesteśmy w.... (nie można wpisać że RedSeaZone, bo reklama) pływamy na dużych kajtach (nie napiszemy jakich i nie damy zdjęć, bo zdjęcie Zefira to reklama), mamy nowe deski , fajne (ale nie pokażemy zdjęć bo to reklama Su2).
zrobiłem trik ( ale nie wstawię zdjęcia i filmu, bo ktoś zobaczy moją piankę, trapez, shorty i czapkę a to reklama)
Pozdrawiamy, jest super... :)

jeśli takich relacji chcemy, to chyba trzeba założyć jakies inne forum.

Pozdrawiam
ps. a tu filmik, którego nie mogę wstawić bo też reklama co robimy jak nie wieje w El Gounie :)
http://www.youtube.com/watch?v=YQTRDv6ZSSw

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 lut 2014, 13:34

A w ogóle to jakim prawem piszesz w tym kipiącym komerchą wątku z konta "Książe"? :twisted:
Tylko lansujesz i reklamujesz "Księcia" :twisted:
Komercji 3 x NIE :twisted: :twisted: :twisted:
Mógłbyś pisać jako "Gość" i nikt by się wówczas nie doczepiał pod warunkiem, że będziesz rozmywał na fotkach twarze i gwarantował ochronę państwa dla tych przypadkowo nierozmytych.

Wybaczcie Plewa i Jadak ale chyba ładujemy się chcąc nie chcąc w powyższą paranoję. Jak to widzicie?

Wracając na główne tory:
Kiedy pierwszy backloop na kablowym foilu?
Wybijaj ze skrzydła cisnąc je pionowo w dół a nie z krawędzi :idea:
Kto ma to zrobić jeśli nie Ksią.... o przepraszam Łukasz Cer... o przepraszam prezes PSKi... o przepraszam, wielokrotny mistrz Pol.... :?
No kutfa jak to powinienem napisać? :wink:

plewa
Posty: 6
Rejestracja: 08 lut 2014, 12:35
Deska: Nobile
Latawiec: Cabrihna
 
Post12 lut 2014, 19:56

Już wcześniej napisałem i nie chcę się powtarzać bo relacja jest reklamą i najlepiej by znalazła się odpowiednim dziale jakim jest biznes. To wątek promujący szkółkę i jej kursy którą stać by sobie wykupiła reklamę na forum i reklamowała swoje kursy. Za chwilę pojawia się tu kolejne szkółki i też zaczną pisać takie kryprorelacje. Nie chodzi tu o zamazywanie desek czy latawców i nie sprowadzajmy rozmowy do takich prostych sztuczek po których wrzuca się link do filmu. Kryptoreklama bije po oczach i może jakbym miał 10 lat nabrałbym się na to. Przepraszam to brak szacunku nawet do osoby która tu jest nowa i wrzuca się jej od anonimów.

Nie będę podbijał tego wątku ponownie tak więc napiszę wyraźnie proszę admina lub pomysłodawcę tego działu o przeniesienie tego wątku do odpowiedniego miejsca. Na zaczepki pod moim adresem nie będę odpowiadał. Kto czyta wyciągnie sobie wnioski.

dasnsad
Posty: 461
Rejestracja: 13 sie 2011, 19:03
Deska: Clash 138
Latawiec: Razor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post12 lut 2014, 21:57

No witki opadają po prostu, szkoda słów... Tu młody rider się wypowiada, chłopaki z kite.pl wrzucają zdjęcia spoko atmosfera i fajnie się czyta ale zaraz przyjdzie jakiś pieniacz i jak zawsze rzuci:... eee komercja, sprzedał się, reklama, biznes... spina się aż mu żyła pęka, nie wierzę jak to czytam :doh: nic tylko się złapać się za głowę. Niektóre komentarze przypominają te z youtube'a pod jakimiś znanymi vlogerami. Gdzie ma to umieścić w dziale biznes? A co zawodnik ma wspólnego z biznesem?! Bo Ja do tej pory nie wiem... Chcę się pochwalić, że się ogarnia świetnie się czyta, że ktoś sobie progresuje, ah mnie samego ogarnia fala agresji :shock: :oops: a staram się być obiektywny. Uważam, że jest to relacja z pływania, nikt nie wrzuca Ci ofert jedź z nami, jedź z nami genialnie że chłopaki z pro campu się rozwijają :mrgreen: i ktoś wrzuca zdjęcia, swoją drogą jeśli hipotetycznie prowadziłbym szkółkę to znaczy, że mam bana na wypowiadanie się w innych topicach, niż biznes? APELUJE! WRZUĆMY NA LUZ TO ZAJAWKA, FUN, LIFESTYLE A NIE POLITYKA, KŁÓTNIE I CIĄGŁA AGRESJA... panowie jeśli surferzy nie mają luzu to kto go ma?

IDŹMY NA WODĘ, ŚNIEG, LĄD POPUSZCZAJMY LATAWCE I SIĘ BAWMY :thumbsup: Tyle z mojej strony.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2014, 10:04

plewa pisze: i wrzuca się jej od anonimów.

Plewa ale proszę zrozum, że jesteś 100% anonimem. Wręcz 10000000000% anonimem. Kto z nas wie kto to jest Plewa? Poza Tobą nikt nie ma pojęcia skąd jesteś i kim jesteś.
Przedstaw się, powiedz jaką szkółkę prowadzisz lub jakim jesteś instruktorem to będzie nam łatwiej rozmawiać. W tej chwili wykorzystujesz swoją anonimowość i możesz dorzucać mi, Księciowi, Kite.pl, komukolwiek bez żadnych skrupułów jak komentatorzy na onet.pl.
Bądź odważny i przedstaw się. Boisz się co? Bo może wyjdzie, żeś sąsiad Kite.pl zza płotu?

Pojawiasz się na forum z paroma postami i oczekujesz że będziesz od razu szanowany za protest posty?
Czy jak wchodzisz jako gość komuś do domu to zamiast "dzień dobry" mówisz, że wkurza Cię jego fura przed garażem bo zbyt droga, ładna a jego ogród irytuje Cie jeszcze bardziej bo facet w ogrodzie japońskim ma uprawę sałaty?

Większość wie że BrakCukru to Marek Rowiński a Książe to Łukasz Ceran i ludzie wiedzą kim jesteśmy i co do tej pory udało lub nie udało nam się zrobić dla środowiska.

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 66
Rejestracja: 31 maja 2013, 23:45
Dostał piwko: 4 razy
 
Post13 lut 2014, 10:45

Widzę, że wątek zrobił się gorący :roll: Nie mam Internetu w hotelu, więc ciężko mi samemu na bieżąco pisać. Jak znajdę dłuższą chwilę pomiędzy treningami to postaram się coś więcej zrelacjonować. :)

Tymczasem na zajawkę kilka moich zdjęć z wczoraj. Tym razem są ze mną moi młodsi koledzy z, którymi razem trenujemy. :D

W piątek szykują się super warunki, to może uda mi się nagrać coś na kamerę, żeby uatrakcyjnić Wam wątek :)

To ja szatan

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

"Keczup " czyli Wojtek

Obrazek
Obrazek


Michał najmłodszy

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 lut 2014, 11:43 przez Rysiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Butcher
Posty: 284
Rejestracja: 12 kwie 2011, 09:57
Deska: SS Crisis
Latawiec: SS Rally
Lokalizacja: Bydgoszcz/São Paulo
Postawił piwka: 27 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post13 lut 2014, 11:39

@Bracuru et all,

Anonim, nie anonim ale jesli padaja konstruktywne wypowiedzi czy "protesty" to trzeba ich wysluchac i tyle - full stop.
A Admin niech podejmie decyzje czy juz wlasciwie ja podjal... (?)

Fajny watek wiec go nie psujmy :thumb:

pozdroooo

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2014, 12:06

Butcher pisze:Anonim, nie anonim ale jesli padaja konstruktywne wypowiedzi czy "protesty" to trzeba ich wysluchac i tyle - full stop.
A Admin niech podejmie decyzje czy juz wlasciwie ja podjal... (?)

Dla mnie konstruktywne jest jak napiszesz Ty, zaq, Księciu, Rysiek. Macie już swoją historię i doceniam słowo pisane przez Was. Wiem kim jesteście i że nie pojawiliście się na KF aby pisać protest songi. Dokładacie jak ja cegiełkę do budowy forum.
Natomiast bałbym się nazywać konstruktywnym posty anonimów.
Jakbyś to ocenił gdyby okazało się, że plewa lub jadak to np konkurencja kite.pl zza płotu, boją się do tego przyznać i mogą sobie bez żadnej odpowiedzialności wykorzystywać brutalnie KF?
Dopóki nie poznamy użytkowników plewa i jadak dopóty powinniśmy podchodzić ostrożnie do ich wejścia smoka na KF.
Chciałbym się mylić i zobaczyć za rok plewę i jadaka aktywnych na tym forum.

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 66
Rejestracja: 31 maja 2013, 23:45
Dostał piwko: 4 razy
 
Post14 lut 2014, 19:04

Tak jak obiecałem. Dla urozmaicenia wątku będę starał się wrzucać oprócz zdjęć trochę krótkich video.

Moje udane railey to wrapped:
phpBB [video]


Keczup katuje backmobe:
phpBB [video]


Janek nieudany jeszcze front to blind:
phpBB [video]


Na najbliższe dni zapowiadają się super warunki, więc progres pójdzie do przodu :D

pozdrawiam

plewa
Posty: 6
Rejestracja: 08 lut 2014, 12:35
Deska: Nobile
Latawiec: Cabrihna
 
Post19 lut 2014, 19:24

Bracuru wyzywaj dalej wszystkich nowych od anonimów na pewno na forum będzie więcej wartościowych wypowiedzi. Porozmawiajmy za rok spokojnie bo ścigać się w ilości treści na forum nie będę. Przekazałem uwagę o wątku i reklamie w nim. Nie każdy musi pracować w szkółkach by to widzieć. Co administrator z tym zrobi to jego sprawa.

Koledze zaq mogę odpisać że nie tobie określać moje zainteresowania i pasje. Jeśli nie widzisz że twój pomysł z działem umarł to widać że jesteś ślepy. Kryjesz swoich ziomków z kite.pl Tak samo napisałbyś o wątku Victora który usunięto do działu biznes gdzie jego teraz miejsce?

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 lut 2014, 22:46

Koniec bazaru. Wątek został przesunięty akurat tu jakiś czas temu, dlatego że nie był właśnie nachalną reklamą, a ciekawą relacją pisaną przez uczestników. Wątek Victora niestety był pisany przez niego i był napchany logotypami itd i dlatego tez wylądował tam gdzie wylądował :)

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 lut 2014, 14:52

plewa pisze:Bracuru wyzywaj dalej wszystkich nowych od anonimów...

Wyzywaj?!
Można i tak :doh:
Do spełnienia mego hejterskiego szczęścia brakuje mi tylko wiedzy jak nazywa się plewa :wink:


Wróć do „Relacje z wypraw i pływania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron