Szablon do pisania relacji

Zakaz umieszczania komercyjnych opisów wypraw.
Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 mar 2014, 15:15

gratulacje progresu. takie prawdziwe f16? w haku czy bez?
nie musisz juz tak pluc na to kf i na promocje rowniez, bo nie widze w tym niczego zlego.
uwazam ze ten dzial ma sens o ile sie zrobi porzadek o czym pisalem od poczatku.
nie wietrzylbym tu polskich cech. po co pisac ze ci zwisa i powiewa? mozna przeciez z tego zrobic fajny dzial gdzie bedzie nieco pelnieszy obraz spotu niz np 2 pytania: byl ktos? jak jest?
mozna by sie tylko pozastanawiac glosno jak te informacje posegregowac.
np w watku:
viewtopic.php?f=5&t=229
masz np link do relacji z Leucate:
viewtopic.php?t=16714
moze tu tez taki index by sie przydal. a moze dzial relacje powinien byc poddzialem spotow albo tam powinien sie pojawic dzial pytania o spoty.
w kazdym razie lubie czasem przeczytac fajna relacje na tym forum.
:hand: peace

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 mar 2014, 16:00

@march_in
Sorry jeśli tak to odczytałeś, po prostu trochę słabi mnie tutaj ta sytuacja. Jak i ciągłe najeżdżanie o promo. 4 razy pisałem w kwestii moderacji, na razie nic - cisza.

Też jestem przekonany jak Ty, że z tego może być fajny dział. Twoje pomysły sugestie/są fajne do rozważenia.

F16, na wypięciu. na 9 prób, 2 mi wyszły. Wiem ze trochę nad powtarzalnością muszę jeszcze popracować (no raczej chyba hah), jak i nad sbendem którego też tam zrobiłem pierwszy raz. Pod tym względem wyjazd uznaje za udany. To też kwestia że wyklepałem ileś godzin wcześniej UH, to i lepsze opanowanie latawca jest i rotacji. Samo nie przyjdzie.

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2014, 21:11

@stiv
Spoko, każda koncepcja która doprowadzi do jakiegoś ogarnięcia tego co tu teraz jest, będzie na plus. 8) Ja starałem się by były i foty + szablon @Bracuru
viewtopic.php?f=28&t=56126 w relacji z Coche/Wenezueli.

Za bardzo nie wiem jak można to zautomatyzować, więc zawsze będzie czynnik ludzki czy uznaniowy. No chyba tego nie wyeliminujemy.

Tak jak oceniania tych promo, nie promo wątków. Jeśli admin akceptuje, najwyraźniej mogą być. :?:
Niedługo lece do Egiptu i sam zastanawiałem się gdzie umieszczać wątek, będzie o wakeparku i kite, no ale właśnie... self-promo po ksywce raczej mi nie potrzebne. A latawce i deski tak będą, przecież nie pływamy na widmach tylko jakimś sprzęcie :? To uwaga do tych co szukają wszędzie spisków albo myślą że sprzęt sam popłynie bez wytrzaskanych ilości godzin na wodzie i treningu.

Dzieki na razie za konstruktywne propozycje, tak trzeba poczekać na moderatora żeby tu coś zaczęło się dziać. :doh: Jest dokładnie tak jak piszesz, w zamierzeniu miało być/ma być "najlepsze z najlepszych".

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2014, 17:38

zaq pisze:Za bardzo nie wiem jak można to zautomatyzować, więc zawsze będzie czynnik ludzki czy uznaniowy. No chyba tego nie wyeliminujemy.

czynnik moderatora :thumb:

@stiv
Zasada piwek - może teraz działać ale za chwilę ludziom nawet nie będzie się chciało ich stawiać.
Moim zdaniem nie ma tutaj wielkiej filozofii - potrzebny zdroworozsądkowy moderator i będzie hulało.

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post18 gru 2014, 11:58

czezz pisze:Janusz, a w którym campie mieszkałeś ?
Czy ktoś ma porównanie między: Dakhla Evasion vs Dakhla Zenith ?
Gdzie lepiej ?


Bez 2 zdan lepszy jest Zenith, a pisze dlatego, że pierwsze 2 noce kimaliśmy w Evasion. Zenith ma mega duże pokoje. Prysznic wewnątrz, prysznic na zewnątrz i bardzo, bardzo dobre jedzenie. Poza tym mega fajny klimat wieczorami i właściciel bardzo pomocny.
Dla mnie na plus jest to, że Zenith jest bardzo małym kampem w porównaniu do innych w okolicy, ale co kto lubi.

Możesz podrzucić jakieś info jak się Wam udało zgrać loty, żeby nie kimać w Casablance? W żadną stronę? Czym lecicie do Agadiru?
My rozważamy w tym roku Easy z Berlina do Agadiru, a potem Pajero przez pustynie, ale jeszcze się zastanawiamy, na bank najtaniej i najszybciej, ale nie wiem czy najbezpieczniej :)

Co do komentarza admina na temat posta bartkka to nie rozumiem gdzie tam jest oferta wyjazdu.

czezz
Posty: 180
Rejestracja: 29 maja 2008, 17:01
Postawił piwka: 20 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post18 gru 2014, 20:31

Hej, dzięki za informacje.

Ja mam opcje jechać do Evasion z grupą i kimać w Cottages/cabana lub jechać sam do Zenith i mieszkać w super warunkach (a przynajmniej potwierdzają to foty i twoja opinia).
W obu przypadkach lecę przez Casablance z noclegiem ;)

Co do pobytu cały czas się łamie, ale do jutra chcę podjąć decyzje.
Z jednej strony Zenith fajny, a z drugiej strony w Evasion będzie ekipa jakichś ludzi... sam nie wiem.
Może ktoś chce się przyłączyć 09.05-23.05 ?

Ciao.

ps.
ja również nie rozumiem pretensji Pana Admina. Gdzie indziej dzielić się informacjami gdzie taniej/gdzie lepiej ?

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post19 gru 2014, 10:42

czezz pisze:Może ktoś chce się przyłączyć 09.05-23.05 ?


Ja (my) do Zenith'a bardzo chetnie, ale kocowka sierpnia :)
Z okazji, ze dotarcie jest bardzo skomplikowane to tylko miesiace gdzie jest (prawie) 100% procentowa pewnosc wiatru czyli lipiec-wrzesien.

Dodam tylko, zeby mimo, ze Maroko, to plywanie w wiekszosci w cienkiej piance (niestety). Wiec jak bedziesz lecial to nie zapomnij zabrac :)

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2014, 12:53

czezz pisze:Może ktoś chce się przyłączyć 09.05-23.05 ?
...
ps.
ja również nie rozumiem pretensji Pana Admina. Gdzie indziej dzielić się informacjami gdzie taniej/gdzie lepiej ?


W tym dziale moderatorem jest Zaq i absolutnie popieram jego decyzje. Dział recenzji dotyczy relacji z wyjazdów - nie jest to dział ofert wyjazdu ani również dział do ustawek na wyjazdy jak w Twoim pytaniu powyżej, które cytuję. W tym celu jest dział kto/gdzie/kiedy. Szanujcie innych użytkowników, którzy w przyszłości będą czytali te recenzje i nie będize ich obchodziło, że się chcecie umówić prywatnie na wyjazd. Za zaśmiecanie wątku będą leciały ostrzeżenia.


Wróć do „Relacje z wypraw i pływania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości