Być jak zawodowy kitesurfer - rozmowa z Victorem Borsukiem

Linki do materiałów odnośnie kite pojawiających się w mediach.
Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 lip 2013, 23:16


Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post29 lip 2013, 09:51

Dobre komentarze pod artykulem.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 sie 2013, 13:50

donaj pisze:Dobre komentarze pod artykulem.

Masakryczne komentarze pod artykułem.

Victor
Posty: 162
Rejestracja: 29 lis 2003, 19:15
Latawiec: Naish Torch
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 sie 2013, 22:28

Haha, w sumie to niezły pajacyk ze mnie na tych zdjęciach :D

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 sie 2013, 22:54

Ktoś tam dostał niezłej cieczki z nudów lub smutnego żywota. Co tak tych ludzi boli w tym że ktoś ma w życiu pasję i fajny sposób na życie przez kite :doh:

Nieważne, grunt to mieć właściwy dystans do komci 8) Brawo Victor.

Awatar użytkownika
surfbabe
Posty: 689
Rejestracja: 17 lip 2005, 16:25
Deska: su2 custom
Latawiec: FX, nemesis
Lokalizacja: wwa
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 29 razy
 
Post22 sie 2013, 09:57

mnie się wydaje, że ktoś, kto to pisał chyba nawet chciał dobrze...
ja tego artykułu źle nie odebrałam...
wydawało mi się, że to fajnie, że Victor mówi wprost, że zdaje sobie sprawę, że ma fajne życie.
ale kurna Polacy nie lubią słuchać, że komuś jest dobrze...
jakby biedak skamlał, że to katorżnicza praca, że trenować dużo musi i wszystko to to jeden wielki struggle, to by się polaczkom podobało.
nic tam się Victor debilami nie przejmuj! :thumbsup:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 sie 2013, 15:33

surfbabe pisze:mnie się wydaje, że ktoś, kto to pisał chyba nawet chciał dobrze...
ja tego artykułu źle nie odebrałam...
wydawało mi się, że to fajnie, że Victor mówi wprost, że zdaje sobie sprawę, że ma fajne życie.
ale kurna Polacy nie lubią słuchać, że komuś jest dobrze...
jakby biedak skamlał, że to katorżnicza praca, że trenować dużo musi i wszystko to to jeden wielki struggle, to by się polaczkom podobało.
nic tam się Victor debilami nie przejmuj! :thumbsup:

Zgadzam się.
Patrzę na komentarze pod artykułami o Karolinie, Niebrzydkim, Victorze. Masakra. Większość komentarzy w ten sam negatywny ton.
Niestety tak teraz widzi nas społeczeństwo po "wyczynie" Lisewskiego.
Długo ten obraz się nie zmieni. Dla Polaków rodzimy kajciarz to debil, oszołom i prostak w kolorowych boardszortach.
Dwa lata temu nasi zawodnicy inaczej byli postrzegani :idea:

Victor - cieszę się, że już wróciłeś na wodę. Przez zimę dojdziesz do pełni sił i za rok walka o tytuły mistrzowskie będzie mega interesująca.

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 sie 2013, 11:24

Za wszelkie hejterskie komentarze pod artykułami o kitesurfingu, zawodnikach , zawodach a nawet spotach ( nawet te ponad 2 letnie )
Biorę je na siebie i
PRZEPRASZAM - JA debil, oszołołom i prostak

Moja wina , moja wina moja bardzo wielka wina .

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post26 sie 2013, 15:51

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Za wszelkie hejterskie komentarze pod artykułami o kitesurfingu, zawodnikach , zawodach a nawet spotach ( nawet te ponad 2 letnie ) Biorę je na siebie....


Nie przesadzaj, były też pozytywy - na przykład żeby móc skomentować Twoje wyczyny zarejestrowałem się na KF :twisted: :twisted: :wink: :wink:

kowal2x
Posty: 129
Rejestracja: 09 cze 2013, 22:48
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post12 wrz 2013, 15:56

BraCuru: fajnie piszesz o bezpieczeństwie, przepisach, rozstrzygasz sprawy wypadków... ale jeśli masz problem z Jankiem, załatw go gdzie indziej. pisząc w co drugim temacie tego typu wtrącenia ani nie przysparzasz sobie chwały, ani nie porawiasz naszego wizerunku w oczach nowych kajciarzy odwiedzających to forum. a poznając Janka osobiście zdziwiłem się, że jest W PORZĄDKU. nie interesuje mnie co zrobił, czego nie zrobił, a nieco inny od naszego sposób zachowania/wypowiedzi w internecie (który mi zresztą nie przeszkadza) to kwestia wieku. a ty wychodzisz na PIENIACZA. eot.

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post28 paź 2013, 16:32

Witam. Sporo znajduję niestety hipokryzji w Waszych wypowiedziach i to mobilizuje mnie do napisania kilku zdań. Nie może tak byc, że Panowie mówicie o pozytywnym wizerunku kita, a sami gdzie tylko można sprzedajecie własne śmierdzące frustracje. Działacie na szkodę Viktora. Jak nie wiecie jakiej bzdury nie napisać to piszcie do mnie. Porady bezpłatne.

Viktor. Nic sie nie martw i rób swoje. Lansuj bez opamiętania własne projekty i nie zwracaj uwagi na pojawiąjącą sie falę niechęci do Twojej osoby bo to przecież nie krytyka pomysłów tylko prosty obraz zwierzęcej zazdrości. Ja też mam związane z kite fajowe życie, ale mnie o to nikt nie pyta. :lol:
I wybacz, że zdecydowałem sie napisać, ale cholera mnie bierze co, przecież Twoi i moi koledzy, piszą za bzdury.

Myślę sobie tak / to do hipokrytów/. Moim zdaniem. Nie jest powodem do dumy, ani nie buduje sie pozytywnego wizerunku zawodowego kite jesli zawodnicy na uroczystości rozdania nagród w zawodach w randze Mistrzostw Polski wystepują przebrani jak pajace, a w czasie zawodów fani zawodników siedza w grajdołach z piasku na terenie zarezerwowanym dla zawodów otoczeni flaszkami piwa, ani też rzucający wulgarnie mięsem między sobą, rodzicami i kibicami kłócący się zawodnicy. W tym kontekście próba dogonienia wschodniego brzegu Morza Czerwonego jest tylko jednostkowym przykładem zle zaplanowanej i wykonanej szaleńczej eskapady, ale przecież kudy jej do reprezentowanego powszechnie chamstwa. Tedy też nie może być ta miara sądzona.

Pozdrawiam.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 lis 2013, 09:43

Niestety już pierwsze zdania artykułu są mocno naciągane, bo to nie Victor Borsuk wypchnął polski kitesurfing na międzynarodowe wody ;)
... i taka to właśnie rzetelna dziennikarska robota...

Wcześniej oczywiście był Janek Korycki, Maciek Kozerski i Ania Grzelińska :)


Wróć do „Kitesurfing w mediach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości