wzór deski

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
Awatar użytkownika
mazi
Posty: 92
Rejestracja: 09 lis 2004, 12:19
Lokalizacja: Łódź
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2004, 20:59

witam wszystych. zabieram sie za robienie deski. potrzebny mi jest jakis projekt tzn rysunek techniczny albo inna holera moze jakis link do takiego rysunku lub projektu. konkretnie ciekawi mnie jak rozmieszczone sa finy padsy jak jest wygieta i takie tam (materjały juz mam gotowe , z czego sie decha zkłada w srodku dowiedzialem sie z poprzednich rozmów). moja deska ma ochote byc o wymiarach mniej wiecej 145x39 ale inne projekty bedą mile widziane. jak by ktos byl tak mily i podzielil sie ze mna swoją wiedzą fachową to bedzie mi miło. z góry dziekuje

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2004, 21:17

Oj to musi Ci zak powiedzieć bo to expert ;)

A moze skopiuj jakas deske :?: Z doświadczenia wiem, że kombinowanie z kształtem na własną rękę nie kończy się najlepiej. Poszukaj w necie - często jest zdjecie deski (więc już masz outline) i info o rodzaju rockera. Czasami nawet znajdziesz fotkę profilu.
Wszystko potem przeskaluj na 1:1 i projekt gotowy :idea:

Awatar użytkownika
mazi
Posty: 92
Rejestracja: 09 lis 2004, 12:19
Lokalizacja: Łódź
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2004, 21:42

ja jednak jak juz wolał bym deche na zywo sobie zmiezyc i obejrzec a pieknie by bylo miec projekt lub rys techniczny. w kazdym razie dzieki za odpowiedź

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2004, 22:38

Skoro jesteś z Łodzi, to myślę, że możesz po prostu wziąć od kogoś wymiary. Wiem, że jest Skywalker, Loose, Takoon, Su2... Tyle narazie przyszło mi do głowy. Najłatwiej chyba będzie Ci skontaktować się z M@xem który ma Skywalkera, ja mam natomiast Loose AX. A może byś chciał kupić deseczke ode mnie :?: Jakby co to pisz na priw.


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości