Cabo Verde no stress - Boa Vista [11.2014]

Zakaz umieszczania komercyjnych opisów wypraw.
kuli1970
Posty: 58
Rejestracja: 25 wrz 2013, 15:14
Deska: Nobile
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post05 sty 2015, 15:22

Bardzo fajna relacja.

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2015, 21:07

Długa relacja, czytałem na trzy razy. Więcej takich tutaj i więcej chillu. Bez podtekstów i niech każdy robi swoje.

Sorki ze dopiero teraz się odzywam, ale trochę przychodziłem do siebie po podróży do Szwecji. Błędnik szalał :)
Załączniki
123.jpg
123.jpg (18.77 KiB) Przejrzano 3591 razy

adamo
Posty: 1897
Rejestracja: 11 lis 2005, 00:03
Lokalizacja: Niebieskie Siemianowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 sty 2015, 11:07

.. fajnie się czyta :clap: , wracają wspomnienia :wink:
ogólnie Stiv za tą cenę co wyczaiłeś, mimo nawału w pracy, to chętnie bym się zabrał z wami, szkoda że nie doszło do mnie info.

ps. z wrakiem nie jest tak źle, na "Zakintosie" morze chyba bardziej pracuję

pzdr :wink:

tomeqkine
Posty: 54
Rejestracja: 20 lis 2010, 21:34
Dostał piwko: 1 raz
 
Post28 sty 2015, 10:08

Cabo verde super miejscowka, bylem na sal w hotelu riu garopa w santa maria i polecam. Codziennie plywanie na 11m2 c-shape (jak na tamten rejon slabo wialo) ale na moje pierwsze hp jak znalazl, na mega kiteloopy bylo za malo a waga tez robi swoje bo 100kg. Flat prawie jak na Leucate a na fale-punta preta mozna w 15min sie wychalsowac. Jedzenie jak na Kanarach, lokalesi super mili, chillout no i chyba na zawsze mi juz zostanie cabo verde NO STRESS!!! Na zime najlepsza miejscowka a o jakosci swiadczy fakt ze ludzie ze Szwajcarii tam lataja a to narod bardziej wymagajacy od Niemcow. W hotelu geriatria, brak holoty jak w Egipcie, blisko na plaze, internet za free, jakuzzi, sauna...na lotnisku 25e za vize i 2e za dzien oplata klimatyczna to jedyne minusy. Taksowka z lotniska do hotelu 12e. Sorry za brak polskich znakow ale pisze z Francji ;-)

Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2015, 21:46

Siemano,
@stiv
a jak jest na boa ze zwykłym surfem? sa jakies spoko miejscowy czy lepiej na Sal?
Dzięki za info

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2015, 01:00

@lachon

Ja osobiście jeszcze pure-wave zorientowany nie jestem(wszystko przede mną;), więc napiszę Ci tylko co widziałem, a potem co słyszałem:) Akurat w naszym pobycie swell nie był jakiś łaskawy, max w prognozie 1,2 m. Ale "live" moim zdaniem niekiedy ponad 2 metry fala wchodziła, szczególnie na Chaves, bliżej hotelu Decameron. Tam wyglądało to dość zacnie, długa fala była. Poza tym widzieliśmy surferów pod bazą Gutka przy RiU, oraz przy Morabeza Beach Bar przy samym Sal Rei. Tutaj to był taki łejwik idealnie szkoleniowy, zajebiście też na padleboard'ach tam śmigali.
Jeśli chodzi o info "zasłyszane" to takie, że najlepszy wave wchodzi w okolicy bazy surfvisty(Gutek) więc pozytywnie - "Polska Pany:)" Jak swell ma powyżej 4 metry to jest naprawdę grubo. Wtedy już nie ma żartów. Niestety trochę przeszkadza wtedy silny wiatr.
Ale polecam Tobie (i wszystkim innym też) genialny edit z Mistrzostw Świata Skimboarding'u na Boa! Przeważnie to się kojarzy z rzutem skim'a na jakąś kałużę i strzelenie kilku rotacji, typu jakieś "oli" itp. Ale to TUTAJ to jest mega Turbo INNY wymiar! POLECAM!

https://www.facebook.com/KiteProPL?ref=hl

pozd

stivA

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post29 sty 2015, 17:03

Wtedy już nie ma żartów. Niestety trochę przeszkadza wtedy silny wiatr.
nie przeszkadza bo zadko jest silny :lol: i najczesciej side-side-off ...jesli falka juz tam wejdzie to w surfvista jest genialnie . W sumie chyba najbardziej ze wszystkich spotow boavisty lubie ten u Gutka :thumb: .Pod riu plywaja na surfach ale falki raczej trudne no i kiciaze jezdza po glowach :?
Ps;
dotarl w koncu RIB zostal zwodowany i odpalony wiec jest asekuracja ...a myslalem ze to sciema :clap:

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 lut 2015, 15:42

rolnik pisze:
Wtedy już nie ma żartów. Niestety trochę przeszkadza wtedy silny wiatr.
nie przeszkadza bo zadko jest silny :lol: i najczesciej side-side-off ...jesli falka juz tam wejdzie to w surfvista jest genialnie . W sumie chyba najbardziej ze wszystkich spotow boavisty lubie ten u Gutka :thumb: .Pod riu plywaja na surfach ale falki raczej trudne no i kiciaze jezdza po glowach :?
Ps;
dotarl w koncu RIB zostal zwodowany i odpalony wiec jest asekuracja ...a myslalem ze to sciema :clap:


ale że ściema, że Gutek nie miał łajby, czy że zamówił nowy silnik? :roll:
A tymczasem kto tylko może to niech się pakuje na Boa, albo na Sal, bo ZŁE idzie :twisted:

Obrazek

pozdrawiam

stivA

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post18 lut 2015, 01:34

Jak sie progno sprawdzi to pozamarzamy tutaj !!!

Pozdro...


Wróć do „Relacje z wypraw i pływania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron