Rodzinne wyjazdy - on na wodzie one w basenie

Zakaz umieszczania komercyjnych opisów wypraw.
Awatar użytkownika
Michal_Cywin
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:16
 
Post29 cze 2019, 21:48

Hej forumowicze. Proszę pomóżcie mi dobrze zaplanować wakacje w tym roku. Problem taki że chcę upiec kilka pieczeni na jednym rożnie i nie wiem czy jest to wykonalne.
Po pierwsze chciałbym znaleźć taki spot który jest blisko jakiego hotelu w którym jest pełne zaplecze do relaksu dla moich dziewczyn (żona+córka). Chodzi o baseny, zjeżdżalnie etc. - allin.
Dodatkowo spot powinien być nie wymagający gdyż jestem początkującym kitesurferem, dopiero uczę się ostrzyć, tak więc najlepiej jakby było płytko bez fali i z równym wiatrem, a i płytko.
Planujemy wyjazd na 2 tygodnie we wrześniu, raczej 1 połowa.

Z tego co czytałem polecane są następujące miejsca:
- Greckie Rodos. Tu nawet znalazłem ciekawy hotel 'Alex Beach' blisko spotu. Pytanie czy termin dobry i spot fany.
- Sardynia Porto Botte, pytanie czy możecie zarekomendować jakiś fajny hotel niedaleko spotu. O spocie czytałem że łatwy przyjemny i dla początkujących, a jak z statystykami wiatrowymi?
- Sycylia Lo Stagnone. Pytanie jak z wiatrem. Spot ponoć dla początkujących, płaski i płytki.
- Fuerta. Tu byłem w zeszłym roku w hotelu Melia. Hotel boski, ale laguna dopiero się napełniała i robiłem pierwsze starty na otwartym akwenie. Było ciężko, może nawet za ciężko. Od biedy fajna lokalizacja ale może istnieje coś fajniejszego.

Dajcie znać jaki są wasze rekomendacje, a może macie inne pomysły to please piszcie.
Dzięki.

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post23 lip 2019, 11:16

Sardynia Porto Botte
- Sycylia Lo Stagnone

tak według mnie to w tych dwóch miejscach to tylko kite - plaża żadna (na Sycylii dramat, w Porto Botte coś posprzatali z glonów), ale hoteli to tam raczej nie ma przy spocie

według mnie to tylko Egipt - masz dobre hotele przy samej plaży i płytko (choć uważam że trzeba pływać jednak na głebokiej wodzie, żeby nie być zaskoczonym jak się grunt skończy)

Awatar użytkownika
parom
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2019, 22:52
 
Post30 sie 2019, 23:18

Włoskie wybrzeże na relaks z rodziną

Zapominalska3
Posty: 29
Rejestracja: 27 lis 2018, 09:28
 
Post24 sie 2022, 13:51

Uderzałabym w Grecję


Wróć do „Relacje z wypraw i pływania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron