Strona 1 z 1

Inserty

: 17 paź 2006, 13:09
autor: mlody14
Czy pod insertami,na spodzie deski moga wystapic lekkie nierownosci??

Re: Inserty

: 17 paź 2006, 13:47
autor: GURU 10.5
mlody14 pisze:Czy pod insertami,na spodzie deski moga wystapic lekkie nierownosci??


mogą,.....tak sie dzieje z reguly wtedy jeśli inserty nie mają ograniczenia , a śruby od strapów są lekko za długie[np 2-3mm ma ogromne znaczenie] i wkręcając je"na chama" :wink: powodujemy powstanie tych nierówności :doh:

jeśli już coś takiego się zdarzyło[nie powino mieć to drastycznego wplywu na trwałość i konstrukcję deski ;wyłączając totalną destrukcję polegającą na przekręceniu sie przez warstwy konstrukcujne deski na wylot] ,to należy wymienić śruby strapów na nieco krótsze i ..... zapomnieć o temacie
:lol:

: 17 paź 2006, 15:38
autor: mlody14
Ale chodzi o to ze dostalem nowa deske,i to bylo w jednym miejscu!Konstruktor mi powiedzial ze moze to wystapic poniewaz jest roznica materialow!!Czy te nierownosci maja wplyw na komfort plywania??

: 17 paź 2006, 16:24
autor: onzo
Ale to renomowana firma czy jakiś homemade :?: Na komfort raczej nie wpłynie - tzn raczej tego nie odczujesz, ale nie powinno tak być wg mnie... Jak różnica materiałów :?: :?: :shock:

: 17 paź 2006, 17:03
autor: GURU 10.5
mlody14 pisze:!Czy te nierownosci maja wplyw na komfort plywania??


NIE, nie mają:!:

: 17 paź 2006, 19:01
autor: mlody14
Decha jest dobrej firmy,w roznicach materialow chodzi o to ze insert jest metalowy a decha jakas tam!Dzieki za informacje!Pozdrawiam