SERWIS WARSZAWA - 24Surf.pl (dawne Board & Kite / Małe Morze)

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 paź 2017, 13:08

hmmm

Po pierwsze w zyciu nikomu nie obiacłęm, że wstawie tubę ozone do ozone, czy sling so sling, bo takie rzeczy tylko u dystrybutorów.

Dedykowana tuba, hmmm interpretacji może byc kilka ale raczej nie brzmi to jak oryginal.

Jaki problem z logo na zaworze, czy na tubie nie wiem, chyba najważniejsze, że działa ??!!
Jeżeli jesteś pedantem, to oczywiście, trzeba było od razu pisać do dystrybutora, bo ja nie przeprawiam ani nie maluje logotypów markerami na tubie, czy zaworach.
Logo Sling na zaworze, cóż takie zawroy kupuje i producenta zaworów w Holandii i raz przysyałają z jakimś logo, raz bez. NIkt nigdy wczesniej nie miał z tym problemu.

Jeżeli czegoś nie da się naprawić, to znaczy, że racej się nie da. Nie pamiętam przypadku dokładnie, przeprzaszam.

Zasadniczo tak napisałeś, że już nie wiadomo co jest z tą dorobioną tuba nie tak ?

W kwestii dymania, to ja od urodzenia dymam tylko dziewczyny, nigdy chłopców i raczej się to nie zmieni
150zł (nowa tuba - Cabrinha 50zł, zawór 70zł, robocizna 30zł) Patrząc na tą kalkulacje, (mówiąc delikatnie) zarobiłem na tobie 30zł

P.S. A wystarczyło zadzwonić z problemem ale w sumie chyba jesteś pierwszą osobą, która napisała coś negatywnego na Forum, więc to też jak najbardziej się liczy

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 paź 2017, 13:10

shorty pisze:Jakież było moje zdziwienie, gdy latawiec znów trafił do serwisu (na szczęście już nie Surf24.pl)
okazało się że, w moim bandicie siedzi tuba CABRINHY , już wcześniej klejona... do tego z zaworem SLINGSHOTA !!!! :clap: :clap: :clap: :thumb:

po oględzinach starej tuby okazało się że dało się ją spokojnie naprawić , a koszt naprawy nie powinien przekroczyć 40 zł

dziękuje bardzo za wydymanie na 110zł :] ciekaw jestem jak wiele takich tub wyszło z Waszego serwisu ...


hmmm

Po pierwsze w zyciu nikomu nie obiacłęm, że wstawie tubę ozone do ozone, czy sling so sling, bo takie rzeczy tylko u dystrybutorów.

Dedykowana tuba, hmmm interpretacji może byc kilka ale raczej nie brzmi to jak oryginal.

Jaki problem z logo na zaworze, czy na tubie nie wiem, chyba najważniejsze, że działa ??!!
Jeżeli jesteś pedantem, to oczywiście, trzeba było od razu pisać do dystrybutora, bo ja nie przeprawiam ani nie maluje logotypów markerami na tubie, czy zaworach.
Logo Sling na zaworze, cóż takie zawroy kupuje i producenta zaworów w Holandii i raz przysyałają z jakimś logo, raz bez. NIkt nigdy wczesniej nie miał z tym problemu.

Jeżeli czegoś nie da się naprawić, to znaczy, że racej się nie da. Nie pamiętam przypadku dokładnie, przeprzaszam.

Zasadniczo tak napisałeś, że już nie wiadomo co jest z tą dorobioną tuba nie tak ?

W kwestii dymania, to ja od urodzenia dymam tylko dziewczyny, nigdy chłopców i raczej się to nie zmieni
150zł (nowa tuba - Cabrinha 50zł, zawór 70zł, robocizna 30zł) Patrząc na tą kalkulacje, (mówiąc delikatnie) zarobiłem na tobie 30zł

P.S. A wystarczyło zadzwonić z problemem ale w sumie chyba jesteś pierwszą osobą, która napisała coś negatywnego na Forum, więc to też jak najbardziej się liczy

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post08 mar 2018, 17:57

Pytanko do crazyhorse, czy dalbys radę lub może wiesz jaką średnicę ma zawór cabrinha inflate/deflate? Nie chodzi o średnicę podstawy do klejenia tylko zaworu,chcę go zastąpić bo niedługo wyjde z siebie przez zawory Ozone. Kwestia czy sie zmieści w tubie w latawce ozone- jest tam trochę miejsca do poszerzenia tuby.

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2018, 10:30

mattworm pisze:Pytanko do crazyhorse, czy dalbys radę lub może wiesz jaką średnicę ma zawór cabrinha inflate/deflate? Nie chodzi o średnicę podstawy do klejenia tylko zaworu,chcę go zastąpić bo niedługo wyjde z siebie przez zawory Ozone. Kwestia czy sie zmieści w tubie w latawce ozone- jest tam trochę miejsca do poszerzenia tuby.


Baza zaworka, część z gwintem ma 28mm, wyciąć trzeba nieco mniej, żeby ładnie wszeł na wcisk i nie wpadał do środka.
Jakby co , to mogę to zrobić na gotowo, tyklo nie pisz już tu, a dzwoń.


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości